Ārzemēs
Eiropas Zāļu aģentūra optimistiska par zālēm pret Covid-19
Vidējā un ilgākā termiņā jaunās zāles pret Covid-19 atvieglos pacientu situāciju – tā paziņoja Eiropas Zāļu aģentūras vadītāja, uzrunājot Eiroparlamenta deputātus par izstrādes procesā esošajiem terapeitiskajiem līdzekļiem slimības ārstēšanai.
Covid-19 jaunais paveids satrauc virkni valstu
Pasaulē arvien vairāk valstīs tiek atklāta inficēšanās ar Covid-19 vīrusa jauno omikrona variantu,  un līdz ar to arvien vairāk valstu nosaka stingrus ceļošanas ierobežojumus un epidemioloģiskos pasākumus.
Igaunija: NATO var atbalstīt Ukrainu ne tikai politiski, bet arī militāri
NATO alianse šī brīža saspīlētajā ģeopolitskajā situācijā var atbalstīt Ukrainu ne tikai politiski, bet sniegt savu artavu arī tās pašaizsardzībā, kas pašlaik arī tiek darīts. Tā uzskata Igaunijas vēstnieks NATO un bijušais ārlietu ministrs Jiri Luiks, kurš otrdien piedalījās NATO ārlietu minstru sanāksmes publiskajā pasākumā "NATO: ielūkojoties nākamajā desmitgadē".
Ukraina un Polija brīdina par Krievijas aktivitātēm
Ukrainā situāciju destabilizē aptuveni 7000 Krievijas specdienestu darbinieku, kas vēršas pret valsti, izmantojot dažādas metodes, arī kiberuzbrukumus. Tā paziņojis Ukrainas Drošības dienesta Kiberdrošības departamenta vadītājs Iļja Vitjuks.
Igaunija nosūta uz Poliju 50 karavīru robežas sargāšanai
Turpinoties spiedienam pie Polijas robežas, pagājušajā diennaktī Eiropas Savienībā no Baltkrievijas vardarbīgi mēģināja ielauzties divas nelikumīgu robežšķērsotāju grupas. Poļi apmētāti ar akmeņiem, izrautiem robežžoga metāla stabiem un petardēm.
Zviedrijā par skolu ministri iecelta transpersona
Zviedrijas valdībā pirmoreiz darbosies persona, kas veikusi dzimuma maiņas operāciju, jo skolu ministres amats uzticēts Līnai Akselsonei-Kīlblumai, kura Zviedrijā tiek atzinīgi vērtēta par darbu izglītības jomā.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt