Sports / Futbols
Futbolā apšauba iespējas līdz gada beigām sarīkot starptautiskas spēles
Valstsvienību spēles 2020.gadā varētu nenotikt ceļojumu ierobežojumu dēļ, turklāt galvenais uzdevums ir veicināt nacionālo klubu turnīru atsākšanos, pirmdien teica Starptautiskās futbola federācijas (FIFA) viceprezidents Viktors Montaljani, kurš arī vada darba grupu Covid-19 krīzes ietekmes mazināšanai futbolā. 
Baltkrievijā futbola klubu fanu organizācijas aicina nedoties uz spēlēm stadionos
Baltkrievijas futbola čempionāts turpinās arī koronavīrusa pandēmijas apstākļos, bet jau 10 klubu fanu organizācijas ir aicinājušas līdzjutējus palikt mājās un neveicināt papildu veselības riskus, vēstīja pressball.by. Baltkrievijas premjerlīgā spēlē 16 komandas, kas gatavojas nedēļas nogalē aizvadīt ceturtās kārtas spēles. 
«Sion» futbolists Uldriķis: Esmu jau pieradis katrā komandā sevis pierādīšanu sākt no nulles
Trīs gadus pēc kārtas par Latvijas jaunatnes labāko futbolistu nosauktais valstsvienības uzbrucējs Roberts Uldriķis pandēmijas izraisītās dīkstāves laikā ir Šveicē, kur kluba "Sion" uzbrucējs iespēju robežās trenējas un gaida sezonas atsākšanos. Viens no Latvijas jaunajiem futbola talantiem Latvijas Radio pastāstīja, ka nesatraucas par situāciju, ja cīņā par vietu sastāvā katram trenerim savu prasmju pierādīšana jāsāk no jauna.
Latvijas Futbola federācija tik drīz prezidentu neievēlēs - organizācijas kongresu atliek
Latvijas Futbola federācijas (LFF) valde piektdien nolēma uz nenoteiktu laiku atlikt 24.aprīlī paredzēto LFF kongresu, kurā plānotas federācijas prezidenta un citu amatpersonu vēlēšanas, informēja LFF. Federācija kongresa organizēšanas iespējas vērtēs pēc valstī noteiktās ārkārtējās situācijas attīstības, paralēli turpinot izskatīt, vai to varētu sarīkot citā laikā un attālinātā formā.
Starptautiskā futbola federācija sola finanšu palīdzību krīzē cietušajiem
Futbolā koronavīrusa pandēmijas izraisītās ekonomiskās krīzes sekas ar finansiālu palīdzību sola mīkstināt Starptautiskā futbola federācija (FIFA), kam ir iespaidīgas naudas rezerves, trešdien vēstīja aģentūra AP. Par finanšu sadalīšanas sistēmu vēl risinās sarunas, bet starptautiskā futbolistu arodbiedrība aicina īpašu uzmanību pievērst mazākajiem tirgiem, nevis varenākajiem klubiem.
Latvijas futbolists Maksimenko: Japānā pošamies spēlēt, te ziņās par koronavīrusu rāda Eiropu
Latvijas futbola valstsvienības aizsargs Vitālijs Maksimenko 2020. gada janvārī parakstīja līgumu ar Japānas otrās spēcīgākās līgas klubu Saitamas "Omiya Ardija". Tokijas piepilsētas klubā Maksimenko paspēja aizvadīt tikai vienu spēli, līdz Covid-19 dēļ čempionātu pārtrauca. Futbolists intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka jau gatavojas komandas sastāvā atsākt sezonu, bet par globālo pandēmiju Japānā reti kas liecina un ziņās vēsta par koronavīrusa izraisītajām problēmām citās pasaules daļās.
Jaunākie
Interesanti