Sports / Futbols
Pasaules kausa finālturnīra komanda: Šveices futbolisti ar «lapsas kūmiņa» taktiku tēmē uz ceturtdaļfinālu
Viena no vecākajām futbola valstīm pasaulē un starptautiskās federācijas FIFA mājas zeme Pasaules kausa finālturnīrā Katarā centīsies nokārtot labāko sasniegumu Šveices nacionālās izlases vēsturē. Šveicieši pretendē trešo reizi pēc kārtas Pasaules kausā sasniegt izslēgšanas spēles un taktiski gudrā trenera Murata Jakina vadībā iekļūt vismaz labāko astoņu komandu vidū.
Pasaules kausa finālturnīra komanda: Spānija ar pasaules klases jaunajiem talantiem
Spānijas futbola vēsturisko panākumu dēļ no valstsvienības mājās prasa uzvaras, uzvaras un vēlreiz uzvaras. Kopš triumfa 2010. gadā spāņiem nākamie Pasaules kausa finālturnīri nesa vilšanos, bet šoreiz Katarā komanda ir apņēmusies atgriezties uz panākumu ceļa, neraugoties uz jauniem futbolistiem bagāto sastāvu. Jaunatne ir ne tikai Spānijas futbola nākotne, bet arī tagadne.
Hallande pret Holannu - pašvaldība Zviedrijā lūdzas nejaukt to ar populāro futbolistu
Zviedrijas reģiona Hallandes lēnes tūrisma organizācijas vadība atklātā vēstulē aicināja Anglijas futbola cienītājus rūpīgāk sekot pareizrakstībai, jo tikai viena burta pārbīde par labu "Manchester City" populārajam futbolistam Ērlingam Holannam postoši ietekmējot visus centienus veicināt pludmalēm bagātās piekrastes atpazīstamību, trešdien vēstīja BBC.
Pasaules kausa finālturnīra komanda: Polija ar pasaulē labāko futbolistu ierindā
Polijas izlases sapnis par dalību Pasaules kausa finālturnīrā bija uz naža asmens, tomēr valstsvienība, ko uz priekšu ved Starptautiskās Futbola federācijas (FIFA) gada labākā futbolista balvu saņēmušais Roberts Levandovskis, pārvarējusi kvalifikācijas izslēgšanas kārtu un novembrī dosies uz Kataru. 
Ģimenes un goda lieta: Skotijas futbola klubs «Hearts» – līdzjutēju īpašums
"Esmu dzimis "Hearts" atbalstītājs. Atbalstīt "Hearts" man nozīmē visu!," Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" Edinburgā teica kāds Skotijas kluba "Heart of Midlothian" fans. Skotijas galvaspilsētā Edinburgā ir divi profesionāli futbola klubi – "Hibernian" un "Heart of Midlothian" jeb "Hearts", kas ir lielākais faniem piederošais klubs Lielbritānijā.
Pasaules kausa finālturnīra komanda: Visu nāciju futbolā iedvesmojusī Dānija
Dānijas futbola izlases sasniegumi ir daudzu garu gadu grūta darba rezultāts. Pirms pāris gadiem līdzjutēji nenāca uz spēlēm un nebija liela interese par valstsvienību. Dāņu sapnis bija apgriezt situāciju otrādāk, un viņi to paveica, kvalificējoties arī Pasaules kausa finālturnīram Katarā.
Svarīgākais šobrīd