Sports / Futbols
Latvijas futbola izlases kandidātos novembra spēlēm neiekļauj Rakelu un Karašausku
Latvijas futbola izlasei 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas novembra spēlēs nepalīdzēs uzbrucēji Deniss Rakels un Artūrs Karašausks. Latvijas nacionālās futbola izlases galvenais treneris Slaviša Stojanovičs uz valstsvienības noslēdzošajām spēlēm 2020. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā izsaucis kopumā 24 spēlētājus. 
«Riga» FC futbolisti atkārtoti kļūst par Latvijas čempioniem
Latvijas virslīgas līderi "Riga" FC trešdien "Skonto" stadionā nospēlēja neizšķirti 1:1 ar tuvākajiem konkurentiem RFS un otro sezonu pēc kārtas nodrošināja čempionu laurus, liecina organizatoru informācija. Titula ieguvējiem turnīrā atlikušas vēl divas spēles, taču sāncenšiem vairs nav izredžu uzvarētājus apsteigt.
Pukinsks: Futbols ir karalis, kuram ir problēmas galmā un saimniecībā
Pagājušajā nedēļā Latvijas Futbola federācija (LFF) ģenerālsekretāra amatā iebalsoja Edgaru Pukinsku, kurš jau iepriekš bija šo amatu pildījis, bet LFF kopumā nostrādājis 12 gadus. Līgums starp LFF un Pukinsku vēl nav parakstīts, un Uzņēmumu reģistrs (UR) nav vēl arī apstiprinājis viņa paraksta tiesības.
RFS un FK «Jelgava» futbolisti finālā noskaidros Latvijas kausa ieguvējus
Jelgavā sestdien notiks Latvijas kausa futbolā fināls, kurā tiks noskaidrots trofejas ieguvējs. Laukumā gaidāma divu klubu ar atšķirīgu pieredzi šajā turnīrā sāncensība. „Jelgava” Latvijas kausu izcīnījusi četras reizes, bet RFS (Rīgas Futbola skola) pirmo reizi cīnīsies šī turnīra finālā. Arī tālākā perspektīva, izcīnot Latvijas kausu, katram no klubiem ir atšķirīga. 
Jaunākie
Interesanti