Sports / Futbols
Ģirģens: Kompensācijas izmaksāšana Stojanovičam ir noziegums
Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens otrdien LTV “Raidījumā “Rīta Panorāma” atklāja, ka būtu gatavs kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta amatu, bet kompensācijas izmaksāšanu pirmdien atlaistajam Latvijas valstsvienības trenerim Slavičam Stojanovičam nosauca par noziegumu pret futbolu.
Latvijas Futbola federācijā jostas savilkšana liek izvērtēt prioritātes
Latvijas vīriešu futbola izlase jau janvārī varētu tikt pie jauna galvenā trenera, kaut gan ir viena problēma – joprojām amatā ir pagājušā gada ievadā nolīgtais slovēnis Slaviša Stojanovičs. Viņa atlaišanas gadījumā jau tā ekonomiskā režīmā funkcionējošajai Latvijas Futbola federācijai (LFF) jostu nāksies savilkt vēl ciešāk. Izdevumus gan organizācija pēdējo trīs mēnešu laikā samazinājusi diezgan krasi, atceļot pat labāko sveikšanu gada noslēguma ballē.
Cilvēks ziņu virsrakstos: Kaspars Gorkšs - pārmaiņu aizsācējs Futbola federācijā
Latvijas Futbola federācija (LFF) 2019.gadā sasniedza savdabīgu Eiropas un, iespējams, pasaules rekordu - viena gada laikā organizācijā notika pieci kongresi, četri no tiem bija ārkārtas. Lielākā daļā ārkārtas kongresu bija politiskās cīņas instruments, lai no amata gāztu federācijas prezidentu Kasparu Gorkšu, ar kura karjeras pavērsieniem Latvijas Radio iepazīstina rubrikā „Cilvēks ziņu virsrakstos”. 
Latvijas Futbola federācijai jauno statūtu gaidās jārēķinās ar ārējas pārvaldības iespēju
Latvijas Futbola federācijas (LFF) ārkārtas kongresā ceturtdien ir paredzēts tikai viens centrālais punkts - balsot par jauno statūtu apstiprināšanu. LFF ģenerālsekretārs Egars Pukinsks dienu pirms kongresa esot informējis organizācijas biedrus, ka statūtus būtu vēlams apstiprināt, jo tas būs sava veida lakmusa papīrītis LFF spējai mainīties starptautisko jumtorganizāciju FIFA un UEFA rekomendāciju virzienā. Abas LFF budžeta lauvas tiesas nodrošinātājas jau vairākkārt mudinājušas ieviest labas pārvaldības principus un praksi.
Latvijas Futbola federācijas valde nelemj par valstsvienības treneri Stojanoviču
Latvijas Futbola federācija (LFF) valde pirmdien nelēma par līguma laušanu ar valstsvienības galveno treneri Slavišu Stojanoviču. Kopš Stojanovičs 2019. gada sākumā stājās pie izlases stūres, komanda viņa vadībā zaudēja deviņās spēlēs un guva tikai vienu uzvaru. Pretēji kuluāros izskanējušajām runām jautājums par viņa atbrīvošanu no amata netika skatīts.
Latvijas futbola izlase FIFA rangā pakāpjas uz 137. vietu
Pēc 19. novembrī izcīnītās Latvijas futbola valstsvienības uzvaru pār Austriju ar 1:0 Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, Latvijas izlase Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) pasaules rangā pakāpusies par sešām pozīcijām un ieņem 137. vietu, liecina ceturtdien publicētais FIFA rangs.
Jaunākie
Interesanti