Virslīgas vadītājs: UEFA naudas tērēšana stadionam liegs finanses citām futbola vajadzībām
Nacionālā stadiona būvēšana Rīgā nebūtu jāuzskata par galveno prioritāti Latvijas Futbola federācijas (LFF) darbā, un ir jārēķinās, ka, tērējot Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) naudu tik vērienīgam projektam, zudīs iespēja finansēt citas futbola saimes vajadzības, trešdien Latvijas Televīzijā teica Latvijas virslīgas vadītājs Maksims Krivuņecs.
Futbolā pirmsvēlēšanu noskaņas; Rīgas domei jālemj par zemi nacionālajam stadionam
Latvijas futbola saime jau šķietami bezgalīgi ilgi ir ceļā uz nacionālā stadiona būvēšanu. Rīgas domei trešdien, 17. aprīlī, jālemj, vai uz pieciem gadiem nodot Latvijas Futbola federācijai (LFF) bezatlīdzības rīcībā 10 hektāru platību Lucavsalā, kur stadionu varētu būvēt. Pret būvniecības nodomu protestē mazdārziņu īpašnieki, kas ir pieteikuši trešdien piketu pie galvaspilsētas domes.
Futbola federācijas prezidents skaita finanses jaunajam stadionam Rīgā, gala aprēķinu vēl nav
Speciālistu izraudzītā vieta nacionālā futbola stadiona celtniecībai Lucavsalā ir piemērota projekta realizēšanai, un tik nozīmīgam objektam nav jāatrodas galvaspilsētas nomalē, pirmdien Latvijas Televīzijā teica Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidents Vadims Ļašenko. Viņš pauda pārliecību par LFF spēju piesaistīt nozīmīgu finansējuma daļu projekta īstenošanai.
Futbola Čempionu līgas ceturtdaļfināli sākas ar rezultatīviem grandu neizšķirtiem
Madrides "Real" un Mančestras "City" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā spēlēja neizšķirti, cīņai Madridē noslēdzoties ar rezultātu 3:3. Londonas "Arsenal" futbolisti otrdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā mačā nenosargāja pirmā puslaika ievadā gūto pārsvaru, taču otrajā puslaikā atspēlējās un cīņu noslēdza neizšķirti. "Arsenal" savā laukumā ar rezultātu 2:2 spēlēja neizšķirti ar Minhenes "Bayern".