Sports / Futbols
Veselības ministrija: No vienreizējas futbolistu testēšanas būtiska labuma nebūs
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsusies Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī Slimību profilakses un kontroles centrā ar savu redzējumu, kā Latvijā beidzot varētu sākties futbola sezona. LFF ir gatava iesaistīties visu virslīgas dalībnieku, proti, spēlētāju, treneru, tiesnešu un komandu apkalpojošā personāla, testēšanas nodrošināšanā vienu reizi pirms turnīra sākuma. Veselības ministrijā (VM) gan uzskata, ka no tāda vienreizīga pasākuma būtiska labuma nebūs.
Futbola virslīgas vadītājs: 16.jūnijs - kritiska robeža sezonas sākšanai
Latvijas futbola virslīga sabalansēta trīs apļu turnīra aizvadīšanai jāsāk ne vēlāk kā 16.jūnijā, otrdien Latvijas Televīzijā teica biedrības "Latvijas futbola virslīga" izpilddirektors Ainārs Dakša. Ja līdz jūnija vidum neizdosies sākt turnīru Latvijā, organizatori meklēs iespējas spēļu aizvadīšanai citviet. 
Bundeslīgas atgriešanās Vāciju neiejūsmo, futbolistu viedokli neafišē. Saruna ar «Deutsche Welle» žurnālistu
Sporta karalis futbols pēc divu mēnešu pauzes sestdien atgriežas pa īstam, jo sākas viens no Eiropā vadošajiem čempionātiem - Vācijas Bundeslīga. Vācijas futbola augstāko līmeni pieskaita Eiropas pieciem spēcīgākajiem čempionātiem un Bundeslīga pēc vīrusa krīzes atgriežas pirmā no lielajām līgām. Vācu medija „Deutsche Welle” sporta žurnālists Džonatans Kreins LSM.lv pastāstīja, kādēļ Vācijas sabiedrības lielākā daļa par Bundeslīgas atgriešanos tomēr nepriecājas, bet futbolistu bažas par savu veselību organizatoru publicitātes informācijā neparādās.
Atsākas Vācijas futbola Bundeslīga - lielākais notikums sportā kopš pandēmijas
Lielais futbols ir atpakaļ – Vācijas Bundeslīga sestdien kļūs par pirmo vadošo sporta čempionātu, kas Eiropā atsāk sezonu. Visu pandēmijas izraisītās krīzes laiku futbols turpinājās Baltkrievijā, bet pagājušajā nedēļā spēles atsāka Fēru salu līga. Tomēr visā pasaulē rūpīgi analizēs Vācijas sekmes un pieredzi, organizējot tik liela mēroga sacensības. 
Futbola vidē vilšanās par jaunākajiem atvieglinājumiem: Sports nav uzklausīts
Valdībai lemjot par ierobežojumu mīkstināšanu ārkārtas situācijā, futbola sabiedrība gaidīja daudz vairāk – zaļo gaismu sacensību sākšanai. Taču šobrīd jautājumu profesionālajā sportā atkal ir vairāk nekā atbilžu, un, šķiet, Latvija būs pēdējā no Baltijas valstīm, kas varēs sākt futbola virslīgas sezonu.
Sāk kriminālprocesu par aplokšņu algu maksāšanu virslīgas futbola klubā Kurzemē
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2020.gada maijā sāka kriminālprocesu par aplokšņu algu izmaksu Kurzemes reģiona virslīgas futbola klubā. Iesaistīto klubu VID nenosauca, bet televīzija TV3 vēstīja, ka VID atklājis aplokšņu algu maksāšanu lielos apjomos vienā no spēcīgākajiem Latvijas klubiem FK "Ventspils". 
FK «Valmiera» leģionārs: Ir svarīgi soli pa solim atgriezties treniņu režīmā
Kopīgu sporta treniņu atsākšanās nenotiks momentāni, taču jau pavisam drīz profesionālās komandas darbosies āra treniņos ar dažādiem ierobežojumiem. Lai gan pilnvērtīgi kontakta treniņi vēl nebūs iespējami, FK "Valmiera" futbolists Tolu Arokodare sarunā ar LSM.lv pauda, ka tas ir labs pirmais solis, lai atgrieztos laukumā.
Jaunākie
Interesanti