Sports / Futbols
Apstiprina astoņas pirmā groza valstsvienības futbola Pasaules kausa izlozei

Starptautiskā futbola federācija (FIFA) pēc pirmdien publicētās pasaules rangu tabulas noteica astoņas komandas, kas 1.decembrī 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra izlozē būs izliktas pirmajā grozā, informēja aģentūra "Reuters". Spēcīgāko komandu grozā nonāca septiņas komandas pēc vietas reitingā un finālturnīra mājiniece Krievija.

Advokāts novembrī pametīs Nīderlandes futbola izlases trenera amatu

Diks Advokāts pēc novembrī paredzētajām pārbaudes spēlēm pametīs Nīderlandes futbola valstsvienības galvenā trenera posteni, piektdien vēstīja Nīderlandes mediji. Nesenā futbola lielvalsts otro kvalifikācijas ciklu pēc kārtas netika finālturnīrā un nākamgad nedosies uz Pasaules kausa izcīņu Krievijā.

Krieviju sajūsmina ārzemnieku interese par futbola Pasaules kausa biļetēm

Organizatori Krievijā ir ļoti apmierināti ar ārzemju futbola fanu interesi par 2018.gada Pasaules kausa finālturnīra biļetēm - pirmajā kārtā Starptautiskā futbola federācija (FIFA) reģistrēja teju 3,5 miljonus pieteikumu, no kuriem apmēram 30% iesūtīja ārpus Krievijas dzīvojošie, ceturtdien informēja aģentūra RIAN.

Latvijas futbolisti aizvadīs pārbaudes spēli Kosovā, cer arī uz kādu Pasaules kausa dalībnieci

Latvijas futbola valstsvienība 13.novembrī izbraukumā Mitrovicā aizvadīs pārbaudes spēli pret Kosovu, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Futbola federācijas (LFF) ģenerālsekretārs Jānis Mežeckis. Nākamā gada vasarā valstsvienībai ir cerības mājās tikties ar kādu nacionālo izlasi, kas dosies uz Pasaules kausa finālturnīru Krievijā, bet saunas par šādu maču pašlaik vēl nenotiek.

Robens noslēdzis karjeru Nīderlandes izlasē

Nīderlandes futbola valstsvienības kapteinis Arjens Robens otrdien paziņojis, ka vairāk nespēlēs nacionālajā izlasē, vēsta Nīderlandes futbola federācija. Savu lēmumu sportists pieņēmis pēc komandas nekvalificēšanās 2018. gada pasaules kausa izcīņai.

Kapteinis Gorkšs: Lēmumus par nākotni vispirms uzzinās ģimene un treneris

Latvijas valstsvienības pieredzējušais kapteinis Kaspars Gorkšs Pasaules kausa kvalifikācijas cikla pēdējā spēlē pret Andoru nevarēja piedalīties, bet pēc mača Latvijas Televīzijā atturējās teikt, vai viņa gaitas nacionālajā izlasē futbola laukumā ir noslēgušās. Ilggadējais izlases aizsargs uzsvēra, ka savu lēmumu par nākotni vispirms darīs zināmu izlases trenerim un ģimenei.

Latvijas futbolisti veldzē fanu ciešanas ar četru vārtu uzvaru pār Andoru

Latvijas futbola valstsvienība otrdien Rīgā katrā puslaikā guva pa diviem vārtiem un ar 4:0 pārliecinoši pārspēja Andoru pēdējā spēlē 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā. Uzvara ļaus komandai un līdzjutējiem labākā noskaņā atvadīties no kopumā neveiksmīgā kvalifikācijas cikla, ko Latvijas izlase grupā pabeidza priekšpēdējā - 5.- vietā ar 10 spēlēs gūtām divām uzvarām, kas abas tika izcīnītas pret valsti ar 80 000 iedzīvotāju.

Starkovs: Pret Andoru izlasei būs svarīgi ātri un precīzi spēlēt ar bumbu

Latvijas futbola valstsvienībai pēdējā spēlē 2018.gada Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā Rīgā pret Andoru jāspēj visu maču ātri un precīzi spēlēt bumbu, lai uzveiktu pretinieku, kas apliecinājis prasmi labi aizsargāties, pirmdien žurnālistiem teica izlases galvenais treneris Aleksandrs Starkovs. Spēle otrdien sāksies plkst. 21.45, un tiešraidē to varēs redzēt LTV7 un lsm.lv.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti