Sports / Futbols
FK «Ventspils» aplokšņu algu lieta: Futbolisti nenoliedz, federācija pārsteigta, kluba prezidents vaino citus
Maija sākumā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde sāka kriminālprocesu par aplokšņu algu izmaksu kādā futbola virslīgas klubā Kurzemes reģionā. Zināms, ka oficiāli nenosauktā komanda ir FK "Ventspils”, - tās bijušais futbolists Jevgeņijs Kazačoks Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja par darba apmaksas īpatnībām klubā. Futbola vidē aplokšņu algu maksāšana Ventspilī nebija noslēpums, tomēr Latvijas Futbola federācijā (LFF) informēja, ka to šādas runas nesasniedza.
Latvijas futbola virslīgā tapina spēļu grafika melnrakstu
Latvijas futbola virslīga ar zīmuli uz papīra sāk rakstīt sacensību kalendāra melnrakstu, gatavojoties sezonas sākumam, bet jau laikus paredzot, ka plānos var tikt ieviestas būtiskas izmaiņas, LSM.lv pavēstīja biedrības “Latvijas Futbola virslīga” izpilddirektors Ainārs Dakša.
Arvien neizdodas atgādāt uz Latviju visus futbola klubu leģionārus
Latvijas futbola virslīgai ir izdevies panākt vienošanos ar atbildīgajām valsts institūcijām, ka ārzemju futbolisti arī ārkārtas situācijas laikā var atgriezties Latvijā un pievienoties saviem klubiem. Taču vismaz vienu virslīgas klubu šāds risinājums īsti neglābj.
Polijas klubs «Lechia» izpērk Latvijas izlases futbolista Tobera līgumu
Latvijas futbola izlases pussargs Kristers Tobers neilgajā laikā Polijā paspējis sevi apliecināt, kā augsta kalibra futbolistu, kā rezultātā Polijas ekstraklases vienība Gdaņskas "Lechia" nolēmusi izpirkt spēlētāja līgumu no iepriekšējā kluba "Liepāja", vēstīts "Lechia" vienības mājaslapā.
Pēc apelācijas apstiprina Ģirģena kandidatūru Futbola federācijas prezidenta vēlēšanām
Latvijas Futbola federācijas (LFF) Apelāciju komisija ceturtdien apmierināja piecu personu iesniegtās apelācijas, apstiprinot viņu kandidatūras dalībai 2020.gada LFF kongresā paredzētajās federācijas valdes locekļu vēlēšanās, ziņo LFF. Dalībai vēlēšanās apstiprināts prezidenta amata kandidāts Sandis Ģirģens (KPV LV), viceprezidenta amata kandidāts Vladimirs Šteinbergs, kā arī valdes locekļa amatu kandidāti Anastasija Kučinska, Guntars Indriksons un Jānis Engelis.
UEFA prezidents: Futbols ar līdzjutējiem atgriezīsies ļoti drīz
Koronavīrusa pandēmijas pārtrauktie turnīri pamazām atsākas dažādu ierobežojumu gaisotnē, tomēr Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins intervijā britu izdevumam "The Guardian" pauda pārliecību, ka jau pavisam drīz nebūs šķēršļu arī līdzjutējiem atgriezties tribīnēs.
Veselības ministrija: No vienreizējas futbolistu testēšanas būtiska labuma nebūs
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsusies Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī Slimību profilakses un kontroles centrā ar savu redzējumu, kā Latvijā beidzot varētu sākties futbola sezona. LFF ir gatava iesaistīties visu virslīgas dalībnieku, proti, spēlētāju, treneru, tiesnešu un komandu apkalpojošā personāla, testēšanas nodrošināšanā vienu reizi pirms turnīra sākuma. Veselības ministrijā (VM) gan uzskata, ka no tāda vienreizīga pasākuma būtiska labuma nebūs.
Futbola virslīgas vadītājs: 16.jūnijs - kritiska robeža sezonas sākšanai
Latvijas futbola virslīga sabalansēta trīs apļu turnīra aizvadīšanai jāsāk ne vēlāk kā 16.jūnijā, otrdien Latvijas Televīzijā teica biedrības "Latvijas futbola virslīga" izpilddirektors Ainārs Dakša. Ja līdz jūnija vidum neizdosies sākt turnīru Latvijā, organizatori meklēs iespējas spēļu aizvadīšanai citviet. 
Bundeslīgas atgriešanās Vāciju neiejūsmo, futbolistu viedokli neafišē. Saruna ar «Deutsche Welle» žurnālistu
Sporta karalis futbols pēc divu mēnešu pauzes sestdien atgriežas pa īstam, jo sākas viens no Eiropā vadošajiem čempionātiem - Vācijas Bundeslīga. Vācijas futbola augstāko līmeni pieskaita Eiropas pieciem spēcīgākajiem čempionātiem un Bundeslīga pēc vīrusa krīzes atgriežas pirmā no lielajām līgām. Vācu medija „Deutsche Welle” sporta žurnālists Džonatans Kreins LSM.lv pastāstīja, kādēļ Vācijas sabiedrības lielākā daļa par Bundeslīgas atgriešanos tomēr nepriecājas, bet futbolistu bažas par savu veselību organizatoru publicitātes informācijā neparādās.
Atsākas Vācijas futbola Bundeslīga - lielākais notikums sportā kopš pandēmijas
Lielais futbols ir atpakaļ – Vācijas Bundeslīga sestdien kļūs par pirmo vadošo sporta čempionātu, kas Eiropā atsāk sezonu. Visu pandēmijas izraisītās krīzes laiku futbols turpinājās Baltkrievijā, bet pagājušajā nedēļā spēles atsāka Fēru salu līga. Tomēr visā pasaulē rūpīgi analizēs Vācijas sekmes un pieredzi, organizējot tik liela mēroga sacensības. 
Jaunākie
Interesanti