Sports / Futbols
Albānijas futbola klubu diskvalificē uz 10 gadiem par manipulēšanu ar rezultātiem
Starptautiskā Sporta arbitrāžas tiesa (CAS) noraidīja Albānijas kluba "Skenderbeu" apelāciju par diskvalifikāciju uz 10 gadiem, kas tika piespriesta par manipulēšanu ar spēļu rezultātiem labuma gūšanai no dalības derību krāpšanā. Tādējādi paliek spēkā Eiropas Futbola federāciju savienības (UEFA) noteiktā ilgākā kluba diskvalifikācija, kas liedz "Skenderbeu" piedalīties Eiropas turnīros, vēstīja aģentūra AP. 
FK «Ventspils» un RFS Eiropas līgas kvalifikāciju sāk ar uzvarām
Latvijas futbola klubi ceturtdien uzsāka dalību Eiropas līgas kvalifikācijas turnīrā. FK “Ventspils” ar 3:0 uzvarēja albāņu vienību Duresi “Teuta”, bet FK "Liepāja" nespēja noturēt pārsvaru un samierinājās ar neizšķirtu 1:1 spēlē pret Minskas "Dinamo", bet RFS viesos spēja ar 3:2 izraut uzvaru pār Ļubļanas "Olimpija",  liecina organizatoru informācija.
Brazīlijas futbola valstsvienība pirmo reizi 12 gados izcīna Amerikas kausu
Brazīlijas valstsvienība svētdien Amerikas kausa finālā Riodežaneiro ar 3:1 uzvarēja Peru izlasi un pirmo reizi kopš 2007.gada izcīnīja Dienvidamerikas vērtīgāko futbola trofeju, liecina rīkotāju informācija. Brazīlijas futbolisti kļuva par deviņkārtējiem Amerikas kausa jeb "Copa America" ieguvējiem.
Mesi ignorē «Copa America» apbalvošanas ceremoniju
Argentīnas futbola valstsvienība sestdien, par spīti zvaigznes Lionela Mesi noraidījumam, ar 2:1 uzvarēja Čīli, izcīnot bronzas medaļas prestižajā Dienvidamerikas turnīrā “Copa America”. Tikmēr pats Mesi uz apbalvošanas ceremoniju neiznāca.
Jaunākie
Interesanti