Sports / Futbols
Smags zaudējums praktiski liedz FK «Ventspils» futbolistiem cerības Eiropas līgā
FK "Ventspils" futbolisti Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu ceturtdien Rīgā sāka ar zaudējumu 0:3 Portugāles klubam "Vitoria" SC, liecina rīkotāju informācija. Izšķirošajā atlases kārtā iekļūs komanda, kas būs pārāka divu spēļu summā, bet Kurzemes kluba izredzes jau pirms atbildes mača kļuva ļoti iluzoras. 
Brazīlijas izlases futbolistu Žesusu diskvalificē par nepieņemamu uzvedību
Brazīlijas valstsvienības futbolistu Gabrielu Žesusu diskvalificēja uz diviem mēnešiem par uzbrucēja rīcību 7.jūlijā pēc noraidījuma Amerikas kausa finālspēlē. Dienvidamerikas futbola jumtorganizācijas CONMEBOL trešdien pieņemtais lēmums attiecas uz nacionālo izlašu spēlēm, vēstīja aģentūra AP.
«Riga» FC un FK «Ventspils» futbolisti tiek tālāk Eiropas līgā, FK «Liepāja» izstājas
"Riga" FC futbolisti ceturtdien atbildes spēlē mājās ar 2:1 uzvarēja Polijas klubu Gļivices "Piast" un pirmoreiz kluba vēsturē sasniedza Eiropas līgas kvalifikācijas trešo kārtu, liecina rīkotāju informācija. Otro atlases kārtu pārvarēja arī FK "Ventspils", kas Maltā nospēlēja neizšķirti 2:2 ar "Gzira United" vienību. Tālāk par otro kārtu pēc zaudējuma savā laukumā netika FK "Liepāja". 
«Riga» FC cerīgi noskaņoti pirms atbildes spēles Eiropas līgas kvalifikācijā
Latvijas čempionvienība "Riga" FC ceturtdien uzņems Polijas klubu Gļivices "Piast" Eiropas līgas kvalifikācijas otrās kārtas atbildes spēlē. Pirmajā spēlē izbraukumā Latvijas komanda zaudēja ar 2:3, bet, neskatoties uz trim ielaistajiem vārtiem, tas rīdziniekiem mājās ļauj cerēt uz labu iznākumu divu spēļu summā.
Jaunākie
Interesanti