Sports
Tenisā gatavojas ieviest 6 miljonu dolāru palīdzības fondu 800 spēlētājiem
Vairākas tenisa organizācijas plāno maija pirmajā pusē paziņot par kopīgu vairāk nekā sešu miljonu dolāru palīdzības fondu, lai atvieglotu finanšu situāciju rangā zemāk ierindotiem apmēram 800 spēlētājiem, kam turnīru atcelšana Covid-19 pandēmijas dēļ nozīmē ienākumu zudumu, pirmdien vēstīja aģentūra AP. 
Rallijkrosā atvirza sezonas sākumu, Rīgas posms kalendārā vietu nemaina
Pasaules rallijkrosa čempionāta organizatori pirmdien publicēja pandēmijas dēļ pārskatīto sezonas kalendāru, kas sarucis līdz deviņiem posmiem, bet septembra otrajā pusē plānotais Rīgas etaps saglabāja nemainīgu norises laiku. Sezonu spēcīgākie rallijkrosa piloti varētu sākt 20.augustā Zviedrijā.
Olimpa izredzētais klusais darītājs. Šķēpmetēju Jāni Lūsi pavada pēdējā gaitā
Šķēpmetēja Jāņa Lūša vārds ir kā etalons spēkam, mērķtiecībai, vīrišķīgumam un krietnumam. Vienīgais latvietis, kurš izcīnījis visu trīs kalumu olimpiskās medaļas – zelta, sudraba un bronzas. Viņš nekad nav bijis runātājs, bet darītājs – tā par Lūsi saka viņa laikabiedri. Otrdien, 5.maijā, Jāni Lūsi pavadīs pēdējā gaitā uz šīs zemes, bet viņa padarītais sportiskās karjeras un dzīves laikā nekur nepazudīs. 
VIDEO: Pludmales volejbolista Toča ģimenei mājupceļš no Ēģiptes prasa četras dienas
No treniņnometnes Ēģiptē aprīļa beigās mājās atgriezās Latvijas pludmales volejbolisti, viņu vidū arī Edgars Točs, kurš par iespaidiem garajā ceļojumā kopā ar ģimeni caur Vāciju un Baltkrieviju padalījās Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". Kamēr divu bērnu ģimene nonāca mājās, ceļotājiem bija gan jānakšņo lidostā, gan jāpavada garas stundas automašīnā. 
BK «Ogre» basketbolists Sirsniņš: Bez elpošanas, jogas un ledus peldes es nebūtu tādā formā
Pieredzējušo basketbolistu Rinaldu Sirsniņu mediju balsojumā pirmoreiz karjerā atzina par sezonā labāko spēlētāju Latvijas-Igaunijas līgā, kur viņš ir BK “Ogre” sirds un dvēsele. Sirsniņš sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka pašam aizvadīt veiksmīgu sezonu palīdzēja visa kluba personāla ieguldījums un komandas biedru uzticība, kā arī efektīva organisma atjaunošanas metodika.
Ceļā uz NHL arī vairāki Latvijas hokejisti Ziemeļamerikā paļaujas uz studentu līgu
Pērnajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā no pirmajā kārtā aizrunātajiem 30 spēlētājiem trešā daļa izlēma karjeru turpināt augstskolu līgā un tikai pēc tam lauzt ceļu uz NHL. ASV augstskolu sporta (NCAA) līgā 2020.gadā mācījās un spēlēja 13 Latvijas jaunie hokejisti. Trīs no viņiem - Jānis Jaks, Haralds Egle un Kārlis Čukste - mācību gadu beigs jau ar augstākās izglītības diplomiem.
Basketboliste Krēsliņa: Beļģijā norūdīšu raksturu, būs sevi vairāk jāpierāda
Kate Krēsliņa pēc trim sezonām Latvijas sieviešu basketbola čempionvienībā "TTT Rīga" pievienosies Beļģijas čempionēm "Castors Braine", kas regulāri spēlē sieviešu Eirolīgā. Krēsliņa sarunā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" ceturtdien pastāstīja, ka pirmā sezona profesionālas basketbolistes statusā ārzemēs ārpus ierastās komforta zonas būs izaicinājums, kas norūdīs raksturu.
Galerijas