Sports
Parīze - 2024 >
Patiesā uzvara >
Igaunijā elites sportistiem nosaka lielākas stipendijas, Lietuvā valsts finanses saņem arī basketbol...
Igaunijā elites sportistiem nosaka lielākas stipendijas, Lietuvā valsts finanses saņem arī basketbolisti
Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) sportisti un treneri turpmāk ikmēneša pabalstu vietā saņems oficiālas algas, savukārt Igaunijā augstākos panākumus guvušajiem atlētiem pienākas prāvākas stipendijas. Lietuvā valsts atbalstu sportā var saņemt arī basketbolisti, turpretim Rietumeiropā pētnieki uzskata, ka elites sportā aizvien lielāku lomu ieņems privātais finansējums. 
Rīkotāji neredz iespēju ietaupīt apdraudētā pludmales volejbola turnīra uzņemšanai Jūrmalā
Rīkotāji neredz iespēju ietaupīt apdraudētā pludmales volejbola turnīra uzņemšanai Jūrmalā
Pēc diviem mēnešiem Jūrmalas smiltīs plānots Kontinentālā kausa finālturnīrs pludmales volejbolā, kur vienlaikus sadalīs ceļazīmes uz Parīzes olimpiskajām spēlēm. Lai arī konceptuāli valsts sniedza atbalstu turnīra sarīkošanai, Latvijas Volejbola federācija (LVF) ceļ trauksmi, ka līdzfinansējums būs gandrīz divreiz mazāks, nekā prasīts, un iespēju būtiski ko ietaupīt praktiski nav.
Porziņģim un Bertānam pa 12 punktiem NBA spēlēs, komandu sekmes atšķiras
Porziņģim un Bertānam pa 12 punktiem NBA spēlēs, komandu sekmes atšķiras
Latvijas basketbolisti Kristaps Porziņģis un Dāvis Bertāns svētdien guva pa 12 punktiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlēs, bet viņu pārstāvētās komandas cīnījās atšķirīgiem panākumiem. Porziņģa pārstāvētā Bostonas "Celtics" papildināja uzvaru krājumu, savukārt Šarlotas "Hornets" ar Bertānu ierindā zaudēja.

Bērnu sporta uzrēķini

Galerijas