Otrajās Lieldienās Stankevičs aicina uz dialogu gan ģimenē, gan pašam ar sevi

Jaunā koronavīrusa izraisītās krīzes laiks ir iespēja lielāku uzmanību veltīt saviem tuvajiem, savai tautai, ticīgo kopienai un arī pašam sev. To Otrajās Lieldienās, vadot Svēto misi Sv. Jēkaba katedrālē, uzsvēra Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.

Romas Katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs StankevičsElla Semjonova

  Viņš minēja, ka daudzi līdz šim ir izvairījušies no atklāta dialoga gan savā ģimenē, gan arī ar sevi pašu – krīzes laiks paver šo ceļu uz mūsdienu Galileju.

  "Tie ir mani tuvākie, tā ir mana tauta, tā ir ticīgo kopiena. Un visbeidzot mana Galileja ir arī manas sirds dziļumi, kur ir Dieva gara klātbūtne. Un varbūt no tiem dziļumiem ikdienas steigā iepriekš esam bēguši prom un baidījušies ieskatīties sirdī, kas tur īsti notiek. Ja esam bēguši no sevis, tad var pateikt, ka neesam mīlējuši sevi, jo Dievs aicina mīlēt tuvāko kā sevi pašu," sacīja Stankevičs.

  KONTEKSTS:

  Latvijā pirmoreiz Covid-19 vīruss konstatēts 2020. gada 2. martā. Vīrusa izplatības ierobežošanai 12. martā nolemts Latvijā izsludināt ārkārtējo situāciju, kuru otrdien, 7. aprīlī, nolemts pagarināt vēl par mēnesi – līdz 12. maijam. Ārkārtējās situācijas laikā noteikta virkne ierobežojumu un aizliegumu, tostarp attiecībā uz pulcēšanos.

  Covid-19 koronavīrusa
  izplatība Latvijā
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti