Covid-19: Somija atver robežas Baltijas valstīm, Dānijai, Norvēģijai un Islandei

No 15.jūnija Latvijas iedzīvotāji varēs brīvi ieceļot Somijā, un viņiem nebūs nepieciešams ievērot pašizolāciju, tviterī paziņoja Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (“Jaunā Vienotība”).

Viņš paziņoja, ka somu kolēģis viņu informēja - “no 15.jūnija Latvijas valstspiederīgie varēs ceļot uz Somiju un nebūs jāievēro 14 dienu pašizolācijas noteikumi, tas pats attiecas uz Somijas pilsoņiem - viņi var ceļot uz Baltijas valstīm un atgriezties Somijā bez pašizolācijas prasības”.

Somijas mediji vēsta, ka bez izolācijas ievērošanas varēs brīvi ceļot uz un no Baltijas valstīm, Dānijas, Norvēģijas un Islandes.

No 14. maija Somija jau atvēra Covid-19 dēļ slēgtās robežas darba un īpaši nepieciešamajiem ceļojumiem no Šengenas zonas.

KONTEKSTS:

No 15. maija Baltijas valstis atvēra robežas – ir atļauts atsākt starptautiskos pasažieru gaisa, jūras, autobusa un dzelzceļa pārvadājumus no Lietuvas un Igaunijas, kā arī uz Lietuvu un Igauniju.  Piektdien, 12. jūnijā, tām pievienosies Polija, atverot robežu ar Lietuvu.   

Par jaunā koronavīrusa izplatīšanos Ķīnas centrālās daļas pilsētā Uhaņā, kurā dzīvo 11 miljoni cilvēku, Ķīna Pasaules Veselības organizāciju informēja pērnā gada nogalē. Pasaules Veselības organizācija 2020. gada martā paziņoja, ka Covid-19 sasniegusi globālās pandēmijas līmeni.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Pasaulē
Ziņas
Jaunākie
Interesanti