Koronavīruss aizsniedzies arī līdz pasaules pirmajai tenisa raketei

Balkānu labdarības četru nedēļu garās tūres organizētājs, pasaules pirmā rakete Novaks Džokovičs savā mājaslapā paziņojis, ka, atgriežoties Belgradā, tenisists veicis koronavīrusa Covid-19 testu, un tas ir bijis pozitīvs.

Savā ierakstā tenisists ziņo, ka inficējusies arī viņa sieva Jelena, bet bērniem testa rezultāti bijuši negatīvi. Sportists sola nākamās 14 dienas pavadīt pašizolācijā un atkārtoti veiks testu pēc piecām dienām.

Džokovičs ierakstā norāda, ka turnīrs organizēts pēc labākās sirdsapziņas brīdī, kad šķietami koronavīrusa draudi vairs nav bijuši tik lieli, taču tomēr tā ir realitāte, ar kuru jāmācās sadzīvot. Tenisists gan atklāj, ka slimības simptomus neizjūt. Viņš pauda nožēlu par katru inficēšanās gadījumu tenisa turnīrā.

Džokoviča organizētajā turnīrā kopumā saslimuši jau vairāki tā dalībnieki – testa rezultāti pozitīvi ir bulgāru tenisistam Grigoram Dimitrovam un horvātam Bornam Čoričam. Džokovičs Horvātijā atteicās veikt testu, solot to veikt dzimtajā Serbijā.

Džokovičs ierosināja veikt četru nedēļu labdarības tūri, lai dotu tenisistiem iespējas aizvadīt dažus mačus, jo koronavīrusa dēļ oficiālas spēles nav notikušas jau kopš marta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Teniss
Sports
Jaunākie
Interesanti