Latvijas Leļļu teātris katru dienu aicina uz virtuālu tikšanos «Garajā starpbrīdī»

Jau nedēļu Latvijas Leļļu teātris piedāvā ikdienas izklaidējošas virtuālas tikšanās ar aktieriem un lellēm rubrikā "Garais starpbrīdis", kas skatāma teātra "Facebook" lapā. Izolēti no saviem mīļākajiem skatuves partneriem, aktieri ļāvuši vaļu fantāzijai, lai vienmuļo ikdienu padarītu dinamiskāku un draiskāku, paziņojumā presei informēja teātra pārstāvji.

Šobrīd Latvijas skolēni ar mazajiem brāļiem un māsām uzsākuši nebijušu izaicinājumu – mācīšanos no mājām. Atelpas brīžos aicinām satikties ar Leļļu teātra aktieriem, lai ikdienas epizodēs palauzītu galvu, papriecātos, iemācītos ko jaunu, padziedātu, paklausītos kādu stāstu vai vienkārši parunātu par dzīvi. "Garā starpbrīža" epizodēs nu jau redzami seši teātra aktieri – Miķelis Žideļūns, Dace Vītola, Arnita Jaunzeme, Edgars Kaufelds un Artūrs Putniņš, bet mazos skatītājus gaida arvien jaunas tikšanās un pārsteigumi teātra sociālajā kontā www. facebook.com/lelluteatris.

Aktīvi līdzdarbojoties izrāžu varoņu ikdienā, iespējams laimēt pārsteiguma balvas. 

Piespiedu izolācijas laiks nespēj mazināt arī tuvojošos svētku sajūtu, 27. martā visu teātru iemītnieki svin Starptautisko teātra dienu. Šos svētkus 1961. gadā iedibināja UNESCO Starptautiskais teātra institūts un kopš tā laika teātra cilvēki visā pasaulē to ik gadu atzīmē 27. martā. Par godu šiem svētkiem Latvijas Leļļu teātra aktieris Miķelis Žideļūns noskrējis 25 km pa Rīgas ielām, lai apciemotu visas tās vietas, kur rada, rāda, māca un atbalsta teātri. Viņa mēroto maršrutu “No Čaka līdz Čakam” var vērot pievienotajā "Garā starpbrīža" 7. epizodē, ar kuru Latvijas Leļļu teātris sveic savus skatītājus, kolēģus un labvēļus Teātra dienā!

Izrādes ir atceltas līdz 14. aprīlim vai brīdim, kad tiks atļauti publiskie pasākumi valstī. Skatītāji ir aicināti saglabāt savas biļetes un sekot līdzi jaunumiem teātra mājaslapā – pārcelto izrāžu datumi tiks izziņoti, tiklīdz Latvijā tiks atcelts ārkārtējais stāvoklis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vecāki un bērni
Dzīve & Stils
Jaunākie
Interesanti