Pasakas, leļļu izrādes, drošības mācības. Lielus un mazus aicina uz izstādi «Bērnu pasaule 2024»!

27. un 28. aprīlī Ķīpsalā norisināsies izstāde "Bērnu pasaule 2024", kas vecākiem piedāvās plašu un daudzveidīgu preču un pakalpojumu klāstu, bet bērniem – radošas, izglītojošas aktivitātes un daudz prieka.

Tikšanās ar bērnu iemīļotiem varoņiem

Abās "Bērnu pasaules" dienās bērni varēs sasveicināties un nofotografēties ar Tutas draudzeni Lapsu, satikt suņu meiteni Loti un mušiņu Rutu no Izgudrotāju ciema. Bet īpaši prieka brīži ir gaidāmi svētdien, 28. aprīlī, plkst. 11.00, kad Tuta kopā ar saviem draugiem – Lapsu un Feneku – viesosies Ķīpsalā.

Slavenības lasīs pasakas

Labestīgo, sirsnīgo rakstnieces Ineses Valteres ģimenes pasaku pasauli izstādē atklās "Superbingo" vadītājs Armands Simsons, hokejists Jēkabs Rēdlihs, dziedātāja Liene Šomase un pasākumu vadītājs Reinis Maskavs. Uzmanīgākajiem un aktīvākajiem klausītājiem būs lieliska iespēja tikt pie kādas no krāšņajām Ineses Valteres pasaku grāmatām ar autogrāfu, ko ilustrējusi māksliniece Gunta Zaļaiskalna.  

Svētki Bērnu pilsētiņā

Bērnu pilsētiņā mazie apmeklētāji varēs vērot leļļu teātri, cirka studijas priekšnesumus, triku meistaru Voldemāru, ziepju burbuļu šovu, zumbas meistarklasi kopā ar Rolandu Bartaševicu un uzdziedāt kopā ar pazīstamām bērnu grupām. Turpat līdzās būs iespēja ļaut vaļu arī fantāzijai, zīmējot uz smilšu lampām, arī lēkāt, braukt un priecāties Atrakciju parka atrakcijās. Tikai sestdien, 27. aprīlī, plkst. 11.00 kopā ar jautrajiem burundukiem mazie varēs rotaļāties, dziedāt un dejot. Ballītes atmosfēru radīs burbuļi, baloni, saldējums un gardas figūrpankūkas!

Bēbīšu rāpošanas sacensības

Sestdien, 27. aprīlī, plkst. 11.30 notiks bēbīšu rāpošanas sacensības. Jautrības, mīļuma un azarta deva garantēta!  Sacensībās būs divas galvenās balvas, no tām viena ātrākajam mazulim, kas pirmais sasniegs finiša līniju, bet otra atraktīvākajam iedvesmotājam, kas savu mazo rāpotāju vislabāk atbalstīs un iedrošinās. Reģistrācija no plkst. 10.30 līdz 11.20 pie skatuves. Dalībnieku skaits ierobežots.

Drošības kvartāls

Šogad Drošības kvartāla draudzīgajā atmosfērā bērni varēs satikt policistus, ugunsdzēsējus un elektriķus, kuri rotaļu veidā mācīs visu par drošību. Iespēja iekāpt glābēju spēkratos un uzlaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu un citu inventāru bērniem sagādās lielu prieku. Bet vecākiem mediķu pavadībā būs iespēja atsvaidzināt savas zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā zīdaiņiem un bērniem.

Izstādē varēs apskatīt un iegādāties bērniem nepieciešamas lietas – attīstošās rotaļlietas, mēbeles, bērnu ratiņus, apģērbu, kā arī dažādas topošajām māmiņām un mazuļiem nepieciešamas lietas. Tāpat abās izstādes dienās jaunajiem un topošajiem vecākiem, iepriekš reģistrējoties, būs lieliska iespēja bez maksas saņemt izcilu speciālistu konsultācijas par mātes un bērna veselību un labsajūtu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti