Dzīve & stils / Izklaide
Uma Tūrmane svin 50. dzimšanas dienu
Populārā amerikāņu aktrise Uma Tūrmane atzīmējusi savu 50 gadu jubileju. Pasaules slavu viņa ieguva, spēlējot režisora Kventina Tarantino ikoniskajā filmā “Lubene”.
4. maijā radi svētku noskaņu mājās, rotā logus un izzini Atmodas laika notikumus
Šogad 4. maijā, atzīmējot Latvijas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu, Latvijas cilvēki aicināti īpašu svētku noskaņu radīt mājās, ielikt logā sveicienu un izzināt Atmodas laika notikumus. Ārkārtējās situācijas apstākļos šogad 4. maijā nenotiks publiskie pasākumi, taču daudzveidīgās norisēs ikviens interesents varēs piedalīties individuāli un attālināti, informē notikumu veidotāji.
Par Latvijas ietekmīgāko influenceri atzīst blogeri Niklāvu Mičuli
22. aprīlī tiešsaistē norisinājās “Golin Accelerators of Relevance Influenceru indeksa 2020” rezultātu paziņošana. Tajā par ietekmīgāko sociālo tīklu influenceri Latvijā atzīts jauniešu vidū populārais blogeris Niklāvs Mičulis, kurš saņēma augstāko punktu skaitu influenceru indeksa "makro" kategorijā, medijus informēja sabiedrisko attiecību aģentūras “Golin Riga” pārstāvji.
Kristiāna Grāmatiņa un Rojs Rodžers uz sarunu «16+» platformā aicina veselības ministri
Veselības ministre Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par") šajā saspringtajā laikā piekritusi intervijai satura platformā “16+”. Sarunā ar Kristiānu Grāmatiņu ministre atklāj, kādus plānus drīkst kalt vasarai, iesaka, ko darīt, lai nenomirtu no garlaicības, kā arī to, vai esošajā situācijā ir iespējama tāda notikumu attīstība, ka līgot būtu iespējams 11. novembra krastmalā, ko no visas sirds vēlētos Kristiāna.
Ar koncertu un komiķu šovu atklās jaunu interaktīvu tiešsaistes pasākumu vietni
17. aprīlī pulksten 21.00 noritēs Latvijā jaunizveidotās interaktīvās tiešsaistes pasākumu platformas Powerplace.lv pirmais ēters. Skatītāji varēs piedzīvot koncertu ar grupu “Dziļi violets” un Nauri Brikmani, “The Willows' band” un Aiju Vītoliņu, apmeklēt bāra “Herbārijs” līdzdibinātāja Arvja Zēmaņa meistarklasi, noklausīties stāvizrāžu komiķu priekšnesumus, un daudz ko citu, medijus informē organizatori.
Iluzionists Edžus Kauķis rīkos burvju triku šova tiešraidi
Vai ar burvju trikiem iespējams savaldzināt publiku caur ekrānu? To izmēģināt un pārliecināties nolēmis burvju triku meistars jeb iluzionists Edžus Kauķis. Viņš gatavojas 17. aprīlī vienu no savām izrādēm parādīt tiešraidē savā “Youtube” kanālā.
Arī visparastākās nezāles. «3x3» kustības ciltsmātes Ineses Krūmiņas padoms Lieldienu olu krāsošanai ar augiem
Inesi Krūmiņu Latvijā dēvē par “3x3” kustības ciltsmāti, jo viņa iedvesmo apvienoties ģimenē visām trim paaudzēm un vairākas reizes gadā satikties kopīgās nometnēs. Viņa krāj zināšanas un tradīcijas, kuras pārmanto ģimenēs, un tās var nodot arī citiem. Lieldienu olu krāsošana ar augiem ir Inese Krūmiņas pārmantotā pieredze no saviem senčiem.
Iluzionisti Pecolli Rīgā vēlas atvērt iluzionisma teātri un muzeju
Bijušā kinoteātra “Liesma” telpās iluzionisti Dace un Enriko Pecolli vēlas atvērt brīnumu muzeju un burvju triku teātri, medijus informē komunikāciju aģentūras "Luka" pārstāve Inese Lukaševska. Teātrī mākslinieki plāno uzstāties paši un rīkot citu pasaulē atzītu iluzionistu izrādes.
Kinofilmās izmantotos tērpus ziedos cīņai ar Covid-19
Pazīstamā tērpu iznomāšanas kompānija “Peris Costumes” ziedos daļu apģērbu cilvēkiem, kas cīnās ar koronavīrusa izraisītās slimības Covid-19 pandēmiju. Speciālistu rīcībā nonāks arī tērpi, kas izmantoti seriālā “Černobiļa”.
Mākslinieki rada gaismas vides objektu #paliecmājās
Šajā smagajā periodā sabiedrībai ir svarīgi pēc iespējas palikt mājās, bet ārpus majas ievērot 2 metru distanci. To aicina ne tikai atbildīgas iestādes un publiskas personas, bet arī radoši cilvēki. Tā debesis tika izgaismotas ar īpaši radītu gaismas vides objektu un lielu uzrakstu uz jumta “Paliec mājās”, ko izveidoja gaismu mākslinieki, kuri vairākas nedēļas sēž bez darba.   
Covid-19: Pasaules slavenie dziedātāji rīko mājas tiešsaistes koncertus  
Koronavīrus turpina plosīties visā pasaulē, atņemot cilvēkiem gan dzīvību, gan darbu. Šajā grūtajā periodā ikvienam ir nepieciešams atbalsts, lai uzmundrinātu un dotu cerību. Arī mākslinieki uz laiku palikuši bez peļņas avotiem, tomēr ar telefona palīdzību cenšas būt kopā ar savu skatītāju, sniedzot bezmaksas tiešsaistes koncertus, šādi mudinot arī citus palikt mājās, lai ierobežotu Covid-19 izplatību.     
«Eiropa mirdz» – Eirovīzijas konkursa vietā izskanēs tiešsaistes koncerts
Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkotāji paziņojuši, ka 16. maijā, dienā, kad vajadzēja notikt konkursa finālam, iecerēts vērienīgs, divas stundas garš tiešsaistes koncerts “Europe Shine A Light”. Tajā tikšot godinātas visas tās kompozīcijas, kurām bija paredzēts cīnīties par šī gada Eirovīzijas dziesmas titulu. Arī Latvijas pārstāves Samantas Tīnas muzikālais veikums. Būšot arī pārsteigumi.
Jaunākie
Interesanti