Dzīve & stils / Izklaide
JRT «Aģentūra» – vai ir tā vērts? Vērtē skatītāji
“Teātris.zip” pielikumā "Skatītāju domīca: Vai ir tā vērts" skatītāji sprieda un vērtēja Jaunā Rīgas teātra daudzsēriju mākslas filmu "Aģentūra", kas saņēmusi tik daudz kritiķu recenziju kā reti kurš notikums. Klusējuši nav arī skatītāji, ir par ko parunāt, tāpēc “Skatītāju domnīca” vērtē – vai ir tā vērts un kas tad ir tas vērtīgākais šajā mākslas darbā?
Filipīnās Covid-19 dēļ kino skatās, atrodoties laivās
Tā kā pandēmijas dēļ daudzi kinoteātri joprojām ir slēgti, cilvēki ir pieraduši skatīties filmas mājās. Bet Filipīnās tiem, kuri noilgojušies pēc filmu skatīšanās uz lielā ekrāna, tagad ir iespēja to darīt droši – uz laivas.
Ugunsdzēsēji salaveču tērpos Jelgavā vairo svētku sajūtu
Ar lampiņām notītu auto, kam piesieta arī eglīte, brīvprātīgie ugunsdzēsēji ielās dodas pirmo gadu. Ideja radusies, kad redzēta fotogrāfija internetā ar igauņu spectehniku, kuru vadījis salavecis. Brīvprātīgie sacīja, ka atbalsts ir liels. 
Aicina klausītājus piedalīties Raimonda Paula 85. jubilejas radio ballītē
Atzīmējot Raimonda Paula 85. jubileju, no 9. līdz 12. janvārim Latvijas Radio 2 ēterā notiks “Maestro mūzikas maratons”, kura laikā 85 stundu garumā skanēs tikai un vienīgi komponista mūzika. Radio ēteru ar stāstiem par savām īpašajām Paula dziesmām kuplinās Latvijā pazīstamas personības. Arī klausītāji aicināti pievienoties sveicēju pulkam, līdz 3. janvārim atsūtot Latvijas Radio 2 savus audio stāstus un pašdarinātus Maestro portretus.
Gadumijā Latvijas Televīzijā: mūzika, Vecgada šovs, «Pilsēta pie upes»
Gaidot Jauno gadu, LTV skatītājiem piedāvās atskatu uz 2020. gada svarīgākajiem notikumiem, iemīļotas latviešu filmas, daudz mūzikas un šogad – arī vērienīgu Vecgada vakara šovu ar Latvijas labākajiem mūziķiem un vairākām neiespējami iespējamām misijām. Arī Jaunā gada sākums būs piepildīts ar interesantu saturu dažādām auditorijām, turklāt no 1. janvāra – bez reklāmas pauzēm.
Ziemas saulgriežos tradicionālā bluķa vilkšana – tiešraidē
Pagājušajā naktī tika svinēti vieni no latviešu tautas svarīgākajiem tradicionālajiem svētkiem – ziemas saulgrieži. Tautas tradīcijas paredz lielas saimes pulcēšanos vienuviet, un šonakt tā arī notika, taču nepārkāpjot pulcēšanās ierobežojumus. Folkloristi to vēroja tiešsaistē, arī bluķa vilkšanu.
Idejas pastaigām un vakaram mājās. Iesaka «Kultūrdeva»
Latvijas Televīzijas “Rīta Panorāmas” vadītājs Sigurds Siliņš savā kultūras notikumu apskatā iesaka ķert pēdējo iespēju noskatīties par pērnās sezonas “Gada notikumu digitālajā vidē” atzīto izrādi un atklāt gaismas instalācijas Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā.
Dzegužkalnā atklāta Raimonda Paula svētku koncerta audiovizuāla instalācija
No 18. decembra Dzegužkalnā katru vakaru līdz 10. janvārim būs iespēja apskatīt audiovizuālu instalāciju “Kā sniegi kalnu galotnēs”, kurai par pamatu ņemts Maestro Raimonda Paula un Zigfrīda Muktupāvela Ziemassvētku koncerta ieraksts mūzikas namā “Daile”, informēja masu mediju un pasākumu komunikācijas "ParaPops'' pārstāvis Kaspars Zaviļeiskis.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt