Dzīve & stils / Izklaide
Kopenhāgenā sācies gaismas festivāls
Dānija galvaspilsētā Kopenhāgenā sācies ikgadējais gaismas festivāls. Tā galvenais mērķis ir sniegt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem pozitīvās emocijas gada tumšākajā laikā.
Maskavā atvērts gludekļu vēstures muzejs
Par sadzīves tehniku domājam vien tad, kad nepieciešams to nomainīt pret jaunu, bet reti aizdomājamies, ka instrumentiem, kas palīdz ikdienas darbos, ir arī sena vēsture. Piemēram, Maskavā atvērts muzejs, kas veltīts gludekļiem. Ko iespējams apskatīt šajā muzejā?
Finālisti atklāj, kāpēc piedalās «Supernovā»: Pieredze, patriotisms, pasaules skatuve
Sestdien, 8. februārī, tiks noskaidrots kurš plūks uzvaras laurus Latvijas Televīzijas autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2020” un pārstāvēs Latviju 65. starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Nīderlandes pilsētā Roterdamā. Finālistu vidū ir gan Latvijā un Eirovīzijas aprindās jau zināmi mūziķi, gan pavisam jauni vārdi, un katram ir savs iemesls, kāpēc izvēlējies piedalīties konkursā – lai gūtu pieredzi, izaicinātu sevi, pārstāvētu Latviju un pierādītu sevi uz pasaules skatuves.
Aicina uz ledus skulptūru festivālu Jelgavā
Jelgavas ledus skulptūru festivālā no 7. līdz 9. februārim būs iespēja sastapt dažādus ledus supervaroņus. Kopā apskatāmi vairāk nekā 60 ledus mākslas darbus, gaidāmi paraugdemonstrējumu dueļi, pirotehnikas un gaismas šovi, kā arī plaša kultūras programma kopā ar Latvijas superzvaigznēm, medijus informē festivāla pārstāvji.
FOTO: Ieskats «Muzikālās bankas» finālšova tapšanas aizkulisēs
Sestdien, 1. februārī, pulksten 19.00 Daugavpils Olimpiskajā centrā Latvijas Radio 2 “Muzikālās bankas” finālšovā tiks noskaidrota 2019. gada vērtīgākā dziesma. Par šo titulu cīnīsies 15 popa un roka dziesmas. Izšķiroša nozīme būs finālšova tiešraides balsojumam – skatītāji un klausītāji varēs ietekmēt pusi no kopvērtējuma rezultātiem, zvanot uz balsošanas numuriem. Ceremonijas tiešraidei varēs sekot līdzi sabiedrisko mediju portālā LSM.lv, Latvijas Radio 2 ēterā un LTV1. 
Reperis «50 cent» saņem zvaigzni Holivudas slavas alejā
Reperim “50 cent” jeb Kērtisam Džeimsam Džeksonam piešķirta zvaigzne Holivudas slavas alejā. Tomēr ceremonijā ne mazāku uzmanību izpelnījās viņa draugs, arī pasaulslavenais šī mūzikas žanra pārstāvis - Eminems.  
Brīvdabas muzejs aicina uz Meteņa svinībām
Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs ielūdz uz Meteņa svinībām 9. februārī. Metenis ir ne tikai pavasara vēstnesis un jauna gada sākums, bet arī gada jestrākie svētki un lielākais ķekatu laiks. Arī Brīvdabas muzejā šajā dienā svinēs ar tradicionālo maskošanos, dančiem un rotaļām, radošām darbnīcām un Meteņa cienastu, medijus informē muzeja pārstāvji.
Jaunākie
Interesanti