Kas notiek ar Kariņa valdības koalīcijas paplašināšanu un izmaiņām Austrumu robežas apsardzībā?

Evika Siliņa, Edvards Smiltēns, Artūrs Butāns, Viktors Valainis, Kaspars Briškens, Raimonds Bergmanis, Guntis Pujāts, Baiba Kiršteina, Ieva Raubiško

Jānis Domburs 7.jūnijs, trešdiena 21:15
Sods sportā un vienīgā uguntiņa – Latvijas olimpiešu motīvi un emocijas par Krievijas atlētiem un ne...
Sods sportā un vienīgā uguntiņa – Latvijas olimpiešu motīvi un emocijas par Krievijas atlētiem un nepiedalīšanos olimpiādē
"Man Parīzes spēles šobrīd ir vienīgā uguntiņa, kas manī deg, lai es būtu sportā, jo es gribu darboties arī citās jomās, es gribu arī būt ar ģimeni un tamlīdzīgi. Šis ir vienīgais mans tāds pamatīgais mērķis, uz kuru es soli pa solim eju," tā, lūgta paust savas pārdomas par iespēju, ka Latvijas sportisti varētu nepiedalīties 2024. gada vasaras olimpiskajās spēlēs, ja starts tajās netiks liegts Krievijas un Baltkrievijas sportistiem, trešdien "Kas notiek Latvijā?" pauda Latvijas Olimpiskās komitejas Atlētu komisijas vadītāja, vieglatlēte Gunta Vaičule.
Baha tonis, 206 valstis stundā: Tikmers, Fogelis un Vaičule atklāj, kā SOK lēma par Krievijas un Bal...
Baha tonis, 206 valstis stundā: Tikmers, Fogelis un Vaičule atklāj, kā SOK lēma par Krievijas un Baltkrievijas sportistiem
Latvijas sporta orgnizāciju pārstāvjiem un sportistiem, kuri piedalījušies Starptautiskās Olimpiskās komitejas (SOK) rīkotajās telekonferencēs par iespējamu Krievijas un Baltkrievijas sportistu dalību Parīzes olimpiskajās spēlēs nākamgad, radies iespaids, ka SOK prezidents Tomass Bahs izdarījis spiedienu, lai panāktu vēlamo rezultātu.  Ar dokumentu, kuru pagājušajā nedēļā publicēja SOK, sarunu dalībnieki nav iepazīstināti nedz iepriekš, nedz tā apspriešanas gaitā.
VIDEO: Kas notiks ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiādēs un citās sacensībās?
VIDEO: Kas notiks ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiādēs un citās sacensībās?
Diskusijā "Kas notiks ar Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiādēs un citās sacensībās?" piedalās izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (''Jaunā Vienotība''), Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers un ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks, Latvijas Sporta federāciju padomes prezidents Einars Fogelis, vieglatlēte Gunta Vaičule, Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs, 1984. gada ziemas olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs Zintis Ekmanis, kā arī Starptautiskās Hokeja federācijas padomes loceklis Viesturs Koziols un vairākkārtējais olimpisko medaļu ieguvējs, bijušais svarcēlājs un politiķis Viktors Ščerbatihs. 
«Kas notiek Latvijā» – par Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiskajās spēlēs
«Kas notiek Latvijā» – par Krievijas un Baltkrievijas sportistiem olimpiskajās spēlēs
Šonedēļ Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs Tikmers pavēstīja, ka Latvija boikotēs olimpiskās spēles gadījumā, ja Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pieļaus Krievijas un Baltkrievijas sportistu līdzdalību tajās. SOK centienus panākt agresorvalstu sportistu atgriešanos starptautiskajā apritē asi nosodījis Ukrainas prezidents Volodomirs Zelenskis. SOK iniciatīvai iebilst Ziemeļvalstis un Baltijas valstis.
Vai algas jāceļ par 48% un vai ievērotas Eiropas regulas – regulators pēta elektrības sadales un pār...
Vai algas jāceļ par 48% un vai ievērotas Eiropas regulas – regulators pēta elektrības sadales un pārvades tarifus
Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK), turpinot elektrības sadales un pārvades tarifu projektu vērtēšanu, gatavojas pieprasīt vēl papildu informāciju "Augstsprieguma tīklam" un "Sadales tīklam". No regulatora vadītājas Aldas Ozolas teiktā 25. janvāra "Kas notiek Latvijā?" raidījumā izriet, ka SPRK uzmanību piesaistījušas algu tarifu projektos iekļautās algu celšanas ieceres un citas izmaksas. Vērtēta tiek arī projektu atbilstību Eiropas Savienības (ES) regulām.
Mājsaimniecības, «zaļie» ražotāji,  energoietilpīgs bizness – kam elektrības sadales cena augs vairā...
Mājsaimniecības, «zaļie» ražotāji, energoietilpīgs bizness – kam elektrības sadales cena augs vairāk, kam mazāk par pusi?
"Augstsprieguma tīkla" un "Sadales tīkla" vadītāji šobrīd vairās prognozēt, tieši cik lielu tarifa samazinājumu varēs panākt, ar valsts budžeta starpniecību subsidējot tīkla operatorus no "Latvenergo" dividendēm. Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Irbe uzsver, ka "zaļās" enerģijas ražotājiem  būtu nepieciešams, lai par jaudas maksu noteiktā tarifa pieauguma samazinājums būtu nevis uz pusi, bet vairākas reizes mazāks, nekā paredz "Sadales tīkla" pērnruden iesniegtais tarifu projekts. Tajā maksu par jaudas uzturēšanu bija plānots palielināt par 570%.
VIDEO. Kas notiks pēc valdības lēmuma: cik maksāsim par elektrības pārvadi un sadali?
VIDEO. Kas notiks pēc valdības lēmuma: cik maksāsim par elektrības pārvadi un sadali?
25. janvāra diskusijā "Kas notiks pēc valdības lēmuma: cik maksāsim par elektrības pārvadi un sadali?" piedalās klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars (''Jaunā Vienotība''), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, enerģētikas konsultants, bijušais SPRK loceklis Gatis Ābele, uzņēmumu grupas "AJ Power" vadītājs Roberts Samtiņš un Latvijas Atjaunojamās enerģijas federācijas valdes priekšsēdētājs Jānis Irbe. "Augstsprieguma tīklu" pārstāv uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Gunta Jēkabsone, bet "Sadales tīklu" – valdes priekšsēdētājs Sandis Jansons.
Valsts pārvaldes algu reformas mērķa – «viduspunkta» – sasniegšanai budžetā vajagot 200 miljonus, pi...
Valsts pārvaldes algu reformas mērķa – «viduspunkta» – sasniegšanai budžetā vajagot 200 miljonus, piešķirt plāno vien 25
Zemāko algu celšanai valsts pārvaldē 2023. gada valsts budžetā, kuru valdība februārī iesniegs apstiprināšanai Saeimā, būs paredzēti vairāk nekā 25 miljoni eiro. Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis raidījumā "Kas notiek Latvijā?" uzsvēra – tā dēvētajām nabadzīgajām iestādēm atalgojuma palielināšanai no šīs summas paredzēts piešķirt vairāk.