Kas notiek ar dabasgāzes iepirkumiem Latvijai un Skultes termināļa projektu?

Jānis Vitenbergs, Jānis Patmalnieks, Edmunds Valantis, Mārtiņš Čakste, Edvards Kušners, Renārs Miķelsons, Lilija Apine. Dalībnieku saraksts tiek papildināts.

Jānis Domburs 22.marts, trešdiena 21:15
Ekspremjers Kučinskis – Kariņam drusciņ jāpamaina savs stils; Siliņa – vēlētājs ir novērtējis Kariņu
Pašreizējam Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam ("Jaunā Vienotība"), kam Valsts prezidents Egils Levits uzdevis vadīt 14. Saeimā ievēlēto politisko spēku konsultācijas par jaunās valdības izveidi, būtu "drusciņ jāpamaina savs stils – no komentēšanas uz darbiem". To otrdien "Kas notiek Latvijā?" cikla "Kādai jābūt nākamajai valdībai?" kārtējā raidījumā pauda bijušais valdības vadītājs, "Apvienotā saraksta" valdes loceklis Māris Kučinskis. Kariņa pārstāvētās "Jaunās Vienotības" politiķes Evika Siliņa un Inga Bērziņa tam nepiekrīt, uzsverot, ka vēlētāji 14. Saeimas vēlēšanās ir novērtējuši Kariņa paveikto krīžu pārvarēšanā.
VIDEO. ««Kādai jābūt nākamajai valdībai?»: «Jaunās Vienotības» un «Apvienotā saraksta» plāni un prioritātes: kas (ne)saskan?»
18. oktobra diskusijā ““Kādai jābūt nākamajai valdībai?” “Jaunās Vienotības” un “Apvienotā saraksta” plāni un prioritātes: kas (ne)saskan?” “Jauno Vienotību” pārstāv līdzšinējā Ministru prezidenta parlamentārā sekretāre Evika Siliņa un 14. Saeimā ievēlētā līdzšinējā Kuldīgas domes priekšsēdētāja, “Jaunās Vienotības” valdes locekle Inga Bērziņa. Apvienoto sarakstu pārstāv pašreizējais Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Edvards Smiltēns un bijušais Ministru prezidents Māris Kučinskis. Ar "Jaunās Vienotības" tēmu piedāvājumu partiju sarunām un "Apvienotā saraksta" papildinājumiem var iepazīties zemāk - attēlus var palielināt, spiežot uz tiem. 
Dzimums šogad Latvijā mainīts 12 cilvēkiem, arī vienam nepilngadīgajam, četriem – pubertātes bloķēšana
Latvijas vēsturē ir viens gadījums, kad dzimuma maiņa veikta nepilngadīgam cilvēkam. Tieslietu ministrijas dati rāda, ka pērn dzimuma maiņa veikta 18 cilvēkiem, bet šogad, līdz šim brīdim – 12. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītājs Ņikita Bezborodovs diskusijā "Kas notiek Latvijā?" sacīja, ka šogad starp šiem 12 cilvēkiem viens ir bijis nepilngadīgais. "Vienam nepilngadīgam cilvēkam Latvijā uz šo brīdi stāvoklis bija tāds, ka atkārtotos konsīlijos – ar vairāku ārstu iesaisti, gan psihiatru, gan psihologu, endokrinologu un citu speciālistu iesaisti –, tika pieņemts lēmums par kross-hormonālo terapiju." Cilvēkam dzimuma maiņa reģistrēta arī juridiski.
Jauna identitāte bez izziņas par dzimuma maiņu – kādus atvieglojumus transpersonām grib panākt «Progresīvie»
Pastāvošais regulējums personas vārda maiņai jeb tā dēvētajai juridiskajai pārejai  dzimuma maiņas gadījumā šobrīd ir nepilnīgs – tas attiecas arī uz gadījumiem, kad dzimumu maina jau pieaudzis cilvēks . To raidījuma "Kas notiek Latvijā?" diskusijā ""Kādai jābūt nākamajai valdībai? Nacionālā apvienība pret "Progresīvajiem": pusaudžu dzimuma maiņa un koalīcija" atzīst arī speciālisti. 14. Saeimā ievēlētā partija "Progresīvie" vēlas panākt esošā regulējuma izmaiņas, lai juridiskās pārejas gadījumā dzimumu mainījušiem cilvēkiem nebūtu jāuzrāda izziņa par dzimuma maiņu.
«Mikroskopiskas lietas», popkultūra, Putina propaganda – NA un «Progresīvie» skaidrojas, kā un vai Jānim kļūt par Janu
14. Saeimā ievēlētās "Progresīvo" pārstāves Janas Simanovskas LTV raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" paustais par pusaudžu dzimumidentitāti un dzimuma maiņas regulējumu izraisījis asu Nacionālās apvienības (NA) politiķu reakciju. NA Saeimas frakcijas deputāts 13. Saeimā Jānis Iesalnieks sociālajā tīklā Twitter sižetā dzirdēto minējis kā argumentu, kādēļ "Progresīvos" nedrīkst laist pat valdībai tuvumā, bet viņa partijas biedrs, NA Rīgas nodaļas vadītājs Ģirts Lapiņš apgalvojis, ka Simanovska vēlas mainīt bērniem dzimumus, kas ir "ārpus veselā saprāta", un ir atbilde visiem, kuri vēlas "Progresīvu" valdību. Diskusijā "Kas notiek Latvijā?" Jāņa Iesalnieka izteikto argumentāciju Jana Simanovska salīdzināja ar Putina propagandu, bet viņas partijas biedrs Mārtiņš Kossovičs pauda, ka apzināti tiekot meklētas pseidoideoloģiskas atšķirības, lai neveidotu plašāku koalīciju.     
620 eiro vai nevajadzīga «administratīva līnija» – ko minimālā alga nozīmē politiķiem, arodbiedrībām un uzņēmējiem
Pastāv diezgan nopietns risks, ka vismaz dažus turpmākos ceturkšņus Latvijas tautsaimniecības izaugsme būs negatīva, proti, iekšzemes kopprodukts nevis pieaugs, bet samazināsies, trešdien  raidījumā "Kas notiek Latvijā?" brīdināja Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Mārtiņš Bitāns. Tikmēr Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība arvien uzstāj – minimālā mēnešalga ir jāceļ, turklāt strauji.
VIDEO. «Kādai jābūt nākamajai valdībai?» Nacionālā apvienība pret «Progresīvajiem»: pusaudžu dzimuma maiņa un koalīcija 14.Saeimā
14. oktobra diskusijā ''"Kādai jābūt nākamajai valdībai?" Nacionālā apvienība pret "Progresīvajiem": pusaudžu dzimuma maiņa un koalīcija" piedalās partijas "Progresīvie" politiķi Jana Simanovska un Mārtiņš Kossovičs, Nacionālās apvienības politiķi Jānis Iesalnieks un Ģirts Lapiņš. Speciālistu skatījumu pārstāv Bērnu psihiatrijas klīnikas vadītājs Ņikita Bezborodovs, Pusaudžu un jauniešu psihoterapijas centra vadītājs Nils Konstantinovs un Pusaudžu resursu centra speciāliste Romija Krēziņa.
Nenormāls gads, «Euribor» likmes augšā, igauņu ilgtermiņa plāni, – kā un kad inflāciju atgriezt saprāta robežās?
Latvijai jādomā, kā nākamgad izvairīties no recesijas, bet valsts izdevumu pieaugums mūsu gadījumā nav galvenais faktors, kas ietekmē inflāciju, raidījumā "Kas notiek Latvijā?" sacīja Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks Mārtiņš Bitāns. Ādažu domes priekšsēdētājs Māris Sprindžuks ("Apvienotais saraksts") turpretim uzsvēra, ka akcents jāliek uz energoefektivitāti un nokāpšanu no gāzes adatas, bet Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore Līga Meņģelsone aicināja domāt ne vien par energoresursiem, bet arī par darbaspēka nodokļiem, jo noturība krīzēs ir ļoti atkarīga no tā, cik muskuļoti ir mūsu uzņēmumi, kas no Igaunijas un Lietuvas šajā jomā redzami atpaliek.   
VIDEO. Diskusija: Kas notiks ar inflāciju, ekonomikas prognozēm un 2023.gada valsts budžeta plāniem?
LTV raidījuma "Kas notiek Latvijā?" 12. oktobra diskusijā "Kas notiks ar inflāciju, ekonomikas prognozēm un 2023.gada valsts budžeta plāniem?" piedalās politiķi, valdības sociālo partneru pārstāvji un ekonomikas eksperti: Saeimas deputāts Rihards Kozlovskis ("Jaunā Vienotība"), Ādažu mērs Māris Sprindžuks, kas ievēlēts 14. Saeimā no ''Apvienotā saraksta'', Egils Baldzēns (Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšsēdētājs), Līga Meņģelsone (Latvijas Darba devēju konfederācijas ģenerāldirektore), Mārtiņš Āboliņš (Fiskālās disciplīnas padomes ekonomists) un Mārtiņš Bitāns (Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks).