Kas notiek sporta politikā, finansēs un Latvijas Olimpiskajā komitejā?

Anda Čakša, Juris Zīvarts, Jānis Buks, Raimonds Lazdiņš, Aivars Platonovs, Artūrs Liepa, Dainis Caune, Raimonds Rudzāts

Jānis Domburs 17.aprīlis, trešdiena 21:15
VIDEO: Kas notiek ar skolu tīkla reformu un jaunu finansēšanas modeli?
VIDEO: Kas notiek ar skolu tīkla reformu un jaunu finansēšanas modeli?
22. novembra diskusijā "Kas notiek ar skolu tīkla reformu un jaunu finansēšanas modeli?" piedalās izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša ("Jaunā Vienotība"), bijusī izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Izglītības pētniecības institūta vadošais pētnieks Andrejs Geske, Rīgas un Pierīgas pašvadību apvienības "Rīgas metropole" līdzpriekšsēdētāja, Ādažu domes priekšsēdētāja Karīna Miķelsone (Latvijas Reģionu apvienība), Smiltenes domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš (Nacionālā apvienība), kā arī Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības priekšsēdētāja Inga Vanaga un Baltinavas vidusskolas direktors, Balvu novada domes deputāts Imants Slišāns (Latgales partija).
Kam tiek valsts budžets? 30 apvidus auto konkursā ar vienu pretendentu – VUGD vadītājiem un «ūdens n...
Kam tiek valsts budžets? 30 apvidus auto konkursā ar vienu pretendentu – VUGD vadītājiem un «ūdens nogādāšanai»
Kamēr Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbības nodrošinājums jau ilgstoši saistās ar finanšu trūkumu, līdzās citiem iepirkumiem notiek arī jaunu vieglo auto iepirkums, tostarp dienesta centrālajam aparātam un struktūrvienību vadītājiem – 30 labākā aprīkojuma hibrīda apvidus auto. Iepirkuma specifikācija izveidota tā, ka vairāki lieli auto dīleri atteikušies piedalīties un ir tikai viens potenciālais piegādātājs ar cenu virs 1,5 miljoniem eiro.
Audzināt zēnus un meitenes, plūstošs dzimums, deklarācijas nozīme, problēma galvā: par un pret Stamb...
Audzināt zēnus un meitenes, plūstošs dzimums, deklarācijas nozīme, problēma galvā: par un pret Stambulas konvenciju
Labklājības ministrijas virzīto likumprojektu par tā dēvētās Stambulas konvencijas ratifikāciju Saeima pagājušajā nedēļā nodeva izskatīšanai Saeimas Juridiskajā komisijā, kur pagaidām ir sākts ar abu pušu – atbalstītāju un pretinieku - uzklausīšanu. Eiropas Padomes konvenciju "Par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu" Latvija parakstīja jau 2016. gadā, taču līdz šim Saeimā nav bijis vairākuma tās ratifikācijai.
Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā? Raidieraksts
Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā? Raidieraksts
15. novembra diskusijā "Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā?" piedalās labklājības ministrs Uldis Augulis (Zaļo un Zemnieku savienība), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Andrejs Judins ("Jaunā Vienotība"), Saeimas deputāti Linda Matisone ("Apvienotais saraksts) un Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība), Eiropas Savienības Tiesas tiesnese Ineta Ziemele, sieviešu tiesību aizsardzības organizācijas "Centrs MARTA" politikas koordinatore Beata Jonite un portāla "Telos.lv" galvenā redaktore Agnese Irbe.
«Kas notiek Latvijā?» aptauja: Stambulas konvencijas atbalstītāji nelielā pārsvarā pār noliedzējiem,...
«Kas notiek Latvijā?» aptauja: Stambulas konvencijas atbalstītāji nelielā pārsvarā pār noliedzējiem, 22% nav viedokļa
Eiropas Padomes Konvencijas "Par vardarbības pret sievietēm un vardarbības ģimenē novēršanu un apkarošanu" jeb tā dēvētās Stambulas konvencijas ratificēšanu Latvijā pilnībā atbalsta 22%, bet nemaz neatbalsta 22,5% iedzīvotāju, liecina sabiedriskās domas aptauja, kuru pēc raidījuma "Kas notiek Latvijas?" iniciatīvas īstenoja tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS.
VIDEO. «Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā?»
VIDEO. «Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā?»
15. novembra diskusijā "Kas notiek ar Stambulas konvencijas ratificēšanu Saeimā?" piedalās labklājības ministrs Uldis Augulis (Zaļo un Zemnieku savienība), Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētājs Andrejs Judins ("Jaunā Vienotība"), Saeimas deputāti Linda Matisone ("Apvienotais saraksts) un Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība), Eiropas Savienības tiesas tiesnese Ineta Ziemele, sieviešu tiesību aizsardzības organizācijas "Centrs MARTA" politikas koordinatore Beata Jonite un portāla "Telos.lv" galvenā redaktore Agnese Irbe.