Kas notiek ar 2024. gada valsts budžeta projektu Saeimā?

Edmunds Jurēvics, Māris Kučinskis, Harijs Rokpelnis, Artūrs Butāns, Andris Šuvajevs, Aleksejs Rosļikovs, Ainārs Šlesers

Jānis Domburs 29.novembris, trešdiena 21:15
Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika. Raidieraksts
Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika. Raidieraksts
3. novembrī cikla "Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika" diskusijā piedalījās ekonomikas ministrs Viktors Valainis ("Zaļo un Zemnieku savienība"), Saeimas deputāte Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātes profesors Jānis Priede, "Change Ventures" partneris Andris K. Bērziņš un industriālā betona ražotāja SIA "Primekss" valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs.
VIDEO. Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika
VIDEO. Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika
3. novembrī cikla "Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika" diskusijā piedalīās ekonomikas ministrs Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība), Saeimas deputāte Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātes profesors Jānis Priede, "Change Ventures" partneris Andris K. Bērziņš un industriālā betona ražotāja SIA "Primekss" valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs.
100 000 migrantu nodokļiem, Siliņas reforma neskaidra, ar Dauna sindromu veikalā: labklājības politi...
100 000 migrantu nodokļiem, Siliņas reforma neskaidra, ar Dauna sindromu veikalā: labklājības politika pēc ministra maiņas
Evikai Siliņai ("Jaunā Vienotība") kļūstot par valdības vadītāju, Labklājības ministrijas politiskā vadība nonākusi Zaļo un Zemnieku savienības pārziņā – ministra amatu atkal ieņem Uldis Augulis. Viņš šajā krēslā bijis jau iepriekš, kad valdības vadītāja bija Laimdota Straujuma. Siliņas prioritāte bija bērnu jautājums un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) reforma, bet kas priekšplānā būs Augulim?
Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi? Raidieraksts
Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi? Raidieraksts
1. novembra raidījumā "Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?" piedalās tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ("Jaunā Vienotība"), valdošās koalīcijas politiskos spēkus pārstāvošie Saeimas deputāti Gunārs Kūtris (Zaļo un  Zemnieku savienība) un Mairita Lūse ("Progresīvie"), parlamenta opozīcijas deputāti Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība) un Ainārs Šlesers ("Latvija pirmajā vietā"), kā arī Kaspars Zālītis no kustības "Dzīvesbiedri" un Kaspars Herbsts no biedrības "Asociācija "Ģimene"".
VIDEO. Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?
VIDEO. Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?
1. novembra raidījumā "Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?" piedalās tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ("Jaunā Vienotība"), kā arī valdošās koalīcijas politiskos spēkus pārstāvošie Saeimas deputāti Gunārs Kūtris (Zalo un  Zemnieku savienība) un Mairita Lūse ("Progresīvie"), parlamenta opozīcijas deputāti Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība) un Ainārs Šlesers ("Latvija pirmajā vietā"), kā arī Kaspars Zālītis no kustības "Dzīvesbiedri" un Kaspars Herbsts no biedrības "Asociācija "Ģimene"".