Profesionāļu apvienība vai politisks spēks: kas notiek ar Apvienoto Latvijas sarakstu pirms 14. Saeimas vēlēšanām?

Uldis Pīlēns, Aiva Vīksna, Igors Rajevs, Artis Velšs, Andris Kulbergs

Jānis Domburs 5.jūlijs, otrdiena 12:00
Spilgtākie video
«Kas notiek Latvijā?» – diskusija par problēmām, sniedzot atbalstu kara bēgļiem no Ukrainas
25. maija raidījuma "Kas notiek Latvijā?" diskusijā par īstermiņa un ilgāka termiņa risinājumiem ar Ukrainas kara bēgļu izmitināšanu, ēdināšanu un integrāciju piedalās tieslietu ministrs Jānis Bordāns ("Konservatīvie"), Saeimas deputāti Ainars Latkovskis ("Jaunā Vienotība") un Marija Golubeva ("Attīstībai/Par!"), kā arī Nacionālās apvienības valdes loceklis Jānis Eglīts, Valkas mērs Vents Armands Krauklis un "Gribu palīdzēt bēgļiem" brīvprātīgā Agnese Lāce. 
«Kas notiek Latvijā?» – diskusija par konkursu uz KNAB priekšnieka amatu
Partiju “Konservatīvie” pārstāvošajiem ministriem balsojot “pret”, valdība šonedēļ nolēma atbalstīt līdzšinējā Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka Jēkaba Straumes kandidatūru iecelšanai KNAB priekšnieka amatā uz otro pilnvaru termiņu. Straume uzvarēja Valsts kancelejas rīkotajā konkursā, kurā gan bija pieteikušies tikai divi pretendenti, no kuriem viens neatbilda prasībām. Par to, cik pamatoti ir “Konservatīvo” iebildumi, un par Straumes izredzēm gūt Saeimas vairākuma atbalstu 25. maijā diskutēja “Kas notiek Latvijā?” dalībnieki – tieslietu ministrs Jānis Bordāns (“Konservatīvie”), Saeimas deputāti Ainars Latkovskis (“Jaunā Vienotība”) un Marija Golubeva (“Attīstībai/Par!”), kā arī Nacionālās apvienības valdes loceklis Jānis Eglīts un Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt