Kam jābūt Eiropas Parlamentā? Jaunā VIENOTĪBA: Progresīvie

Valdis Dombrovskis, Elīna Pinto, Dace Melbārde, Agnese Lāce, Mārtiņš Daugulis, Dace Cīrule

Jānis Domburs 20.maijs, pirmdiena 14:00
VIDEO. Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika
VIDEO. Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika
3. novembrī cikla "Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Ekonomika" diskusijā piedalīās ekonomikas ministrs Viktors Valainis (Zaļo un Zemnieku savienība), Saeimas deputāte Ilze Indriksone (Nacionālā apvienība), Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, Latvijas Universitātes Biznesa, ekonomikas un vadības fakultātes profesors Jānis Priede, "Change Ventures" partneris Andris K. Bērziņš un industriālā betona ražotāja SIA "Primekss" valdes priekšsēdētājs Jānis Ošlejs.
100 000 migrantu nodokļiem, Siliņas reforma neskaidra, ar Dauna sindromu veikalā: labklājības politi...
100 000 migrantu nodokļiem, Siliņas reforma neskaidra, ar Dauna sindromu veikalā: labklājības politika pēc ministra maiņas
Evikai Siliņai ("Jaunā Vienotība") kļūstot par valdības vadītāju, Labklājības ministrijas politiskā vadība nonākusi Zaļo un Zemnieku savienības pārziņā – ministra amatu atkal ieņem Uldis Augulis. Viņš šajā krēslā bijis jau iepriekš, kad valdības vadītāja bija Laimdota Straujuma. Siliņas prioritāte bija bērnu jautājums un Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (VBTAI) reforma, bet kas priekšplānā būs Augulim?
Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi? Raidieraksts
Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi? Raidieraksts
1. novembra raidījumā "Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?" piedalās tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ("Jaunā Vienotība"), valdošās koalīcijas politiskos spēkus pārstāvošie Saeimas deputāti Gunārs Kūtris (Zaļo un  Zemnieku savienība) un Mairita Lūse ("Progresīvie"), parlamenta opozīcijas deputāti Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība) un Ainārs Šlesers ("Latvija pirmajā vietā"), kā arī Kaspars Zālītis no kustības "Dzīvesbiedri" un Kaspars Herbsts no biedrības "Asociācija "Ģimene"".
VIDEO. Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?
VIDEO. Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?
1. novembra raidījumā "Kas notiek ar projektu par partnerības tiesiskā statusa izveidi?" piedalās tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ("Jaunā Vienotība"), kā arī valdošās koalīcijas politiskos spēkus pārstāvošie Saeimas deputāti Gunārs Kūtris (Zalo un  Zemnieku savienība) un Mairita Lūse ("Progresīvie"), parlamenta opozīcijas deputāti Jānis Grasbergs (Nacionālā apvienība) un Ainārs Šlesers ("Latvija pirmajā vietā"), kā arī Kaspars Zālītis no kustības "Dzīvesbiedri" un Kaspars Herbsts no biedrības "Asociācija "Ģimene"".
Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Labklājība. Raidieraksts
Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Labklājība. Raidieraksts
30. oktobra raidījumā "Kas jādara Evikas Siliņas valdībai? Labklājība" piedalās labklājības ministrs Uldis Augulis, bijušais Labklājības ministrijas parlamentārais sekretārs Artjoms Uršuļskis, Tiesībsarga biroja Sociālo, ekonomisko un kultūras tiesību nodaļas vadītāja Ineta Rezevska, Ivars Balodis no invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons", pensiju sistēmas lietpratējs Edgars Voļskis un Inese Fecere-Antipina no Latvijas Bērnu labklājības tīkla.