Dzīve & stils / Virtuve
Uz oglēm grilēts ananass ar sāļās karameles mērci
Šo gardo un vizuāli glīto desertu visai viegli var pagatavot uz grila, vienīgi būs vajadzīgi karstumizturīgi trauki, kuros pagatavot mērci un izkausēt sviestu. Ar pagatavošanas gaitu raidījumā "Toms Keridžs gatavo dārzā" iepazīstināja viens no zināmākajiem Lielbritānijas šefpavāriem Toms Keridžs.
Kūpinātu kartupeļu salāti. It kā vienkārši, bet tik neparasti
Triks ar kūpinātiem kartupeļiem pārsteigs ikvienu, kuram būs tas prieks nogaršot šos kartupeļu salātus. Tie būs kā laba piedeva citiem uz oglēm tapušiem ēdieniem, piemēram, uz restēm ceptai zivij, raidījumā "Toms Keridžs gatavo dārzā" stāstīja viens no zināmākajiem Lielbritānijas šefpavāriem Toms Keridžs.
Uz oglēm cepts vistas šiš-kebabs ar grilētu dārzeņu mērci
Vistas šķiņķīši bez kaula ir lieliski piemēroti grilēšanai uz uguns, jo tajos ir gana daudz tauku, kas nodrošinās garšu, kā arī tie būs sulīgi, raidījumā "Toms Keridžs gatavo dārzā" stāstīja viens no zināmākajiem Lielbritānijas šefpavāriem Toms Keridžs. Vistu var pasniegt ar paštaisītu grilētu dārzeņu mērci un lavašu.
Auksto zupu var gatavot arī no rjaženkas vai airāna. Pavāra ieteikumi
Aukstajai zupai nav jābūt garlaicīgai – to var pagatavot gan no dažādiem piena produktiem, airāna, rjaženkas. Var arī vispār bez piena produktiem, sablendējot saulespuķu sēklas un Indijas riekstus ar ūdeni, šādā veidā radot vegānisko versiju, Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" raidījumā "Nogaršo ar pieci" ar garšu variācijām dalījās pavārs Renārs Purmalis.   
Ne tik sarežģīta medus kūka. Recepte kā svētkiem, tā ikdienai
Medus kūka ir deserts, kas slavens ar savu ilgo gatavošanas laiku, taču, ja iemanās, medus kūkas gatavošana vairs nav tik sarežģīts process, turklāt tas ir tās garšas vērts. Ar savu medus kūkas recepti Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" raidījumā "Nogaršo ar pieci" dalījās pavārs Renārs Purmalis.      
Grilētu gurķu salāti. Neparasta, bet garda piedeva
Šie salāti, lai arī skan neparasti, tomēr ir ļoti garšīgi – tiem ir jauks līdzsvars starp tekstūru un garšu, raidījumā "Toms Keridžs gatavo dārzā" stāstīja viens no zināmākajiem Lielbritānijas šefpavāriem Toms Keridžs.
Pesto ar ķiršu tomātiem un mandelēm
Vārds “pesto” itāļu valodā nozīmē “saspiests”, “saberzts”, tādēļ tradicionāli to saberž piestā, nevis sablendē vai sagriež. Pesto parasti ēd ar pastu, bet to var izmantot arī kā piedevu vārītiem kartupeļiem vai uzsmērēt uz maizes. Izmēģini neierastāku pesto versiju ar ķiršu tomātiem un mandelēm!
Zaļā kartupeļu biezputra. Vasarīga recepte no pagātnes
Šajā itin vasarīgajā biezputras receptē var lietot dažādus dārza zaļumus. Ja kāds no tiem neiet pie sirds, var pēc savas gaumes piekoriģēt sastāvdaļas. Receptes ideja aizgūta no 1930. gada izdevuma "Zeltene" jūnija numura.

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Vairāk par šo tēmu

Svarīgākais šobrīd