Dzīve & stils / Virtuve
Kā pagatavot vegāniskas pankūkas?
Noteikti esi domājis par to, kā pagatavot vegāniskas pankūkas, ja nevar izmantot ne olas, ne pienu. Bet tas nav neiespējami! Lūk, ļoti vienkārša recepte ar tikai pāris sastāvdaļām, un bez nekā pārdabiska! Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Saldēdiens no grūbām un dzērvenēm - «Iekodies Kurzemē» recepte
Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Iekodies Kurzemē"  viesojas pie saimnieces Saldus novadā un gatavo saldo ēdienu. Šī ir ļoti sena Kurzemes garšas recepte, kas gatavota pēc zvārdenieces Dzirdras Lāces atmiņām. Šo saldo ēdienu gatavo ziemas periodā, īpaši ap Ziemassvētkiem. 
Pļenca - «Iekodies Kurzemē» recepte
Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Iekodies Kurzemē"  viesojas pie saimnieces Saldus novadā un gatavo pļencu jeb sāļo rudzu mīklas plātsmaizi. Piedāvājam šīs Kurzemes garšas recepti.
Mazsālīta sīga. «Iekodies Kurzemē» recepte
Garšas ekspedīcijas ceļojuma laikā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Iekodies Kurzemē” viesojas zvejnieku sētā Kolkā, kur saimniece gatavo mazsālītu sīgu. Kā to pagatavot kurzemnieku gaumē?
Zivju zupa ar sīgu. «Iekodies Kurzemē» recepte
Garšas ekspedīcijas ceļojuma laikā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums “Iekodies Kurzemē” viesojas zvejnieku sētā Kolkā, kur saimniece gatavo zivju zupu no sīgas. Kā to pagatavot kurzemnieku gaumē?
Jaunākie
Interesanti