Dzīve & stils / Virtuve
Citrona un avokado kūka. Vegāniskā recepte
Tas, ka avokado labi iederās jebkādās, arī desertu receptēs, vairs nav nekāds noslēpums! Vienkārši superīgs auglis. Šoreiz citrona-avokado kūkas recepte, kas nav jācep un nesatur glutēnu. Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Vegāniskā recepte: Dateļu un riekstu «siera» kūka
Arī kūkas var būt saldas, garšīgas un veselīgas! Šeit būs vegāniska 'siera' kūka, kuras galvenās sastāvdaļas būs dateles un rieksti. Kūka neiekļaus pievienotu cukuru, glutēnu un nebūs jācep! Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Turku zirņu šokolādes kūka. Vegāniskā recepte
Turku zirņi ir super! Kurš gan to būtu domājis, ka no tiem ir iespējams pagatavot kūku! Un vēl pie tam tik ļoti, ļoti garšīgu. Nepieciešamas tikai pāris sastāvdaļas un daudz vietas puncī! Viegli pagatavojams un gards našķis, kad kārojas kaut kas salds! Tā ir "Youtube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Kā pagatavot vegāniskas pankūkas?
Noteikti esi domājis par to, kā pagatavot vegāniskas pankūkas, ja nevar izmantot ne olas, ne pienu. Bet tas nav neiespējami! Lūk, ļoti vienkārša recepte ar tikai pāris sastāvdaļām, un bez nekā pārdabiska! Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Saldēdiens no grūbām un dzērvenēm - «Iekodies Kurzemē» recepte
Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Iekodies Kurzemē"  viesojas pie saimnieces Saldus novadā un gatavo saldo ēdienu. Šī ir ļoti sena Kurzemes garšas recepte, kas gatavota pēc zvārdenieces Dzirdras Lāces atmiņām. Šo saldo ēdienu gatavo ziemas periodā, īpaši ap Ziemassvētkiem. 
Pļenca - «Iekodies Kurzemē» recepte
Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Iekodies Kurzemē"  viesojas pie saimnieces Saldus novadā un gatavo pļencu jeb sāļo rudzu mīklas plātsmaizi. Piedāvājam šīs Kurzemes garšas recepti.
Jaunākie
Interesanti