Dzīve & stils / Virtuve
Tomātu salāti ar pasiona mērci. «Divi šefi» recepte
Latvijas Televīzijā sācies jauns kulinārijas raidījums “Divi šefi”. Šefpavārs Juris Latišenoks katru nedēļu dosies pie kāda Latvijas jaunuzņēmuma (jeb “start-up”) vadītāja un kopā ar viņu gatavos ielas ēdienu (jeb “street-food”). Pirmais viesis būs nu jau zināmu atpazīstamību un cieņu gan Latvijā, gan pasaulē izpelnījies jaunuzņēmums "Gamechanger Audio" un viņu šefs Iļja Krūmiņš. Viņi kopā gatavo tomātu salātus ar pasiona mērci. Mēs piedāvājam šo recepti. 
Grilēta vistas gaļa un iekšas. «Divi šefi» recepte
Latvijas Televīzijā sācies jauns kulinārijas raidījums “Divi šefi”. Šefpavārs Juris Latišenoks katru nedēļu dosies pie kāda Latvijas jaunuzņēmuma (jeb “start-up”) vadītāja un kopā ar viņu gatavos ielas ēdienu (jeb “street-food”). Pirmais viesis būs nu jau zināmu atpazīstamību un cieņu gan Latvijā, gan pasaulē izpelnījies jaunuzņēmums "Gamechanger Audio" un viņu šefs Iļja Krūmiņš. Viņi kopā grilē dažādus vistu gaļas gabaliņus, apsmērētus ar Āzijas glazūru. Mēs piedāvājam šo recepti. 
Jaunā LTV kulinārijas šovā jaunuzņēmumi satiksies ar ielas ēdienu
Nākamnedēļ, 4. septembrī LTV1 ēterā nokļūs jauns kulinārijas raidījums “Divi šefi”. Šefpavārs Juris Latišenoks katru nedēļu dosies pie kāda cita Latvijas jaunuzņēmuma (jeb “start-up”) vadītāja, un kopā ar viņu gatavos ielas ēdienu (jeb “street-food”), informēja LTV.
Citrona un avokado kūka. Vegāniskā recepte
Tas, ka avokado labi iederās jebkādās, arī desertu receptēs, vairs nav nekāds noslēpums! Vienkārši superīgs auglis. Šoreiz citrona-avokado kūkas recepte, kas nav jācep un nesatur glutēnu. Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Vegāniskā recepte: Dateļu un riekstu «siera» kūka
Arī kūkas var būt saldas, garšīgas un veselīgas! Šeit būs vegāniska 'siera' kūka, kuras galvenās sastāvdaļas būs dateles un rieksti. Kūka neiekļaus pievienotu cukuru, glutēnu un nebūs jācep! Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Turku zirņu šokolādes kūka. Vegāniskā recepte
Turku zirņi ir super! Kurš gan to būtu domājis, ka no tiem ir iespējams pagatavot kūku! Un vēl pie tam tik ļoti, ļoti garšīgu. Nepieciešamas tikai pāris sastāvdaļas un daudz vietas puncī! Viegli pagatavojams un gards našķis, kad kārojas kaut kas salds! Tā ir "Youtube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Kā pagatavot vegāniskas pankūkas?
Noteikti esi domājis par to, kā pagatavot vegāniskas pankūkas, ja nevar izmantot ne olas, ne pienu. Bet tas nav neiespējami! Lūk, ļoti vienkārša recepte ar tikai pāris sastāvdaļām, un bez nekā pārdabiska! Tā ir "YouTube" un "Instagram" kanālu "Vegāns virtuvē" autores Kristīnes Bergfeldes recepte. 
Jaunākie
Interesanti