Dzīve & stils / Virtuve
Mocarellas siera recepte Jāņu gaumē
Mocarellas siera dzimtene ir Itālija, taču to iespējams pagatavot arī latviskā Jāņu gaumē. Ar mīkstā siera pagatavošanas recepti dalījās Ādažu siera uzņēmuma “Soira” līdzdibinātāja Inga Āriņa-Vilne.
Jūras velšu zupa ar baltvīnu un jaunajiem kartupeļiem
Jūras velšu zupa jeb čauders ar baltvīnu un jaunajiem kartupeļiem – aromātisks ēdiens, kam papildu smeķīgumu piešķir saldais krējums. Izmēģini pagatavot zupu pēc šefpavāra Uģa Veita receptes, gatavošanas procesam sekojot līdzi Latvijas Televīzijas raidījuma “Labie darbi virtuvē” sestajā sērijā!
Griķu zupa desmit minūtēs
Lai pagatavotu sātīgu zupu desmit minūtēs, nepieciešams vistas buljons, vakardienas uzvārītie griķi, kartupeļu ciete, kabacis, sēnes, čili un zaļumi. Zupas gatavošanas padomos dalījās restorāna “Entrosol” šefpavārs Raimonds Zommmers.  
Baklažānu bekona sviestmaize bez gaļas - maltīte dārza ballītēm
Sātīga sviestmaize, kurā ierasti produkti pasniegti oriģinālās versijās, būs labi piemērota maltīte dārza ballītēm. Lai pagatavotu baklažānu bekona, karamelizētu sīpolu un sēņu sviestmaizi, nāksies ieguldīt laiku un pūles, bet rezultāts būs tā vērts. Recepti piedāvā šefpavārs Uģis Veits Latvijas Televīzijas raidījuma “Labie darbi virtuvē” piektajā sērijā.
Krāsainie vasaras salāti ar krāsnī ceptiem ziedkāpostiem un cukurotiem citroniem
Līdz ar siltāka laika iestāšanos mainās arī gastronomiskās vēlmes - krāsainie salāti būs labi piemēroti bezrūpīgai maltītei vasarīgos laika apstākļos. Gatavo salātus, sekojot šefpavāra Uģa Veita ieteikumiem Latvijas Televīzijas raidījuma “Labie darbi virtuvē” ceturtajā sērijā! Ar norādīto sastāvdaļu daudzumu salāti pietiks trim četriem ēdājiem.
Griķu popkorns: izmēģini to pagatavot mājās!
Marta vidū Latvijas iedzīvotāji krietni atbrīvoja veikalu plauktus no griķiem. Ko iesākt ar lielajiem griķu krājumiem un kā tos pagatavot citādāk, nekā ierasts? Restorāna “Entresol” šefpavārs Raimonds Zommers iesaka izmēģināt griķu popkornu.
Laiks atklāt aukstās zupas sezonu!
Marinētu biešu burciņas lielveikalu plauktos rindojas jau kādu laiku. Beidzot arī laika apstākļi ir atbilstoši vienam no iecienītākajiem sezonas ēdieniem - aukstajai zupai. Piedāvājam atklāt tās sezonu ar veselīgu receptes versiju, kurā nav lieku taukvielu, pusfabrikātu un pārspīlēta sāls daudzuma. 
Zaļā pasta vieglai maltītei
Veģetāra maltīte vieglām pusdienām vai vakariņām - spageti ar zaļajiem zirnīšiem, spinātiem un dažādiem zaļumiem. Izmēģini šo ēdienu pagatavot pēc šefpavāra Uģa Veita receptes! Gatavošanas noslēpumos šefpavārs dalījās Latvijas Televīzijas raidījuma “Labie darbi virtuvē” trešajā sērijā.
Jaunākie
Interesanti