Dzīve & stils / Virtuve
Bez glutēna melnās šokolādes un piparmētru tarte - recepte

Interjera jomā strādājošais Krišjānis Majevskis iesaka gatavot melnās šokolādes un piparmētru tarti. To iespējams pagatavot bez cepšanas, un tā ir bez glutēna. Par sevi viņš saka: «Man ir slepens romāns ar ēdienu!». Romāns gan 2016. gadā piedzīvoja pagriezienu jo veselības dēļ Krišjānim nācās no uztura izslēgt glutēnu un laktozi. Bet šis stāsts pazīstams ir daudziem viņa "Es mīlu ēdienu" recepti. 

Créme Brûlée ar karamelizētām plūmēm recepte

Gastrobāra "Jūlijs Pumpurs" saimniekam Dāvim Auškāpam Jūlijs Pumpurs ir iedomu un iedvesmas tēls, no kā mācāmies. "Viņš ir asprātīgs, viesmīlīgs; viņam garšo labi ēdieni un kvalitatīvi dzērieni. Jūlijs Pumpurs daudz ceļo un atved mums svaigas idejas," tā par savu lolojumu saka Auškāps. Viņš mums iesaka izmēģināt Créme Brûlée ar karamelizētām plūmēm. Tā ir arī raidījuma "Es mīlu ēdienu" recepte. 

Recepte: Dārzeņu kuskuss ar garnelēm venecuēliešu gaumē un garneļu čaulu mērci

Gastrobāra "Jūlijs Pumpurs" saimniekam Dāvim Auškāpam Jūlijs Pumpurs ir iedomu un iedvesmas tēls, no kā mācāmies. "Viņš ir asprātīgs, viesmīlīgs; viņam garšo labi ēdieni un kvalitatīvi dzērieni. Jūlijs Pumpurs daudz ceļo un atved mums svaigas idejas," tā par savu lolojumu saka Auškāps. Viņš mums iesaka izmēģināt dārzeņu kuskusu ar garnelēm venecuēliešu gaumē un garneļu čaulu mērci. Tā ir arī raidījuma "Es mīlu ēdienu" recepte. 

Persiku deserts itāļu gaumē

Restorāna “Casa Nostra” īpašnieki Sandra un Adriano uzaicinājuši "Es mīlu ēdienu" vadītāju Ilzi Jurkāni uz savām mājām Valmierā, lai īsti itāliskā garā un ar ģimenes sajūtu gatavotu persiku desertu. Te recepte. 

Pīlādži – veselīgas un nepelnīti aizmirstas ogas

Kā rudens, tā arī pīlādžu raža klāt, tiesa gan - cilvēki ne visai čakli tās lasa, jo pīlādžiem ir diezgan sīva garša, tomēr tie ir ļoti veselīgi un var kalpot par garšvielu dažādiem ēdieniem, vēsta LTV raidījums “4. studija”.

Kvinojas un kokosriekstu piena zupa - «Es mīlu ēdienu» recepte

Miķelis Baštiks - dažādu radošu projektu un dizainu darbu autors - ar dizainu ir uz “Tu”. Taču ārpus darba viņš ar ģimeni ir atklājis, kāds “kaifs” ir dārzs. Pie Miķeļa un viņa sievas Elzas  svaigā gaisā dārzā ciemosies dzīves gardēde Ilze Jurkāne, kura arī šajā rudenī turpina mīlēt ēdienu. Miķelis gatavo kvinojas un kokosriekstu piena zupu. 

Pupiņu braunijs ar ērkšķogām - recepte

Miķelis Baštiks - dažādu radošu projektu un dizainu darbu autors - ar dizainu ir uz “Tu”. Taču ārpus darba viņš ar ģimeni ir atklājis, kāds “kaifs” ir dārzs. Pie Miķeļa un viņa sievas Elzas svaigā gaisā dārzā ciemosies dzīves gardēde Ilze Jurkāne, kura arī šajā rudenī turpina mīlēt ēdienu. Miķelis gatavo pupiņu braunijus.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti