Ekonomika
Latvijas un Igaunijas zemnieku pirmais starpvalstu kooperatīvs Baltijā - izaicinājums abiem
Latvijas un Igaunijas zemnieki veidos pirmo starpvalstu sadarbības kooperatīvu Baltijā. Apvienojot abu valstu kooperatīvu spēkus, plānots būvēt piena pārstrādes rūpnīcu Igaunijā. Igauņu piensaimnieku kooperatīva vadība uzskata, ka zemnieku apvienošanās arvien lielākos veidojumos arī reģiona līmenī ir izdzīvošanas jautājums, bet  pārrobežu sadarbība ir arī izaicinājums abiem kooperatīviem.
Gulbenes domnieki atliek jautājumu par notikušās meža izsoles apstiprināšanu
Gulbenes novada iedzīvotājus satraucis pašvaldības lēmums par Jaungulbenes pagastā esošā nekustamā īpašuma „Sils” pārdošanu, kas sastāv no 142 hektāriem meža. 15.augustā tika rīkota izsole, un ceturtdien, 29.augustā, domes sēdē, uzklausot visas puses, jautājums par izsoles rezultātu apstiprināšanu tika atlikts.  
Stājies spēkā līgums par 32 elektrovilcienu piegādi
Stājies spēkā AS "Pasažieru vilciens" un vilcienu ražotāja "Škoda Vagonka" šā gada 30. jūlijā noslēgtais līgums par 32 elektrovilcienu piegādi, jo vilcienu ražotājs noteiktajā laikā ir iesniedzis prasīto līguma izpildes nodrošinājumu bankas garantijas formā, informē AS "Pasažieru vilciens".
Ekonomists: Latvijas nodokļu sistēmā ir vairākas reformējamas lietas
Latvijas nodokļu sistēmā ir vairākas reformējamas lietas – ir virkne dažādu nodokļu izņēmumu, atvieglojumu, kas būtu jāvērtē nākamajā nodokļu reformā, to diskusijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja Latvijas Bankas ekonomists Uldis Rutkaste. Viņš un arī citi diskusijas  dalībnieki gan uzsvēra, ka nākamo reformu nevajadzētu sasteigt un izmaiņām nodokļu sistēmā būtu jābūt pārdomātām.
Rezervēti teju 80% no daudzdzīvokļu māju atjaunošanai paredzētajiem līdzekļiem
Daudzdzīvokļu māju energoefektivitātes paaugstināšanas valsts atbalsta programmā kopš programmas sākuma 2016. gada martā līdz šim visā Latvijā ir iesniegti 568 projektu pieteikumi, kuros kopējā grantos (dāvinājumā) piešķiramā summa pārsniedz 120 miljonus eiro. Ar iesniegtajiem projektiem rezervēti aptuveni 80% no kopējā grantiem pieejamā finansējuma apjoma, liecina "Attīstības finanšu institūcijas "Altum"" ("Altum") informācija. 
Milzu sods «Johnson&Johnson» par opioīdu reklāmu var sagādāt problēmas arī citiem ražotājiem
Oklahomas štats kļuvis par pirmo ASV štatu, kas veiksmīgi iesūdzējis tiesā kādu no opioīdu ražotājiem. Tiesa piespriedusi vairāk nekā pusmiljardu dolāru lielu naudas sodu amerikāņu farmācijas milzim „Johnson&Johnson” par gadiem ilgi īstenoto maldinošu un bīstamu mārketinga kampaņu, kuras rezultātā Oklahomas iedzīvotājiem izraisīta atkarība un daudzi cilvēki miruši no medikamentu pārdozēšanas. Savukārt uzņēmums savu vainu noliedza un norādīja, ka medikamenti reklamēti atbildīgi.
Zvejnieku darba apstākļu uzlabošanai Liepājas ostā būvē stāvlaukumu
Liepājas ostas teritorijā šobrīd autotransporta stāvlaukuma izbūve. Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda atbalstītais projekts ir viens no paveicamajiem darbiem, lai uzlabotu darba apstākļus ostā esošajiem zvejniekiem, kuri vienlaikus nodarbojas ar zivju pārstrādi – zivju saldēšanu. Kaut arī pēdējo gadu laikā zvejnieku un kuģu skaits Liepājas ostā sarucis, tieši pārstrāde un apvienošanās zem viena jumta, ļāvusi noturēties tirgū un attīstīties.
Jaunākie
Interesanti