Ekonomika
Banku uzraudze: Notiek aktīvs darbs pie «Moneyval» ziņojuma rakstīšanas; tas jāiesniedz novembra vidū
Pašlaik notiek aktīvs darbs pie ziņojuma rakstīšanas saistībā ar "Moneyval" rekomendāciju ievešanu. Šoreiz runa būs nevis par tehniskām izmaiņām likumos, bet gan par to, kā sokas ar likumu ieviešanu dzīvē. Šis ziņojums Latvijai jāiesniedz līdz novembra vidum, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja  Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadītāja Santa Purgaile.
Liepājā īstenoto kampaņu tūristu vilināšanai atzīst par veiksmīgu
Liepājā noslēgusies īstenotā pilsētas tūrisma un mārketinga kampaņa "Liepājas vēstneši", kuras mērķis bija iepazīstināt plašāku sabiedrību ar pilsētas piedāvājumu atpūtas jomā. Gan pašvaldības pārstāvji, gan arī paši vēstneši kampaņu vērtē kā veiksmīgu, taču pašreiz vēl neesot skaidrs, vai tā nesīs cerēto rezultātu – tūristu skaita pieaugumu.
Daugavpilī drīzumā satiksmei atvērs teju 15 miljonus eiro vērto ceļu pārvadu
Finiša taisnei tuvojas pēdējo gadu vērienīgais satiksmes infrastruktūras projekts Daugavpilī. Jaunais ceļu pārvads savienos divus pilsētas mikrorajonus - Jaunbūvi ar Piena kombināta mikrorajonu, radīs alternatīvu maršrutu tranzīta un kravas transportam un tādējādi atvieglos satiksmi pilsētā. Tas šoferiem ir gaidīts notikums, tomēr pilnībā neattaisnos viņu cerības, atzīst atbildīgo dienestu speciālisti. Turklāt ceļu pārvada izbūve radījusi ne mazums neērtību iedzīvotājiem, kuru mājas nonākušas neizdevīgā situācijā - zem tilta vai arī to logi tieši veras uz jauno tiltu, pa kuru jau drīzumā sāksies četrjoslu satiksmes kustība.
Karpu audzētava «Nagļi» grasās izvērst foreļu audzēšanu
Karpu audzētavā "Nagļi" nozveja norit veiksmīgi un tiks pabeigta laikus. Pēdējos gados nozvejoto karpu apjoms ir nemainīgs, bet, domājot par saimniecības attīstību, pērn izveidota arī foreļu audzētava. Šā gada laikā tika izaudzētas un pārdotas divas tonnas foreļu, bet nākotnē šo apjomu plānots dubultot.
Sarunas par Krievijas gāzes tranzītu caur Ukrainu atkal beidzas bez rezultāta
Bez rezultāta noslēgusies kārtējā sarunu kārta par gāzes tranzītu caur Ukrainu. Sanāksmē Briselē Ukrainas un Krievijas pārstāvji nav varējuši rast kopsaucēju par jaunā līguma galvenajiem punktiem. Esošais līgums par Krievijas gāzes piegādi Eiropas Savienības (ES) valstīm caur Ukrainu noslēgsies šā gada beigās. Tādēļ laika sarunām ir palicis pavisam maz.
Mūrniece: Nākamajam gadam tapis kompromisa budžets
Valsts budžets nākamajam gadam ir radīts tā, kā šajā gadsimtā vēl nav bijis - piecas politiskās partijas ir centušās vienoties gan katra par savām, gan arī par valsts prioritātēm un rezultātā ir tapis kompromisa budžets, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam "Rīta Panorāma" sacīja Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece (Nacionālā apvienība).
Jaunākie
Interesanti