Talsos pandēmijas laikā apskatāmi mākslas darbi no ziepēm
Talsu novada muzejā pandēmijas laikā pirmo apmeklētājiem klātienē apskatāmo izstādi veidojis metālmākslinieks no Engures. Viņa izstāde ir pavisam ironiska. Mākslas darbi sasaucas ar šī brīža situāciju, kad tik ļoti tiek uzsvērta roku mazgāšana - tie veidoti no ziepēm. Talsu televīzija ar mākslinieku tikās, kad darbiem izstāžu zālē tika piemeklētas labākās vietas.

«Progresīvie» atbalsta sadarbības turpināšanu ar «Attīstībai/Par!» Rīgas domes vēlēšanās
Pēc apvienības «Attīstībai/Par!» valdes lēmuma neatsaukt apvienības politiķi Mārtiņu Bondaru no Saeimas Budžeta komisijas vadības saistībā ar viņam nelabvēlīgo spriedumu maksātnespējīgās "Latvijas krājbankas" lietā partijas "Progresīvie" biedri tomēr pauduši atbalstu kopējam startam Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās ar "Attīstībai/Par!", informēja "Progresīvo" līdzpriekšsēdētājs Edmunds Cepurītis.
Noraida Krievijas atpakaļuzņemšanu G7
“Krievija neatgriezīsies G7 jeb ekonomiski attīstītāko pasaules valstu grupā, kamēr Krima būs okupēta,” tā paudušas Lielbritānija un Kanāda, sakot, ka Krievija arvien pārkāpj starptautiskos likumus. Tas raisa neapmierinātību ASV pusē, jo prezidents Donalds Tramps domā pretēji.  
PTAC aizliedz «Tele2» prasīt maksu par nepasūtītu pakalpojumu
Mobilo sakaru operators „Tele2” daudziem patērētājiem aprīļa nogalē paziņoja, ka neatkarīgi no izvēlētā tarifu plāna no 1. jūnija un līdz gada beigām viņiem sniegs jaunu pakalpojumu “Bezlimita internets Latvijā” par papildu maksu 2,5 eiro.
Pēdējo 2 gadu laikā apzagtas vismaz 10 vairumtirgotāju noliktavas
Pēdējo divu gadu laikā ir apzagtas vismaz 10 tirdzniecības un ražošanas uzņēmumu noliktavas. Zagļu guvums mērāms vairāku desmitu miljonu eiro vērtībā. Uzņēmumi kopā ar partneriem nolēmuši apvienoties, lai pievērstu gan sabiedrības, gan valsts institūciju uzmanību organizētās noziedzības nodarījumam, ietekmei uz tirgu un sakritībām lietu apstākļos, paziņojumā medijiem informēja vairāki uzņēmumi.
Atjaunos Mērsraga kanāla tiltu
Atjaunošanas darbus veic SIA Tilts par līgumcenu 451 443 eiro (ar PVN), un pilnībā darbus plānots pabeigt līdz šī gada novembra beigām.
Atkritumu izvešana Rīgā: Bez jaunajiem līgumiem lielākoties ir privātmājas un uzņēmumi
Jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus Rīgā noslēguši 85% klientu. Labāk ar to gājis fiziskajām personām, kas lielākoties ir privātmāju īpašnieki. Turklāt līgumu slēgšanā aktīvākie bijuši iedzīvotāji Vidzemes priekšpilsētā un Ziemeļu rajonā, kur līgumi ir teju visiem. Taču ar bez līgumiem lielākoties ir privātmāju saimnieki, kam atkritumus izved reti un kas attapsies līdz ar konteineru aizpildīšanos, kā arī uzņēmumi, kam Rīgā vai nu ir tikai juridiskā adrese vai arī ārkārtas situācijā darbs birojos apturēts.
Foto