Deserts ar brauniju un zefīru «Īsto latvju saimnieču» gaumē
Izmēģini saldo ēdienu “Pacieties” pēc Latvijas Televīzijas raidījuma „Īstās latvju saimnieces” dalībnieces Daces Reiziņas receptes! Viņa kopā ar vīru Arti, meitu Beatrisi un dēlu Rolandu dzīvo Pārgaujas novada Stalbes pagasta „Dimdās”. Šis deserts ir Daces pašas izdomāts un tapis kā drosmīgs eksperiments viesību priekšvakarā.

Saeimas komisija idejiski atbalsta elektronisko nobalsošanu pašvaldību referendumos
Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisija konceptuāli atbalstījusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) rosinājumu ne vēlāk kā no 2023. gada ieviest iespēju vietējos pašvaldību referendumos piedalīties arī elektroniskajā vidē. Līdz šādas sistēmas izveidei gan vēl liels ceļš ejams.
Maksātnespējas administratoru asociācija neizpratnē par kontroles dienesta pārbaužu rezultātiem
Maksātnespējas kontroles dienests paziņoja, ka, 45% gadījumu šogad konstatēti būtiski pārkāpumi maksātnespējas administratoru rīcībā. Savukārt Latvijas Sertificēto maksātnespējas procesa administratoru asociācija ir neizpratnē par tik sliktiem rezultātiem, ņemot vērā, ka kopumā maksātnespējas administratoru darbs uzlabojies. Asociācija lūgs kontroles dienestam detalizētākus paskaidrojumus, lai administratori no šādiem pārkāpumiem varētu izvairīties.
Palestīnieši kritizē Izraēlas miera līgumus ar Bahreinu un AAE
Izraēla parakstījusi līgumus ar Apvienoto Arābu Emirātiem (AAE) un Bahreinu par pilnīgu attiecību normalizāciju. Tādējādi šīs abas valstis kļuvušas tikai par trešo un ceturto arābu valsti, kas ir oficiāli atzinušas Izraēlu. Līgumu parakstīšana notikusi Baltajā namā, un vienošanās ir panākta ar ASV starpniecību. Noslēgtos miera līgumus gan asi kritizējuši palestīnieši, apsūdzot citas arābu valstis nodevībā.  
Apmeklētāko interneta portālu topā lielākais pieaugums augustā «apollo.lv»
Gan kopējās statistikas topā, gan datos par apmeklējumu no mobilajām ierīcēm skaitliski lielāko lietotāju (“Real Users”) pieaugumu uzrādījis ziņu portāls “apollo.lv”, liecina interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmuma “Gemius” publicētais Latvijas interneta lietotāju apmeklētāko vietņu TOP 20 augustā. No visām platformām ievērojami samazinājies laika ziņu portāla “gismeteo.lv” apmeklējums, bet datoru topā atgriezušās vietnes “aliexpress.com” un “whatsapp.com”.   
Garkalnes novadā no mājām aizmukuši haskiji nokož 3 mazus sunīšus
Kopš augusta beigām Garkalnes novadā ir nokosti trīs mazi sunīši. Pamatotas aizdomas krīt uz diviem haskijiem, kuri ir pamanījušies aizmukt no mājām. Lietu pašlaik izvērtē Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), bet paši haskiju saimnieki saka, ka pārdzīvo notikušo, suņus tagad tur tā, lai tie nevarētu aizbēgt, un tuvākajā laikā vedīs viņus pie kinologa, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.
Šogad aizkavējusies vīnogu raža Latvijā
Šogad iekavējusies vīnogu raža Latvijā, tādēļ ražas apjomu zemnieki pagaidām nelēš, jo ir riski, ka daļa vīnogu šķirņu uz lauka nepagūs nogatavoties laika apstākļu dēļ. Tikmēr plēves tuneļos audzētās vīnogas ik gadu dod jau prognozējamu un labu vīnogu ražu. Vietējās galda vīnogas gan patlaban lielākoties iegādājamas tikai tirgos vai saimniecībās, nevis veikalu ķēdēs. Vīnkopju biedrība vērtē, ka nozarei ir potenciāls, bet vīnogu audzēšana līdz ražai prasa vairākus gadus, kas ietekmē attīstības ātrumu.
«Re:Check»: Laikraksts «Ventas Balss» popularizē melus par Covid-19
Laikraksts "Ventas Balss" saņem publiskos līdzekļus, bet vienlaikus popularizē melus un sazvērestības teorijas. Mediju eksperte norāda, ka laikrakstā publicēta dezinformācija, lai liktu šaubīties par Latvijas valdības lēmumiem saistībā ar Covid-19, kā arī demokrātiju kopumā.
Kokrūpniecības federācija: Nozare pašlaik dzīvo kā uz pulvermucas
Lai arī kopumā kokrūpniecības nozarei šogad, salīdzinot ar pagājušo gadu, ir pat vērojama izaugsme, “dzīvojam kā uz pulvermucas”, jo priekšā ir daudz nezināmo – iespējamais Covid-19 otrais vilnis, mizgrauža draudi un “Brexit” bez vienošanās par tirdzniecības nosacījumiem, LTV “Rīta panorāmai” atzina Latvijas Kokrūpniecības federācijas vadītājs Kristaps Klauss.
Foto