Rēzeknē loka valsts svētku lentītes
Jau pirms vairāk nekā desmit gadiem Aizsardzības ministrija visā Latvijā uzsāka akciju, kuras gaitā novembrī iedzīvotāji aicināti locīt un pie apģērba piespraust sarkanbaltsarkanas lentītes. Vairākus gadus lentīšu locīšanā aktīvi iesaistās Latgales Kultūrvēstures muzejs, kur šī tradīcija papildināta arī ar robežsargu un zemessargu aktivitātēm. Un šis gads nebija izņēmums.
Reģionu alianse lemj atbalstīt Latvijas Reģionu apvienības pārveidi par partiju
Partija "Reģionu alianse" (RA) šodien spērusi platu soli ceļā uz vienotas partijas izveidošanu, kā pirmā no Latvijas Reģionu apvienībā (LRA) ietilpstošajām partijām lemjot par apvienības pārveidošanu par partiju. Tas varētu notikt nākamgad. Partijas pilnsapulcē izskanēja arī kritika plānotajai administratīvi teritoriālajai reformai un valdības darbam.
Saietā pulcējas Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru dzimtas
Bez viņiem Latvijas liktenis būtu veidojies daudz drūmāks. Visticamāk, savas neatkarīgas valsts mums nebūtu vispār. Lāčplēša Kara ordeņa kavalieri. Kaut arī neviena no viņiem vairs nav šajā saulē, viņu spīts un cīnītāja gars joprojām dzīvs. Un kamēr pratīsim to noturēt – tikmēr būs arī Latvija. Šādā noskaņā 9.novembrī Latvijas Kara muzejā pulcējās Lāčplēša Kara ordeņa kavalieru pēcteči.
TV3 ziņu dienesta producente: Lielam uztraukumam par uzņēmumā notiekošo nav pamata
TV3 ziņu dienesta producente Anita Brauna nolēma pēc uzņēmuma reorganizācijas īstenošanas atstāt darbu. Sarunā ar Latvijas Radio žurnāliste paskaidroja, ka šis lēmums ir balstīts uz personiskiem apsvērumiem, jo ir vēlme pēc jauniem izaicinājumiem profesionālajā jomā. Taču šo lēmumu pasteidzināja pārmaiņas mediju grupā "All Media Baltics". Lai arī sarunās ar mediju grupas vadību producentei izteikts aicinājums turpināt darbu, viņa to darīs tikai līdz brīdim, kad būs zināma jauna ziņu dienesta komanda.
«Spoku pilsēta» Hebrona – sadalītā vieta Izraēlas un palestīniešu konfliktā
Viens no sarežģītākajiem konfliktiem pasaulē šajā vietā ir kā uz delnas. Palestīnas pašpārvaldes otrajā lielākajā pilsētā Hebronā palestīniešu un Izraēlas konflikts ir sašķēlis cilvēkus, namus un ielas. Tur pabija LTV “Pasaules panorāma”, tiekoties ar vietējiem cilvēkiem un uzzinot, kādēļ palestīnieši to mēdz dēvēt par spoku pilsētu.     
Baltijā pirmās «zero waste» kafejnīcas vadītāja Ulla aiz sevis grib atstāt sasniegumus, nevis atkritumus
"Zero waste" jeb bezatkritumu dzīvesveids kļūst arvien populārāks. Cilvēki biežāk sāk izmantot savus traukus un maisiņus un cenšas samazināt aiz sevis atstāto atkritumu daudzumu. Daudzviet pasaulē atklātas arī kafejnīcas, restorāni un bāri, kuri cenšas neradīt atkritumus. Baltijā pirmā "zero waste" kafejnīca "Cafe M" atklāta Rīgā. Tās vadītāja Ulla Milbreta uzsver, ka saimniekošana, neradot atkritumus, nemaz nav tik sarežģīta.
Rīgā koplietošanas ceļš nonāk aiz žoga; būvvalde sola rīkoties
Rīgā, Stirnu ielā, koplietošanas ceļš ir nonācis aiz žoga. Rīgas būvvalde uzskata, ka žogs tur nedrīkst atrasties, bet zemesgabala nomnieks pārliecināts, ka varēs saskaņot iepriekš iecerēto projektu un žogu legalizēt, vēstīja LTV raidījums “4. studija”.  
Sadrumstalotās īpašnieku struktūras dēļ «top!» zīmolu pamet trešdaļa veikalu
Vēlme daudz operatīvāk pieņemt lēmumus – tas ir galvenais arguments, ar ko 70 veikalu aiziešanu no zīmola «top!» pamato jaundibinātā uzņēmuma "Latvian Retail Management" īpašnieki. Lielākoties Kurzemē un dažviet Latgalē nu veikalu izkārtnēs parādīsies nosaukums "Citro", un jaunie saimnieki pircējiem sola gan modernizēt tirgotavas, gan tajās vairāk iekļaut vietējos ražojumus. Kādēļ veikalu īpašnieki maina zīmolus, un vai mainās arī pircēju paradumi?
Berlīnes mūra krišanas gadadienas svinības kulminēs ar koncertu sēriju pie Brandenburgas vārtiem
9.novembrī aprit 30 gadi kopš Berlīnes mūra krišanas. Nozīmīgo gadadienu Vācijas galvaspilsētā atzīmē ar piemiņas pasākumiem, kas vakarā kulminēs ar koncertu sēriju pie Brandenburgas vārtiem, kurā uzstāsies arī mūziķi no Latvijas. 30 gadus pēc Berlīnes mūra krišanas, kas komunistisko Austrumberlīni atdalīja no kapitālistiskās Rietumberlīnes, plaisas starp Vācijas austrumiem un rietumiem gan joprojām vēl nav pilnībā aizvērušās.
Foto