Ukraiņu žurnālisti brīdina par korupcijas sekām
"Nepieļaujiet mūsu kļūdas" – ar tādu brīdinošu vēsti Latvijā sestdien, 21.aprīlī, no Odesas ieradās vairāki ukraiņu žurnālisti, kas pētījuši, kā notika traģēdija 2014.gadā. Valsts, kuru nebūtu novājinājusi korupcija, tik viegli nepakļautos Krievijas ietekmei, teica viens no žurnālistiem.
Pasaulē piesardzīgs optimisms par Ziemeļkorejas paziņojumu apturēt kodolizmēģinājumus
Pasaules līderi pozitīvi uztvēra Ziemeļkorejas paziņojumu par kodolieroču un raķešu izmēģinājumu apturēšanu. Tomēr gan Eiropa, gan ASV, gan arī Āzijas reģiona valstis pasvītro, ka tagad aiz vārdiem būtu jāseko arī darbiem. Proti, Ziemeļkorejai būtu ne tikai jāatsakās no turpmākiem izmēģinājumiem, bet arī pilnībā jāatbrīvojas no kodolieročiem. 
«Vienotība» turpinās tiesāties par valsts budžeta finansējumu
Administratīvā rajona tiesa nesen noraidīja politiskās partijas "Vienotība" pieteikumu, kurā tā apstrīdēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka 2016.gada novembrī pieņemto lēmumu par valsts budžeta finansējuma atņemšanu. Pēc iepazīšanās ar partijai nelabvēlīgo Administratīvās rajona tiesas spriedumu valdošajā koalīcijā ietilpstošā "Vienotība" nolēmusi to pārsūdzēt.
Latvijas karavīri piedalās Apvienoto reaģēšanas spēku mācībās Lielbritānijā
No šodienas, 21.aprīļa,  līdz 3.maijam Lielbritānijā, Solsberī poligonā, norisināsies Apvienoto reaģēšanas spēku mācības, kurās Latvijas bruņotos spēkus pārstāvēs aptuveni 80 Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīru, 19 kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņumašīnas “CVR(T)” un citas militārās tehnikas vienības, informē ja Aizsardzības ministrijā.
Rēzeknes novads cīnās ar pilsētu par deklarētajiem iedzīvotājiem
Jau iepriekš stāstīts - Rēzeknes pilsēta pirms gada pieņēma lēmumu, ka lielākā daļa pilsētā deklarēto iedzīvotāju ar “Rēzeknieša kartēm” sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Tas savukārt mudinājis pilsētā deklarēties arī piepilsētas jeb Rēzeknes novada iedzīvotājus, lai baudītu rēzekniešu bezmaksas sabiedriskā transporta privilēģijas. Cīnoties savā starpā par deklarētajiem iedzīvotājiem, no šā gada Rēzeknes novads savos saistošajos noteikumos veicis grozījumus, palielinot vairāk nekā septiņas reizes nekustamā īpašuma nodokļa likmi tiem, kuriem pieder novadā īpašums, bet tajā neviens nav deklarējies. Tas attiecas arī uz dārza mājiņu īpašniekiem.
Īpaši valsts atbalstītajās bēgļu ģimenēs vismaz viens no vecākiem strādā
Pabalsti ir jau beigušies vai tūliņ beigsies, tāpēc tagad darbam ir izšķiroša loma. Panākumi ir – tādi jaunumi ir pilotprojektā, kurā divās pašvaldībās – Rīgā un Jelgavā – kopš pērnā gada rudens dažām bēgļu ģimenēm valsts apmaksā dzīvokļa īri un daļēji komunālos pakalpojumus. Visās pilotprojektā iesaistītajās ģimenēs vismaz viens no vecākiem šobrīd strādā.
Foto