Mirušā priestera ģimene vērsīsies slimnīcā ar oficiālu sūdzību
Mirušā priestera Gregora Ķibuļa ģimene vērsīsies Stradiņa slimnīcā ar oficiālu sūdzību par viņa aprūpi Neatliekamās medicīnas centrā. Ģimene uzsver, ka viņu izrakstīja ar lielām sāpēm un tas, ka nākamajā dienā viņš mira, liecina, ka veselības stāvoklis bija kritisks.
Ko partijas sola rīdziniekiem mājokļu politikā?
Mājokļu jomu savās programmās vairāk vai mazāk iekļāvušas pilnīgi visas partijas, kas kandidē Rīgas domes vēlēšanās. Turklāt solījumi ir ambiciozi. Tiekot domē, partijas ne tikai panākšot jaunu namu būvniecību, bet atjaunotas tiks arī novecojušās mājas.
Madonas svētceļnieki dodas uz Aglonu
No dažādām pasaules vietām uz Aglonu, kur nākamās nedēļas nogalē tiks svinēti Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svētki, dodas svētceļnieku grupas, tiesa, šogad krietni mazāk nekā iepriekšējos gadus. Arī paši svētki Aglonas bazilikas teritorijā tiks organizēti, ievērojot piesardzības pasākumus un atsakoties no vairākām ierastām lietām. Kā šajā situācijā jūtas paši svētceļnieki?
Medicīnas personāla piesaistei reģionos lielākā atsaucība - Latgalē
Jau vairāk nekā divus gadus, lai piesaistītu nepieciešamos speciālistus reģionu ārstniecības iestādēs, tiek īstenots Eiropas Savienības fonda projekts. Līdz šim visā Latvijā tajā jau iesaistījušās vairāk nekā 600 ārstniecības personas, galvenokārt – māsas palīgi. Vislielākā atsaucība vērojama Latgales reģionā.  
Atbildība par Covid-19 inficēto Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņu izolēšanu – vecāku ziņā
Covid-19 izplatība Murjāņu Sporta ģimnāzijā varētu būt plašāka, nekā sākotnēji domāts. Slimība atklāta arī kādai sportistei ārpus inficētās riteņbraucēju grupas, tādējādi saslimšana apstiprināta jau 11 skolas audzēkņiem un vienam no viņu treneriem. Visi Covid-19 pozitīvie sportisti no skolas nogādāti mājās, tiesa, ne bez problēmām. Kāds no vecākiem Latvijas Televīzijai pauda izbrīnu, ka, tā vietā lai inficētie jaunieši karantīnas laiku pavadītu vienuviet, skolā, kur uzliesmojums sācies, visa atbildība par viņu transportēšanu un izolēšanu ir uz vecāku pleciem.
Kā nāvējošais amonija nitrāts nokļuva Beirūtas ostā
Libānā, Beirutā pēc otrdien notikušās eksplozijas apstiprināta 150 cilvēku bojāeja, vismaz 5000 ievainoti, vēl desmitiem bezvēsts pazuduši. Tiek uzskatīts, ka sprādzienu izraisīja ugunsgrēks ostas noliktavā, kurā vairākus gadus nedrošos apstākļos glabājās liels daudzums amonija nitrāta. Tas pirms sešiem gadiem bija konfiscēts no Krievijas pilsonim piederoša kravas kuģa. Kā kuģis ar bīstamo kravu nokļuva Beirūtā, un kāpēc amonija nitrāts palika ostā?  
Laikraksts: Spānijas bijušais karalis devies trimdā uz Abū Dabī
Korupcijas skandālā iesaistītais Spānijas bijušais karalis Huans Karloss esot devies uz Apvienotajiem Arābu Emirātiem, vēsta Spānijas prese. Huans Karloss šonedēļ paziņoja par došanos trimdā, bet līdz šim karaļnams nav sniedzis oficiālus paskaidrojumus par bijušā monarha atrašanās vietu.
Rīgas domes vēlēšanās: Partijas reklāmām jau iztērējušas 1,1 miljonu eiro
Pirms Rīgas domes ārkārtas vēlēšanām partijas reklāmām iztērēja vairāk nekā miljonu eiro, visaktīvāk priekšvēlēšanu aģitācijai finansējumu tērēs partija “Gods kalpot Rīgai”, Jaunā konservatīvā partija un politiskā partija “KPV LV”, liecina Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) informācija.
LM piedāvā GMI celt līdz 109 eiro, minimālās pensijas aprēķina bāzi – līdz 163 eiro (precizēts)
Labklājības ministrija gatavo likuma izmaiņas, lai pildītu Satversmes tiesas spriedumu par Garantētā minimāla ienākuma (GMI) līmeni, kas paredz metodoloģiju minimālo ienākumu līmeņu noteikšanai. Ministrija piedāvā GMI noteikt 109 eiro apmērā pašreizējo 64 eiro vietā, savukārt bāzi minimālās vecuma pensijas aprēķiniem – 163 eiro apmērā pašreizējo 80 eiro vietā, paziņojumā medijiem informēja ministrija.
Nedēļas laikā Rīgas domes vēlēšanu iecirkni mainījuši gandrīz 2000 vēlētāju
No 30. jūlija līdz 5. augustam savu vēlēšanu iecirkni Rīgas domes vēlēšanām kopumā mainījuši 1932 vēlētāji, liecina Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) apkopotā informācija. No šiem vēlētājiem 578 reģistrējušies balsošanai Rīgā no citas pašvaldības, jo Rīgā viņiem pieder nekustamais īpašums. Mainīt savu iecirkni vai reģistrēties balsošanai Rīgas domes vēlēšanās var vēl līdz 15. augustam.
Foto