Ziņas
Rīgā atjauno Pretkorupcijas komisiju Cilinska vadībā
(papildināts)
Rīgā atjauno Pretkorupcijas komisiju Cilinska vadībā (papildināts)
Rīgas dome trešdien, 29. novembrī, nolēma atjaunot savulaik likvidēto Pretkorupcijas komisiju. Mērķis – labāk izprast ētiku, novērst interešu konfliktus un pilnveidot trauksmes celšanu. Par tās vadītāju iecelts domes deputāts Einārs Cilinskis (Nacionālā apvienība/Latvijas Reģionu apvienība), kurš to vadīja jau iepriekš, 2009. gadā.
«Gaso» no nākamā gada plāno palielināt dabasgāzes sadales tarifus
(papildināts)
«Gaso» no nākamā gada plāno palielināt dabasgāzes sadales tarifus (papildināts)
AS "Gaso" iesniegusi jaunus dabasgāzes sadales sistēmas pakalpojuma tarifus grozījumu projektu Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK), kas paredz palielinājumu no 2024. gada 1. janvāra gan tarifu mainīgajai daļai, gan arī fiksētajai daļai, liecina informācija uzņēmuma mājaslapā. Plānotās izmaiņas stāsies spēkā, ja SPRK neizlems tās atsaukt.
Finanšu ministrs: Šogad mēģināsim noskaidrot «Rail Baltica» kopējās izmaksas
Finanšu ministrs: Šogad mēģināsim noskaidrot «Rail Baltica» kopējās izmaksas
Finanšu ministrs Arvils Ašeradens ("Jaunā Vienotība") atzīst, ka ar vērienīgā ātrgaitas dzelzceļa projekta "Rail Baltica" vadību bija problēmas un pašlaik nemaz nav precīzi zināms, cik tas kopumā izmaksās. To mēģinās noskaidrot šogad, lai paspētu izveidot vismaz daļu no iecerētā līdz 2030. gadam un nepazaudētu ES finansējumu.
Rinkēvičs par Jūrmalas caurlaižu lietu: Tas vienkārši jāpieņem
Rinkēvičs par Jūrmalas caurlaižu lietu: Tas vienkārši jāpieņem
"Tas ir vienkārši jāpieņem," par Satversmes tiesas (ST) spriedumu Jūrmalas caurlaižu lietā izteicās Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, kurš dzimis un joprojām dzīvo Jūrmalā. Arī prezidenta rezidence atrodas šajā kūrortpilsētā, taču tā kā prezidents pārvietojas ar NBS Militārās policijas nodrošinātu transportlīdzekli, kas ir operatīvais transportlīdzeklis, caurlaide tam iebraukšanai Jūrmalā nav vajadzīga, LSM.lv norādīja Valsts prezidenta kancelejā.
Mazumtirdzniecības apgrozījums turpina samazināties – oktobrī gada kritums par 2,8%
Mazumtirdzniecības apgrozījums turpina samazināties – oktobrī gada kritums par 2,8%
Latvijas mazumtirdzniecības apgrozījums 2023. gada oktobrī, salīdzinot ar 2022. gada oktobri, samazinājās par 2,8%, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) apkopotie kalendāri koriģētie dati salīdzināmajās cenās. Pārtikas preču mazumtirdzniecība samazinājās par 0,5%. Nepārtikas preču mazumtirdzniecības apjoms, neieskaitot autodegvielas mazumtirdzniecību, samazinājās par 3,6%, autodegvielas – samazinājās par 4,8%.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd