Latvijas karavīri piedalās Apvienoto reaģēšanas spēku mācībās Lielbritānijā
No šodienas, 21.aprīļa,  līdz 3.maijam Lielbritānijā, Solsberī poligonā, norisināsies Apvienoto reaģēšanas spēku mācības, kurās Latvijas bruņotos spēkus pārstāvēs aptuveni 80 Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīru, 19 kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņumašīnas “CVR(T)” un citas militārās tehnikas vienības, informē ja Aizsardzības ministrijā.
Rēzeknes novads cīnās ar pilsētu par deklarētajiem iedzīvotājiem
Jau iepriekš stāstīts - Rēzeknes pilsēta pirms gada pieņēma lēmumu, ka lielākā daļa pilsētā deklarēto iedzīvotāju ar “Rēzeknieša kartēm” sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Tas savukārt mudinājis pilsētā deklarēties arī piepilsētas jeb Rēzeknes novada iedzīvotājus, lai baudītu rēzekniešu bezmaksas sabiedriskā transporta privilēģijas. Cīnoties savā starpā par deklarētajiem iedzīvotājiem, no šā gada Rēzeknes novads savos saistošajos noteikumos veicis grozījumus, palielinot vairāk nekā septiņas reizes nekustamā īpašuma nodokļa likmi tiem, kuriem pieder novadā īpašums, bet tajā neviens nav deklarējies. Tas attiecas arī uz dārza mājiņu īpašniekiem.
Īpaši valsts atbalstītajās bēgļu ģimenēs vismaz viens no vecākiem strādā
Pabalsti ir jau beigušies vai tūliņ beigsies, tāpēc tagad darbam ir izšķiroša loma. Panākumi ir – tādi jaunumi ir pilotprojektā, kurā divās pašvaldībās – Rīgā un Jelgavā – kopš pērnā gada rudens dažām bēgļu ģimenēm valsts apmaksā dzīvokļa īri un daļēji komunālos pakalpojumus. Visās pilotprojektā iesaistītajās ģimenēs vismaz viens no vecākiem šobrīd strādā.
«Vienotība» pārtaps par «Jauno Vienotību»
Līdzšinējā varas partija " Vienotība", kura pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām ir piedzīvojusi strauju reitingu kritumu, tagad izmēģinās laimi ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”, liecina LTV Ziņu dienesta  rīcībā esošā informācija.
Mazie baušķenieki ieskandina Latvijas simtgadi
Gaidot Latvijas simto dzimšanas dienu, Bauskas bērnudārzā "Pasaulīte" tiek apgūtas 100 tautasdziesmas, ik mēnesi veidojot nelielus koncertus. Piektdien, 20.aprīlī, ap 170 bērnudārza audzēkņu vienojās vērienīgā pusotras stundas garā koncertā "Es esmu Latvija".
Berlīnē kara laika bumbas dēļ masveida evakuācija
Masveida cilvēku evakuāciju piektdien, 20.aprīlī, Berlīnē izraisījusi nesprāgusi Otrā pasaules kara bumba.  Pirmo reizi vēsturē nācies uz vairākām stundām pilnībā slēgt Berlīnes centrālo dzelzceļa staciju. Tas ietekmēja dienas plānus tūkstošiem berlīniešu.  
Aprūpes centru Rupsalās pārņems pašvaldība
Pagājuši gandrīz divi mēneši, kopš no valsts sociālās aprūpes centra “Latgale” filiāles “Lubāna” ēkas Ošupes pagasta “Rupsalās” īsā laika periodā klienti tika pārvesti uz citiem sociālās aprūpes centriem. Kļuvis zināms, ka aprūpes centru tomēr neslēgs - to pārņems pašvaldība.
Soross pārcels savas NVO no Budapeštas uz Berlīni
Ungārijā dzimušais ASV miljardieris Džordžs Soross pārcels savu nevalstisko organizāciju (NVO) darbību no Budapeštas uz Berlīni. Šāds lēmums pieņemts pēc Ungārijas parlamenta vēlēšanām, kurās uzvarēja Viktors Orbāns.
Aizturēts viens no «Porsche» vadītājiem
Vācijas policija aizturējusi vienu no luksusa automašīnu ražotāja “Porsche” vadītājiem saistībā ar kaitīgo izmešu falsificēšanas lietu. Kompānija aizturētā vārdu nemin, taču laikraksts “Bild” ziņo, ka aizturēts Jergs Kerners.
Foto