Ziņas
Ukrainas frontē smaga situācija pie Avdijivkas
(papildināts)
Ukrainas frontē smaga situācija pie Avdijivkas (papildināts)
Ukrainas armijas vadība atzīst, ka frontē pie pusaplenktās Avdijivkas izveidojusies smaga situācija. Viens no tā iemesliem ir akūtais munīcijas trūkums. Tikmēr naktī uz ceturtdienu Krievijas armija ar raķetēm apšaudījusi Harkivas apgabala teritoriju. Divas apšaudes notikušas Čuhujivas pilsētā, kur vismaz viens cilvēks ir gājis bojā. 
Hipotekāro kredītu pārkreditēšana būs vienkāršāka un lētāka
(papildināts)
Hipotekāro kredītu pārkreditēšana būs vienkāršāka un lētāka (papildināts)
Pāreja no viena hipotekārā kredīta devēja pie cita būs lētāka un vienkāršāka – to paredz Saeimā galīgajā lasījumā apstiprinātie likuma grozījumi. Paredzēts bankām pilnībā atcelt kompensāciju par pārkreditēšanu un konkurences veicināšanai atcels reklāmas ierobežojumus hipotekārajiem kredītiem. Atbalsts šīm izmaiņām ir arī banku jomā.
«Kustība «Par!»» Eiroparlamentā cer iegūt vienu vietu
«Kustība «Par!»» Eiroparlamentā cer iegūt vienu vietu
Partija "Kustība "Par!"" cer gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās iegūt vienu vietu, intervijā Latvijas Radio sacīja partijas valdes locekle Linda Curika, kura EP vēlēšanās kandidēs kā otrais numurs partijas sarakstā.
Austrumeiropas zemnieki rīkos vienotu protesta akciju
Austrumeiropas zemnieki rīkos vienotu protesta akciju
Austrumeiropas un Centrāleiropas valstu zemnieku pārstāvji panākuši vienošanos par kopīgu protestu rīkošanu pret Eiropas Savienības (ES) lauksaimniecības politiku. Akcija varētu notikt 22. februārī.
Lielākajā daļā Latvijas autoceļi apledo
Lielākajā daļā Latvijas autoceļi apledo
Ceturtdienas rītā sniegs un apledojums Latvijas teritorijas lielākajā daļā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, informēja VSIA "Latvijas Valsts ceļi" (LVC). Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem.
Apzina iespējas valcēniešiem saņemt veselības aprūpi Valgā
Apzina iespējas valcēniešiem saņemt veselības aprūpi Valgā
Lai uzlabotu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, Valkas novadā sākts pētījums par to, kā mazināt šķēršļus, lai novada iedzīvotāji šos pakalpojumus varētu saņemt blakus esošajā Igaunijas Valgā. Jau šobrīd daudzi valcēnieši izmanto Valgas slimnīcas pakalpojumus, taču ir vēl daudzi juridiskie un administratīvie šķēršļi.
Igauņu izlūkdienests: Krievija šobrīd joprojām respektē NATO
Igauņu izlūkdienests: Krievija šobrīd joprojām respektē NATO
Neraugoties uz arvien biežākiem brīdinājumiem Rietumos par Krievijas apetīti pāri tās robežām, šobrīd Krievija joprojām respektē NATO, tā intervijā LTV raidījumam "Pasaules Panorāma" norādīja Igaunijas izlūkdienesta vadītājs Kaupo Rozins. Viņš gan brīdināja – drošības situācija Eiropā varētu mainīties, ja Krievijai izdosies uzveikt Ukrainu.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd