Liepājā popularitāti iemanto ābolu sulas spiešanas pakalpojums
Arvien biežāk cilvēki izvēlas mājās izaudzētos ābolus izspiest sulās, šo darbu uzticot firmām, kas piedāvā šādus pakalpojumus. Liepājā jau augusta beigās kādā degvielas uzpildes stacijas laukumā uzstādīta telts, kas skaidri apliecina, ka sulu spiešanas sezona ir sākusies. Pērn veidojušās garas rindas, bet šogad gan gribētāju ir mazāk.

Eiroparlaments atbalsta Lagardas kandidatūru ECB vadītājas amatam
Eiropas Parlamenta deputāti otrdien, 17. septembrī, Strasbūrā ir devuši piekrišanu Kristīnes Lagardas apstiprināšanai Eiropas Centrālās bankas (ECB) prezidentes amatā. Līdz ar to sagaidāms, ka bijusī Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja un kādreizējā Francijas finanšu ministre jau no 1. novembra ieņems jauno amatu Frankfurtē.  
Deputāti noraida priekšlikumu par paplašinātu taras depozīta sistēmu
Diskusijas ap depozīta sistēmas ieviešanu nerimstas. Saeimas Tautsaimniecības komisijā otrdien, 17. septembrī, tā arī nepabeidza skatīt visus 83 priekšlikumus, kas bija iesniegti grozījumiem Iepakojuma likumā pirms trešā lasījuma parlamentā. Taču tika noraidīti priekšlikumi, kas paredzēja paplašinātas depozīta sistēmas ieviešanu.
Policija novērsusi sievietes plānotu vīra pasūtījuma slepkavību
Valsts policijas (VP) likumsargi šā gada jūlijā novērsuši kādas sievietes plānotu sava vīra pasūtījuma slepkavību. Sieviete un viņas paziņa, kas bija līdzdalībnieks gatavotās slepkavības izdarīšanai, aizdomās par sevišķi smagu noziedzīgu nodarījumu aizturēti. Abiem piemērots apcietinājums, informē VP.
Vangažos atkal saasinājusies asā un kodīgā smaka; gadiem ilgusī cīņa - bez rezultāta
Vangažos atkal saasinājusies ķiplokveidīgā smaka no teritorijas, ko apsaimnieko uzņēmums „Vangažu termināls”. Iedzīvotāji pie situācijas risināšanas ķērušies pašrocīgi, jo atbildīgās instances to nedara. Tomēr pagaidām rezultāta nav. Otrdien, 17.septembrī, Valsts vides dienests pārbaudīs teritoriju. Iedzīvotāji cer, ka beidzot atklāsies patiesā aina. Tikmēr „Vangažu termināls” savu vainu situācijā nesaskata.
Maskava un Minska gatavojas padziļināt integrāciju; izskan bažas par «anšlusu»
Krievija un Baltkrievija ir gatavas ievērojami padziļināt ekonomisko integrāciju, kas paredzētu gan vienotu regulatoru izveidi, gan nodokļu kodeksu saskaņošanu, gan vienotu ārējo tirdzniecību, ziņo Krievijas izdevums „Kommersant”, pirmo reizi publiskojot detaļas par līgumu, ko Krievijas un Baltkrievijas prezidenti gatavojas parakstīt 8. decembrī. Baltkrievijas medijos šāds plāns nosaukts par aneksijas mēģinājumu, bet pilsoniskie aktīvisti rosina aktīvi iestāties par abu valstu savulaik noslēgtā Savienības valsts līguma atcelšanu.
Saūda Arābijas naftas rūpnīcai, iespējams, uzbrukts ar Irānas ieročiem
Uzbrukumos Saūda Arābijas naftas ieguves un pārstrādes objektiem, iespējams, izmantoti Irānas ieroči. Šādu iespēju pieļāvusi Rijādas vadītā koalīcija, kas kaimiņvalstī Jemenā īsteno militāru operāciju pret šiītu nemierniekiem, un ASV amatpersonas. 

Koalīcijas pārstāvji informēja, ka turpinās izmeklēšana un visas pazīmes liecinot par Irānas ieroču izmantošanu. Eksperti patlaban arī mēģinot noskaidrot, no kurienes bezpilota droni palaisti.
Izraēlā parlamenta vēlēšanās Netanjahu cīnās par palikšanu pie varas
Otrdien, 17. septembrī, Izraēlā notiks parlamenta vēlēšanas. Amatu jau piekto termiņu pēc kārtas centīsies saglabāt līdzšinējais premjerministrs Benjamins Netanjahu, tomēr aptaujas liecina, ka ievērojams atbalsts ir arī viņa sāncensim Benijam Gancam. Tādēļ ir grūti prognozēt, kā balsos seši miljoni Izraēlas balsstiesīgo. Pirms vēlēšanām Netanjahu izpelnījies kritiku par solījumiem anektēt Jordānas ieleju.  
Gvaido: Venecuēlas opozīcijas sarunas ar valdību cietušas neveiksmi
Venecuēlas opozīcijas un valdības sarunas par Venecuēlas krīzes pārvarēšanu ir cietušas pilnīgu neveiksmi, paziņoja opozīcijas līderis Huans Gvaido, ar šo paziņojumu nākot klajā vairāk nekā piecas nedēļas pēc tam, kad prezidenta Nikolasa Maduro valdība sarunas bija pametusi.
Foto