Ziņas
Skaistkalnē neapmierināti ar ceļa remontdarbu kvalitāti
Bauskas novadā pie Skaistkalnes septembrī tika pabeigti ilgi gaidītie remontdarbi gandrīz kilometru garā ceļa posmā. Taču jau tagad redzams, ka darbi veikti nekvalitatīvi.  Remontdarbu pasūtītājs – uzņēmums "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) skaidroja, ka darbi neesot pieņemti. Cik liels defektu apjoms būvniekam būs jānovērš, tikšot noteikts pēc papildu pārbaudes.
Covid-19 paštestu piegādātājiem maza pieredze; infektologam bažas par testu noderīgumu (papildināts)
Covid-19 paštestu izmantošana skolēnu un klātienē strādājošo darbinieku testēšanai samazinās saslimstību tikai tad, ja sabiedrība būs atbildīga, intervijā Latvijas Radio sacīja Stradiņa slimnīcas infektologs, Latvijas Universitātes profesors Uga Dumpis. Viņš ir skeptisks par cilvēku godaprātu testu veikšanā un arī rīcībā, ja tie izrādās pozitīvi. Vienlaikus jau noslēdzies pirmais iepirkums, kurā uzvarējis uzņēmums bez pieredzes valsts iepirkumos.
Eiropas Zāļu aģentūra dod «zaļo gaismu» «Pfizer» Covid-19 vakcīnai 5-11 gadus veciem bērniem (papildināts)
Eiropas Zāļu aģentūras (EZA) Zāļu reģistrācijas komiteja (CHMP) ceturtdien, 25. novembrī, ieteikusi paplašināt Covid-19 "Pfizer-BioNTech" vakcīnas "Comirnaty" lietošanu, iekļaujot arī bērnus vecumā no 5 līdz 11 gadiem. Šī vakcīnu jau apstiprināta lietošanai pieaugušajiem un bērniem no 12 gadiem, informēja Zāļu valsts aģentūrā (ZVA).
Slimnīcas pieļauj – pacientu ar aizdomīgiem Covid-19 potes sertifikātiem kļūs vairāk
Ja slimnīcā nonāk pacients ar smagu Covid-19 slimības gaitu, taču ir vakcinēts pret vīrusu, tas iestādes darbiniekiem rada šaubas, vai potēšanās fakts nav viltots. Par to mediķiem ir salīdzinoši viegli pārliecināties. Latvijas slimnīcu biedrības valdes priekšsēdētājs Jevgēņijs Kalējs paredz, ka šādu gadījumu varētu būt arvien vairāk.
Migranti ziemu sagaida Baltkrievijas noliktavā
Baltkrievijā netālu no robežas ar Poliju joprojām uzturas simtiem un tūkstošiem migrantu, kas kopš pagājušās nedēļas izmitināti kādā loģistikas centrā.
Irākas kurdu žurnālists: Mēs esam upuri Lukašenko spēlē
“Es visiem stāstu: nedodieties uz Baltkrieviju,” saka kurdu žurnālists Rebins Sirvans, ar kuru LTV filmēšanas grupa tikās Irākas kurdu pilsētā Erbīlā. Rebins bija aizbraucis uz Minsku un sapratis, ka solītais piedāvājums šķērsot robežu un nokļūt Eiropā ir tikai māns.
Krievijā aizliedz grāmatu par padomju karavīru seksuālo vardarbību pret vācu sievietēm
Valstī turpinot plosīties vēstures revizionismam un vārda brīvības ierobežošanai, Krievijas Tieslietu ministrija ekstrēmistisko materiālu sarakstā iekļāvusi vācu žurnālistes Martas Hillersas autobiogrāfisko grāmatu, kurā aprakstīta padomju karavīru masveida seksuālā vardarbība pret vācu sievietēm Otrā pasaules kara beigās, ziņo Krievijas mediji.
Par viltus Covid-19 sertifikātiem policija uzsākusi 39 kriminālprocesus
Par viltotiem Covid-19 sertifikātiem šobrīd Valsts policija (VP) ir uzsākusi 39 kriminālprocesus. No tiem viens nodots prokuratūrai, kas tālāk iesniegts arī tiesā. Lai izmeklētu viltus sertifikātu gadījumus, atbildīgajām iestādēm nepieciešami pāris mēneši. Tikmēr vairāki desmiti iedzīvotāju jau paši pieteikušies policijā, lai izvairītos no soda par viltotu potēšanas faktu.
Populārākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt