Ziņas
Saeimas spīkera amatā apstiprina Daigu Mieriņu
(papildināts)
Saeimas spīkera amatā apstiprina Daigu Mieriņu (papildināts)
Parlaments trešdien, 20. septembrī, Saeimas priekšsēdētāja amatā apstiprināja koalīciju pārstāvošās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) izvirzīto kandidāti – 14. Saeimas deputāti, iepriekš ilggadēju Carnikavas novada domes priekšsēdētāju Daigu Mieriņu.
Lielbritānijas karalis Čārlzs III ieradies valsts vizītē Francijā
Lielbritānijas karalis Čārlzs III ieradies valsts vizītē Francijā
Lielbritānijas karalis Čārlzs III trešdien sācis trīs dienu valsts vizīti Francijā. Sākotnēji britu karaļa un viņa sievas Kamilas trīs dienu vizīte Francijā bija plānota martā. Tā būtu bijusi Čārlza III pirmā ārvalstu vizīte kopš kļūšanas par karali pēc viņa mātes karalienes Elizabetes II nāves pērn septembrī. Tomēr vizīte tika atlikta, jo tobrīd Franciju bija pārņēmuši nemieri un streiki pret pensiju reformu.
Armēnijas premjers: Erevāna nav piedalījusies Kalnu Karabahas pamiera vienošanās tapšanā
Armēnijas premjers: Erevāna nav piedalījusies Kalnu Karabahas pamiera vienošanās tapšanā
Azerbaidžāna pēc aptuveni diennakti ilgām kaujām Kalnu Karabahā ir paziņojusi par uzvaru tā dēvētajā "pretterorisma operācijā". Trešdien tika panākta vienošanās par pamieru, bet jau ceturtdien sāksies sarunas par Kalnu Karabahas pakāpenisku nodošanu Azerbaidžānas kontrolē. Armēnijas vadība ir paziņojusi, ka nav piedalījusies šīs vienošanās tapšanā. 
Iekšlietu ministrija: Visas Baltijas valstu austrumu robežas slēgšana nav izslēgta
Iekšlietu ministrija: Visas Baltijas valstu austrumu robežas slēgšana nav izslēgta
Jautājums par visas Baltijas valstu un Polijas austrumu robežas slēgšanu saistībā ar nelegālo migrāciju nav izslēgts, bet tas jāskata ne tikai reģiona robežās, bet arī plašāk, jo robežas slēgšana radītu ietekmi arī uz citām valstīm, ne tikai Krieviju un Baltkrieviju, Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja Iekšlietu ministrijas valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.
Vai pašvaldību policijas gatavas ķert ātruma pārkāpējus?
Vai pašvaldību policijas gatavas ķert ātruma pārkāpējus?
Jau vairāk nekā divus mēnešus arī pašvaldību policijas var kontrolēt atļautā braukšanas ātruma ievērošanu, kā arī sodīt par pārkāpumiem. Šobrīd gan nav informācijas, ka kāda no pašvaldību policijām šīs tiesības izmantotu. Tam ir nepieciešami tehniskie līdzekļi, piemēram, radari. Vairākas uzrunātās pašvaldību policijas norāda – vajadzīgais aprīkojums izmaksā dārgi un šobrīd arī grūti paredzēt, vai un cik daudz naudas pašvaldības budžetā tam atradīsies. Vienlaikus ar nākamā gada 1. janvāri katrā pašvaldībā būs jābūt pašvaldības policijai, bet joprojām ir dažas, kurās tādas nav. Kāda tā būs un cik cilvēku sastāvā, tas arī atkarīgs no finansējuma.
Indijas Ārlietu ministrija mudina valsts pilsoņus Kanādā ievērot piesardzību
Indijas Ārlietu ministrija mudina valsts pilsoņus Kanādā ievērot piesardzību
Indijas Ārlietu ministrija trešdien aicināja pilsoņus ievērot piesardzību, dodoties uz Kanādu. Īpašu vērību aicināti ievērot Ziemeļamerikas valstī studējošie indieši, jo "Kanādā pieaug pret Indiju vērstas aktivitātes un politiski atbalstīti naida noziegumi," vēstīja ministrijas izplatītais paziņojums.
Laiks pagājis, bet virsapbedījumu veikt neļauj. Ģimenei Jelgavas pusē samilst strīds ar kapu apsaimn...
Laiks pagājis, bet virsapbedījumu veikt neļauj. Ģimenei Jelgavas pusē samilst strīds ar kapu apsaimniekotāju
Ģimene Jelgavas pusē nokļuvusi konfliktā ar Jelgavas valstspilsētas pašvaldību par atļauju veikt virsapbedījumu ģimenes kapos. Par apbedījumiem atbildīgā pašvaldības iestāde aizliegusi to veikt, pamatojoties uz neatbilstību noteikumiem, savukārt ģimene Latvijas Televīzijas raidījumam "4. studija" pauda sašutumu, ka uzņēmums diktē savus plānus, kā piederīgo apbedīt.
Ukrainas prezidents Zelenskis par Krieviju: Teroristiem nav tiesību paturēt kodolieročus
Ukrainas prezidents Zelenskis par Krieviju: Teroristiem nav tiesību paturēt kodolieročus
Pasaulei nepieciešams apvienoties, lai izbeigtu Krievijas agresiju pret Ukrainu, tā savā uzrunā ANO Ģenerālajā asamblejā norādīja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis. Zelenskim šī ir pirmā vizīte ANO galvenajā mītnē Ņujorkā kopš Krievijas atkārtotā iebrukuma Ukrainā. Viņš uz Ņujorku devās ar mērķi pārliecināt skeptiskās valstis nostāties Ukrainas pusē. 
«Esam ķīlnieku lomā.» Klientei neizdodas aizbēgt no neizdevīgā «Latvijas dzelzceļa» elektrības tarif...
«Esam ķīlnieku lomā.» Klientei neizdodas aizbēgt no neizdevīgā «Latvijas dzelzceļa» elektrības tarifa
Latvijas tirgū privātpersonām izvēlei pieejami 17 elektroenerģijas piegādātāji, bet juridiskām personām vēl vairāk – 22. Lai gan izvēles iespējas ir šķietami plašas, "Latvijas dzelzceļa" pakalpojuma saņēmējiem tik viegli pāriet pie izdevīgāka elektrības tirgotāja nemaz nav, noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "4. studija". Kā skaidroja uzņēmumā, pie tā vainojama aizkavētā jaunās datu ievades sistēmas ieviešana.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd