«Vienotība» turpinās tiesāties par valsts budžeta finansējumu
Administratīvā rajona tiesa nesen noraidīja politiskās partijas "Vienotība" pieteikumu, kurā tā apstrīdēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) priekšnieka 2016.gada novembrī pieņemto lēmumu par valsts budžeta finansējuma atņemšanu. Pēc iepazīšanās ar partijai nelabvēlīgo Administratīvās rajona tiesas spriedumu valdošajā koalīcijā ietilpstošā "Vienotība" nolēmusi to pārsūdzēt.
Latvijas karavīri piedalās Apvienoto reaģēšanas spēku mācībās Lielbritānijā
No šodienas, 21.aprīļa,  līdz 3.maijam Lielbritānijā, Solsberī poligonā, norisināsies Apvienoto reaģēšanas spēku mācības, kurās Latvijas bruņotos spēkus pārstāvēs aptuveni 80 Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīru, 19 kaujas izlūkošanas kāpurķēžu bruņumašīnas “CVR(T)” un citas militārās tehnikas vienības, informē ja Aizsardzības ministrijā.
Rēzeknes novads cīnās ar pilsētu par deklarētajiem iedzīvotājiem
Jau iepriekš stāstīts - Rēzeknes pilsēta pirms gada pieņēma lēmumu, ka lielākā daļa pilsētā deklarēto iedzīvotāju ar “Rēzeknieša kartēm” sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas. Tas savukārt mudinājis pilsētā deklarēties arī piepilsētas jeb Rēzeknes novada iedzīvotājus, lai baudītu rēzekniešu bezmaksas sabiedriskā transporta privilēģijas. Cīnoties savā starpā par deklarētajiem iedzīvotājiem, no šā gada Rēzeknes novads savos saistošajos noteikumos veicis grozījumus, palielinot vairāk nekā septiņas reizes nekustamā īpašuma nodokļa likmi tiem, kuriem pieder novadā īpašums, bet tajā neviens nav deklarējies. Tas attiecas arī uz dārza mājiņu īpašniekiem.
Īpaši valsts atbalstītajās bēgļu ģimenēs vismaz viens no vecākiem strādā
Pabalsti ir jau beigušies vai tūliņ beigsies, tāpēc tagad darbam ir izšķiroša loma. Panākumi ir – tādi jaunumi ir pilotprojektā, kurā divās pašvaldībās – Rīgā un Jelgavā – kopš pērnā gada rudens dažām bēgļu ģimenēm valsts apmaksā dzīvokļa īri un daļēji komunālos pakalpojumus. Visās pilotprojektā iesaistītajās ģimenēs vismaz viens no vecākiem šobrīd strādā.
«Vienotība» pārtaps par «Jauno Vienotību»
Līdzšinējā varas partija " Vienotība", kura pēc pēdējām Saeimas vēlēšanām ir piedzīvojusi strauju reitingu kritumu, tagad izmēģinās laimi ar jaunu nosaukumu – “Jaunā Vienotība”, liecina LTV Ziņu dienesta  rīcībā esošā informācija.
Mazie baušķenieki ieskandina Latvijas simtgadi
Gaidot Latvijas simto dzimšanas dienu, Bauskas bērnudārzā "Pasaulīte" tiek apgūtas 100 tautasdziesmas, ik mēnesi veidojot nelielus koncertus. Piektdien, 20.aprīlī, ap 170 bērnudārza audzēkņu vienojās vērienīgā pusotras stundas garā koncertā "Es esmu Latvija".
Foto