Ziņas
Truksni pēc notiesājošā sprieduma tomēr neizslēgs no Latvijas Zaļās partijas
Augstākās tiesas (AT) lēmums nu jau bijušo Jūrmalas mēru Gati Truksni (Latvijas Zaļā partija (LZP)) un viņa biroja vadītāju atzīt par vainīgiem saistībā ar viltotu komandējuma rīkojumu nav iemesls Truksni izslēgt no LZP. Tā secinājusi partijas valde, Jūrmalas nodaļa un arī partijas domes pārstāvji. Pietiekams sods ir zaudētais deputāta mandāts un jau samaksātais 5000 eiro sods, sarunā ar Latvijas Radio skaidroja LZP vadītājs Edgars Tavars.
Dziedošā gide Irēna Kjarkuža no Preiļiem saņem Latgales Tūrisma gada balvu
Jau septīto reizi pasniegtas Latgales Tūrisma gada balvas, izceļot labākos nozares profesionāļus, kuri darbojas tūrisma nozarē un veicina kopējo reģiona atpazīstamību, un šogad nominācijā "Tūrisma profesionālis" balvu saņēma dziedošā gide no Preiļiem Irēna Kjarkuža, kura tūrisma jomā darbojas jau divdesmit piekto gadu. 
Serbijas prezidents Vučičs boikotēs ES samitu ar Rietumbalkānu līderiem
Serbijas prezidents Aleksandrs Vučičs paziņojis, ka boikotēs nākamnedēļ Albānijā gaidāmo samitu starp Eiropas Savienību (ES) un sešām Rietumbalkānu valstīm. Vučicš ir noskaities uz Kosovas valdību, jo Kosovas premjerministrs Albins Kurti par Kosovas etnisko grupu ministru izvēlējās mēreni noskaņotu politiķi, nevis ar Serbijas valdošo partiju cieši saistītu personu.
Banksija darbs Ukrainā izgriezts no nama sienas
Britu grafiti mākslinieka Banksija darbs Ukrainā ir izgriezts no nama sienas neilgi pēc tā pabeigšanas, piektdien paziņoja Kijivas apgabala policijas priekšnieks Andrijs Ņebitovs.
Aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem pāri okeānam
Valsts akciju sabiedrība "Latvijas pasts" aicina pasteigties ar Ziemassvētku sūtījumiem uz ASV un citām valstīm, kas atrodas pāri okeānam. Aizķeršanās varētu būt mērķa valsts šķirošanas cehos. Sūtījumus uz pēdējo brīdi aicina neatlikt arī Latvijā, ja pakas plānots sūtīt ar pakomātiem.
Ukrainas vēstniecības un konsulāti turpina saņemt draudus – asiņainas pakas ar dzīvnieku acīm
Ukraina ir pastiprinājusi drošības pasākumus visām vēstniecībām un konsulātiem ārvalstīs. Tas noticis pēc vairākiem incidentiem ar aizdomīgiem sūtījumiem. Šonedēļ Ukrainas vēstniecības Ungārijā, Nīderlandē, Polijā, Horvātijā, Itālijā, Austrijā, ģenerālkonsulāti Neapolē un Krakovā, kā arī konsulāts Brno saņēmis asiņainas pakas ar dzīvnieku acīm. Tā vietnē "Facebook" pavēstījis Ukrainas Ārlietu ministrijas pārstāvis Olehs Nikolenko.
Drīzumā varētu ievēlēt jaunu Centrālās vēlēšanu komisijas sastāvu
Krimināllietā iesaistītā Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) priekšsēdētāja Kristīne Bērziņa no amata varētu tikt atbrīvota nevis ar īpašu balsojumu, bet gan kopā ar visu pārējo vēlēšanu komisiju. Saeimā pašlaik tiek vērtēts plāns, kas paredz, ka parlamenta frakcijas izvirzītu un ievēlētu jaunu vēlēšanu komisijas sastāvu.
Kaimiņvalstu mediju piedāvājums Latvijas austrumu pierobežā – aizvien plašāks par vietējo
Kaimiņvalstu mediju piedāvājums pierobežā aizvien plašāks. To šonedēļ netālu no Latvijas–Krievijas robežas konstatēja Latvijas Valsts radio un televīzijas centra (LVRTC) pārstāvji. Virszemes apraidē pieejamos vietējos bezmaksas televīzijas kanālus pierobežā var redzēt un vismaz divas radio programmas var dzirdēt. Iespējas Latvijas austrumu pierobežā paplašināt mediju piedāvājumu, cenšoties izkonkurēt Krievijā un Baltkrievijā ražoto saturu, ir, taču ne visas tiek izmantotas.
Latgalē bažas par drukātās preses abonentu skaita kritumu
Kaut arī pašlaik joprojām aktīvi rit drukāto preses izdevumu abonēšanas kampaņa, Latgales reģionālo laikrakstu redakcijas jau pārņēmis satraukums – strauji augošo cenu un izdevumu dēļ avīzēm un žurnāliem paaugstināta abonēšanas maksa. Tādēļ daļu no tiem  nākamajam gadam abonēt jau atteikušās bibliotēkas Latgalē. Ir bažas, ka kritīsies arī mājsaimniecību abonentu skaits.  
 Iekšlietu dienestu darbinieki prasīs lielāku algu
Palielināts atalgojums un labāki apstākļi darba vietā ir daži no galvenajiem faktoriem, kas varētu palielināt cilvēku vēlmi strādāt iekšlietu dienestos. Pašlaik Valsts policijā iztrūkst apmēram piektā daļa darbinieku, bet robežsardzē un ugunsdzēsības un glābšanas dienestā – virs 10%.
Svarīgākais šobrīd