Vakcinācijas biroju vadīs bijusī Dziesmu svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča
Veselības ministrija ir izskatījusi 416 pretendentu pieteikumus un izveidojusi Vakcinācijas projekta biroja komandas kodolu, kurā strādās pieci profesionāļi ar pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošanā. Vakcinācijas biroju vadīs bijusī Dziesmu un deju svētku izpilddirektore Eva Juhņēviča, informēja Veselības ministrija.
Nedēļu pirms budžeta skatīšanas Rīgas domnieki neplāno algu pieauguma «iesaldēšanu»
Nākamajā nedēļā Rīgas dome skatīs valsts galvaspilsētas nākamā gada budžetu. Atbilstoši Rīgas domes Finanšu un administrācijas lietu komitejā lemtajam, šajā gadā plānots palielināt Rīgas mēra, viņa vietnieku, komiteju vadītāju un deputātu algas. Pašlaik nav plānots sekot Rīgas pils, Saeimas, valdības un atsevišķu citu pašvaldību piemēram un tās iesaldēt. 
Latviešu uzņēmēji Eiropā pirmo reizi veido savstarpējās sadarbības tīklu
Pretēji stereotipam par “viensētnieku domāšanu”, latvieši ārzemēs ļoti vēlas sadarboties un atbalstīt viens otru – tāds patīkams secinājums radās pēc pirmā Eiropas latviešu uzņēmēju tīklošanās pasākuma vakar, 21. janvārī. Tajā virtuāli iepazinās un sadarbības plānus ieskicēja 75 uzņēmēji un aktīvi tautieši no visas Eiropas.
Krievijas varasiestādes mēģina nepieļaut Navaļnija atbalstītāju ielu protestus
Krievijas varasiestādes aizturējušas vairākus opozīcijas politiķa Alekseja Navaļnija sabiedrotos pirms sestdien visā valstī plānotajiem protestiem. Savukārt sociālie tīkli brīdināti neizplatīt aicinājumus piedalīties protestos. Neraugoties uz iespējamām represijām, daudzi Krievijas jaunieši pauduši gatavību iziet ielās, lai pieprasītu Navaļnija atbrīvošanu un iestātos pret korupciju valstī.
Pērn Latvijā elektroenerģijas patēriņš samazinājies par 2,2%
Latvijas elektroenerģijas patēriņš pagājušā gadā, salīdzinot ar gadu iepriekš, samazinājās tikai par 2,2%, demonstrējot noturību pret Covid-19 pandēmijas ietekmi. Vērtējot Baltijas valstu starpā, Latvijā bija mazākais patēriņa samazinājums: Lietuvā patēriņš samazinājās par 2,7%, bet Igaunijā par 3,4%, liecina Baltijas elektroenerģijas pārvades sistēmas operatora AS "Augstsprieguma tīkls" apkopotie dati.
Anglijas ziemeļaustrumos un Velsā plaši plūdi
Vētras "Kristofs" atnestās lietusgāzes izraisījušas plašus plūdus Anglijas ziemeļaustrumos un Velsā. Uz dabas stihijas skarto reģionu devies Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons.
Foto

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt