Sadaļas Sadaļas
Užavas pagastā uziet marihuānas audzētavu; garāžā Rīgā atrod «arsenālu» ar narkotikām
Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki aizturēja trīs personas par narkotisko vielu glabāšanu. Veicot kratīšanas dažādās adresēs, policisti atklāja marihuānas audzētavu un kopumā atsavināja lielu daudzumu dažāda veida narkotiskās un psihotropās vielas. Vienai personai piemērots drošības līdzeklis – apcietinājums.
Nelegālā migrācija saasina domstarpības starp Franciju un Lielbritāniju
Pieaugošais skaits migrantu, kuri nelikumīgi mēģina šķērsot Lamanša šaurumu, lai no Francijas nokļūtu Lielbritānijā, pastiprina domstarpības starp Londonu un Parīzi. Briti vaino Francijas varasiestādes bezdarbībā, lai atturētu migrantus no Lamanša šķērsošanas. Savukārt Francijas valdība apgalvo, ka Londona nepilda pašas noslēgto vienošanos par palīdzības sniegšanu kaimiņvalstij.
Covid-19 vakcinēšanās prasības dēļ pašvaldības paredz lielāku pedagogu trūkumu
Tā kā pedagogu vidū viszemākā Covid-19 vakcinācijas aptvere ir bērnudārzos, pašvaldībās satraucas par to, cik daudzus izdosies pārliecināt potēties līdz 15. novembrim. Tie, kuri nebūs potēti vai pārslimojuši, strādāt nevarēs. Līdz ar to pašvaldības paredz pedagogu trūkuma palielināšanos. Tomēr vēl uz nākotni raugās cerīgi – pēdējās dienās skolotāji aktīvāk vakcinējas pret Covid-19.
Starptautiskā Valūtas fonda vadītāja Georgijeva saglabā amatu
Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) paziņojis, ka tā vadītāja Kristalina Georgijeva saglabās savu amatu, neskatoties uz viņai izteiktajām apsūdzībām par datu manipulēšanu. Kādas juristu firmas veikta izmeklēšana liecina, ka Georgijeva savā iepriekšējā darbavietā Pasaules Bankā likusi darbiniekiem mainīt reitingu “Doing Business”, lai izpatiktu Ķīnai.
Covid-19 ierobežojumu skarto uzņēmēju vidū valda neziņa par atbalsta mehānismiem
Rit ārkārtējās situācijas otrā diena, kad daļa uzņēmumu dažādās nozarēs strādā vai nu ierobežotā režīmā vai arī darbu apturējuši. Pretēji iepriekš paustajam, ka atbalsta mehānismi pirmajā un otrajā pandēmijas vilnī ir pieslīpēti, arī šoreiz, Covid-19 izplatības statistikai traucoties augšup, vispirms tiek izsludināti ierobežojumi, bet tie neiet roku rokā ar atbalsta pasākumiem uzņēmējiem. Ekonomikas ministrija sola atbalstu uzņēmējiem drīzumā sniegt, tam atvēlot ap 60 miljoniem eiro mēnesī, bet līdz tam daudzu nozaru pārstāvji ir neziņā, kā labāk organizēt darbu ārkārtējās situācijas laikā.

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt