Piesārņots gaiss – klusais slepkava
Piesārņots gaiss ik gadu Latvijā klusām nogalina tūkstošiem cilvēku. Sekas ieelpotam piesārņojumam var izpausties pat pēc vairākiem gadiem. Tāpēc būtiski to apzināties un mazināt, tajā skaitā modernizējot apkures iekārtas, kā arī mazinot transportlīdzekļu daudzumu pilsētās. Lai tam pievērstu uzmanību, atklāta kampaņa, aicinot iedzīvotājus apzināties gaisa piesārņojuma avotus un pašiem tos neradīt.

Ulbrokā pārbūvēts tilts pār Piķurgu
Ulbrokā autoceļa Rīga-Ērgļi (P4) 7,6. km pārbūvēts tilts pār Piķurgu, un visi ar būvdarbiem saistītie satiksmes ierobežojumi tur ir atcelti, informēja valsts AS "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Lidostā «Rīga» apkalpoto pasažieru skaits deviņos mēnešos sarucis par teju 70%
Starptautiskajā lidostā "Rīga" šā gada deviņos mēnešos apkalpoti 1,8 miljoni pasažieru – aptuveni trešā daļa no pagājušā gada pasažieru apjoma, liecina operatīvie dati par lidostas darbības rezultātiem. Salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem deviņiem mēnešiem pasažieru skaits lidostā "Rīga" ir samazinājies par 69,6%.
ASV prezidenta vēlēšanas: Kāpēc cīņa par Floridu ir tik sīva?
ASV prezidenta amata kandidāti aktīvi izmanto līdz vēlēšanām atlikušo laiku, lai mēģinātu pārliecināt pēc iespējas lielāku vēlētāju skaitu. Viena no sīvākajām cīņām pašlaik norisinās Floridā, kur saskaņā ar vēlētāju aptauju datiem Demokrātiskās partijas kandidāts Džo Baidens izvirzījies priekšplānā tikai ar 3% atrāvienu. Tādēļ esošais prezidents Donalds Tramps divas reizes šonedēļ rīko tikšanos ar Floridas vēlētājiem.
Biedrība: Ceļu būves iepirkumos cenas kritušās par 27%
Lai gan šovasar ceļu būvniecībā bija pieejami papildu 75 miljoni eiro, iepirkumos cenas kritušās par 27%, intervijā Latvijas Radio pastāstīja biedrības "Latvijas Ceļu būvētājs" valdes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.
Covid-19 uzliesmojums un tiesas lēmums nav skubinājis Ogres domi sākt attālinātas sēdes
Ceturtdien, 15. oktobrī, paredzēta kārtējā Ogres novada domes sēde. Tāpat kā visas iepriekšējās arī tā notiks klātienē, deputātiem spiežoties pie viena galda. Domes sēdi plāno apmeklēt arī partijas “Apvienība iedzīvotāji” deputāte Ilga Vecziediņa. Viņa ir viena no skaļākajām Ogres domes opozicionārēm, kam domē vairākums pavasarī anulēja mandātu par domes sēžu neapmeklēšanu klātienē. Tiesa šo lēmumu atzinusi par prettiesisku un atcēlusi, nospriežot, ka pandēmijas laikā ārkārtas situācijā Ogre nav pienācīgi gādājusi par domnieku iespējām strādāt veselībai droši. Taču Ogre laboties nedomā.
Asociācija: Rīgā durvis aizvērušas vairāk nekā 20 viesnīcas
Kopš Covid-19 krīzes sākuma Rīgā durvis aizvērušas vairāk nekā 20 viesnīcas. Daļa no tām darbu tā arī neatsāka pēc slimības pirmā uzliesmojuma, bet daļa par darbības pārtraukšanu uz laiku paziņojušas nesen. Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas prezidents Jānis Naglis informēja, ka šīs viesnīcas Latvijas mērogam ir lielas, aptuveni ar 100 gultas vietām.
ES samita pirmās dienas darbakārtībā – «Brexit» un klimata jautājumi
Ceturtdien, 15. oktobrī, samitā Briselē tiksies Eiropas Savienības dalībvalstu līderi. Pirmās dienas darbakārtībā ietverts jautājums par saspringtajām “Brexit” sarunām, kurās joprojām nav panākta vienošanās par abu pušu nākotnes attiecībām. Vakarā valstu vadītāji apspriedīs klimata jautājumus.  
Makrons Covid-19 dēļ paziņo par komandantstundu Parīzē un vēl 8 pilsētās
Parīzē un vēl astoņās Francijas pilsētās, tostarp Marseļā, Lionā un Lillē, tiks ieviesta komandantstunda – no pulksten deviņiem vakarā līdz sešiem no rīta šo pilsētu iedzīvotājiem būs jāatrodas mājās. Jaunā kārtība Covid-19 ierobežošanai stāsies spēkā sestdien, trešdien vakarā paziņoja Francijas prezidents Emanuels Makrons.
Foto