Ziņas
Pēc ziņām par Navaļnija nāvi ārvalstu politiķi norāda uz Kremļa atbildību
(papildināts)
Pēc ziņām par Navaļnija nāvi ārvalstu politiķi norāda uz Kremļa atbildību (papildināts)
Pēc ziņām par Krievijas opozicionāra Alekseja Navaļnija nāvi Latvijas prezidents un vairāku citu valstu politiķi norādījuši uz Kremļa atbildību. Tikmēr Kremļa oponenti, kas pametuši Krieviju, ir tiešāki - Navaļnija nāvi sauc par slepkavību. Dažādās pasaules valstīs tiek ziņots par piemiņas pasākumiem saistībā ar ziņām par ieslodzījumā mirušā opozicionāra nāvi. 
Minhenes drošības konferencē piemin Navaļniju un spriež par globālo drošību
(papildināts)
Minhenes drošības konferencē piemin Navaļniju un spriež par globālo drošību (papildināts)
Vācijas pilsētā Minhenē piektdien oficiāli atklāj ikgadējo drošības konferenci. Jau sešdesmito reizi tā pulcēs vairākus simtus valstu un valdību vadītājus, ministrus, starptautisku organizāciju vadītājus, augsta ranga aizsardzības jomas pārstāvjus un citas personas. Tiesa, dažus tematus drošības politikas pārstāvji apsprieduši jau pirms oficiālās konferences atklāšanas.
Ministri un pašvaldības sāk sarunas par skolu tīklu; paredz pedagogu algu modeļa uzlabošanu
Ministri un pašvaldības sāk sarunas par skolu tīklu; paredz pedagogu algu modeļa uzlabošanu
Lai runātu par skolu tīkla karti, piektdien, 16. februārī, valdības ēkā politiķi tikās ar Vidzemes un Rīgas reģiona pašvaldībām. Jau ziņots, ka reformas tālāku virzību nobremzējusi Zaļo un zemnieku savienība (ZZS), pēc kā izlemts – vajadzīgs vēl viens sarunu aplis ar pašvaldībām. Šoreiz pie viena galda ar tām sēdās vairāku ministriju pārstāvji. Nospriests, ka situācija ar skolēnu skaita samazināšanos ir nepielūdzama, tomēr ministrijām būtu vairāk jāatbalsta pašvaldības.
Par pienācīgi neapsaimniekoto Rēzeknes futbola halli turpmāk uzdots rūpēties vairākām pašvaldības pā...
Par pienācīgi neapsaimniekoto Rēzeknes futbola halli turpmāk uzdots rūpēties vairākām pašvaldības pārvaldēm
Lai gan piepūšamā futbola halle Rēzeknē atklāta pirms diviem gadiem, atbildīgo par halles uzturēšanu līdz šim nebija. Kad vecāki cēla trauksmi par netīrību hallē, ģērbtuvju un tualešu trūkumu, Veselības inspekcija veica pārbaudi un lika Rēzeknes pašvaldībai novērst nepilnības. Šonedēļ pašvaldība pieņēma lēmumu par atbildību sadalījumu starp Izglītības pārvaldi un Sporta pārvaldi. Lai gan ledus ir sakustējies, joprojām nav zināms, kad bērni varēs atsākt trenēties piepūšamajā hallē.
Aleksejs Navaļnijs: Kremļa redzamākais opozicionārs un taisnības cīnītājs ar pretrunīgu pagātni
Aleksejs Navaļnijs: Kremļa redzamākais opozicionārs un taisnības cīnītājs ar pretrunīgu pagātni
Aleksejs Navaļnijs ir viens no pazīstamākajiem Krievijas opozīcijas līderiem. Gadu gaitā viņš ne tikai nepagurstoši vēstījis par korupciju un nelikumībām Kremļa varas gaiteņos, bet arī ap sevi sapulcinājis neskaitāmus atbalstītājus kā Krievijā, tā arī ārpus tās. Taču nenoliedzami spēcīgajai personībai ir arī pretrunīga pagātne, kuru nereti izcēluši ne tikai viņa pretinieki, bet arī citi gana vērīgi politisko procesu vērotāji.
Pēc mēnešiem ilgas ministriju «futbolēšanas» izkustas jautājums par atskurbtuvi bērniem
Pēc mēnešiem ilgas ministriju «futbolēšanas» izkustas jautājums par atskurbtuvi bērniem
Pēc daudziem mēnešiem Latvijā beidzot izkustējies jautājums par atskurbtuves izveidi nepilngadīgajiem. Problēma kļuvusi aktuāla pēc bērnu nežēlīgā kautiņa pērn Imantā, tad sekoja arī citi nepilngadīgo konflikti un slepkavības, kurās, iespējams, vainīgs bija alkohols. Pieaugušajiem atskurbtuves valstī ir, un to nosaka likums, taču nepilngadīgajiem tādu vietu nav. Lai problēmu risinātu, uz Valsts kancelejas vadīto pirmo darbgrupu sanāca vairākas ministrijas, Rīgas dome un citi atbildīgie. Sarunas novēroja Tiesībsarga birojs, kur atzina – virzība jautājuma atrisināšanā tomēr nav manāma. 
ANO pārstāve: Sudānā ir pasaulē smagākā pārvietoto cilvēku krīze
ANO pārstāve: Sudānā ir pasaulē smagākā pārvietoto cilvēku krīze
Sudānā nu jau gandrīz desmit mēnešus notiek karš starp armijas spēkiem un "Ātrās reaģēšanas spēkiem". Asiņainais konflikts izraisījis plašu humāno krīzi. Cilvēki pamet mājas, lai dotos uz drošākiem reģioniem. Taču karš arvien izplešas. Pieaug bēgļu straumes, kas dodas uz kaimiņvalstīm, kas gan arī ir trūcīgas un knapi spēj pabarot savus iedzīvotājus. 
No narkotiku pārdozēšanas pērn bērnunamā miris pusaudzis. Problēmas ar piespiedu ārstēšanu valsts at...
No narkotiku pārdozēšanas pērn bērnunamā miris pusaudzis. Problēmas ar piespiedu ārstēšanu valsts atzīst, risinājums – vēl neskaidrs
No narkotisko vielu pārdozēšanas Rīgas Bērnu un jauniešu centrā pērn miris jaunietis. Centra vadība un tiesībsargs norāda uz nesaskaņotību  likumos, kurus traktē tā, – ja nepilngadīgais nevēlas ārstēties no atkarības, viņam nevar palīdzēt. Tiesībsargs lūdzis ministrijām vēl šomēnes nākt ar skaidru redzējumu par problēmu. No Latvijas Radio uzrunātājām ministrijām vien Tieslietu ministrijā pagaidām atsakās sniegt komentāru, vai likumi tik tiešām ir pretrunīgi. Saeimas komisijas vadītāja pēc ilgākām pārdomām atzina, ka robi tomēr ir.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd