Austrumu slimnīcas mediķi: Pret Covid-19 vakcinētiem mirušajiem bieži ir smagas hroniskas saslimšana...
Austrumu slimnīcas mediķi: Pret Covid-19 vakcinētiem mirušajiem bieži ir smagas hroniskas saslimšanas 
Tiem Covid-19 pacientiem, kuri nomirst un kuri pret vīrusi ir bijuši vakcinēti, visbiežāk nāves iemesls ir smagas blakus hroniskas saslimšanas, piemēram, cukura diabēts vai sirds mazspēja. Tā liecina Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) mediķu Covid-19 pacientu ārstēšanas pieredze. Savukārt tiem pacientiem, kuri mirst no Covid-19 un kuri nav vakcinēti, visbiežāk nāves cēlonis ir plaušu saslimšana vai tās izraisītas komplikācijas.   
Pēc «lokdauna» beigsies mājsēde; plāno saglabāt virkni Covid-19 ierobežojumu
(papildināts)
Pēc «lokdauna» beigsies mājsēde; plāno saglabāt virkni Covid-19 ierobežojumu (papildināts)
Pēc tā sauktā lokdauna, kas beigsies 15. novembrī, plānots atcelt arī vakara mājsēdi, taču paredzēts saglabāt lielu daļu no ierobežojumiem, kas bija noteikti iepriekš. Tostarp tirdzniecības centri brīvdienās un svētku dienās nestrādās. To paredz valdībā skatītie priekšlikumi. Tiesa, par atsevišķiem pasākumiem vēl nav vienošanās starp ministrijām. 
Dažu Rīgas Valdorfskolas audzēkņu vecāki pret Covid-19 nepotēto pedagogu dēļ apsver mainīt skolu
Dažu Rīgas Valdorfskolas audzēkņu vecāki pret Covid-19 nepotēto pedagogu dēļ apsver mainīt skolu
Rīgā ir vairākas skolas, kurās bez Covid-19 sertifikāta aizvien strādā vismaz desmit vai vairāk darbinieku. To vidū ir arī Rīgas Valdorfskola, kurā pret Covid-19 aizvien nav vakcinējušies 12 skolotāji, un divi jau iesnieguši atlūgumu. Kā strādāt pēc 15. novembra? Šis jautājums sagādā galvassāpes ne vien skolu direktoriem un pašvaldībām, kurām nāksies lāpīt caurumus un veikt pārplānošanas darbu, bet arī vecākiem. Daļa Rīgas Valdorfskolas bērnu vecāku pauž lielu vilšanos par pedagogu izvēli un apsver iespēju mainīt izglītības iestādi.
Covid-19 ierobežojumu dēļ darbu apturējušiem uzņēmumiem plāno nodokļu atvieglojumus
Covid-19 ierobežojumu dēļ darbu apturējušiem uzņēmumiem plāno nodokļu atvieglojumus
Uzņēmumiem, kuru saimnieciskās darbības pamatdarbība ir pilnībā aizliegta valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ, būs iespēju pagarināt nodokļu maksājumu samaksu līdz 2023. gada 30. jūnijam. To paredz valdībā otrdien akceptētie grozījumi Covid-19 infekcijas izplatības seku pārvarēšanas likumā, informēja Finanšu ministrijā (FM).
Motivēs slimnīcas ārstēt Covid-19 pacientus un ģimenes ārstus – potēt ne tikai savā praksē esošos
Motivēs slimnīcas ārstēt Covid-19 pacientus un ģimenes ārstus – potēt ne tikai savā praksē esošos
Valdība otrdien atbalstīja izmaiņas valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanas un apmaksas kārtībā, lai nodrošinātu pasākumus, kas saistīti ar Covid-19 seku likvidēšanu un profilaksi. Veselības ministrijā informēja, ka grozījumi paredz, – ģimenes ārsti piemaksu saņems arī par savā praksē nereģistrētu cilvēku vakcināciju pret Covid-19, savukārt slimnīcām būs pieejams maksājums gatavības režīma nodrošināšanai.
Covid-19 sertifikāts darbam klātienē būs obligāts arī pēc ārkārtas situācijas
(papildināts)
Covid-19 sertifikāts darbam klātienē būs obligāts arī pēc ārkārtas situācijas (papildināts)
Valsts, pašvaldību iestāžu un kapitālsabiedrību darbiniekiem, kā arī tiem darbiniekiem, kuri strādā klātienē Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts būs nepieciešams visu pandēmijas laiku, ne tikai ārkārtējās situācijas laikā. To paredz valdībā atbalstītie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai.
Novembris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12