Apstrīdēto slimības lapu izskatīšanas temps – ļoti lēns
Apstrīdēto slimības lapu izskatīšanas temps – ļoti lēns
Līdz ar Covid-19 vakcinācijas prasību strādājošajiem novembrī strauji pieaudzis izsniegto slimības lapu skaits, un apstrīdēšanas gadījumā izskatīšanas temps ir lēns, jo katru lapu vērtē eksperti, Latvijas Televīzijai pastāstīja Veselības inspekcijā.
Pret Covid-19 nepotēto domnieku atstādināšana: pirmie – Rēzeknē un Ropažos; īpatnēja situācija Jūrma...
Pret Covid-19 nepotēto domnieku atstādināšana: pirmie – Rēzeknē un Ropažos; īpatnēja situācija Jūrmalā
Kā pirmās pašvaldības, kas apturējušas pilnvaras pret Covid-19 nevakcinētajiem deputātiem, ir Rēzeknes pilsētas un Ropažu novada domes. Kopumā no darba izslēgti seši deputāti, taču vairums no viņiem vakcināciju ir uzsākuši. Kamēr deputātiem nav vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, viņu vietas domēs pienākas kandidātiem, kas vēlēšanās palika pirmie aiz svītras.
Daugavpils slimnīcā nedēļas nogalē pret Covid-19 vakcinējusies lielākā daļa darbinieku; atstādināti...
Daugavpils slimnīcā nedēļas nogalē pret Covid-19 vakcinējusies lielākā daļa darbinieku; atstādināti 35
Līdz šim medijos vairākkārt izskanēja informācija, ka Daugavpils reģionālajā slimnīcā un poliklīnikā turpmāk būs ierobežota pakalpojumu saņemšana, jo vairāk nekā 300 darbinieki nav saņēmuši vakcīnu pret Covid-19 un no šīs nedēļas vairs nedrīkst veikt darba pienākumus. Nedēļas nogalē situācija krasi mainījās un lielākā daļa no viņiem vakcināciju uzsāka. No darba šonedēļ atstādināti 35 cilvēki, kuru aizstāšanai slimnīca izmanto esošos darbinieku resursus, kā arī turpmāk piesaistīs studentus.
Ogres novadā pēc inficēšanās Covid-19 izbraukuma vakcinācijas laikā mirusi pagasta pārvaldniece
(pap...
Ogres novadā pēc inficēšanās Covid-19 izbraukuma vakcinācijas laikā mirusi pagasta pārvaldniece (papildināts)
Šajās dienās pēc inficēšanās ar Covid-19 mirusi Ogres novada Meņģeles pagasta pārvaldniece  – videoierakstā, kas nonācis “Kas notiek Latvijā?” rīcībā redzams, ka Ogres mērs Egils Helmanis sarunā ar Nacionālā veselības dienesta  Vakcinācijas projekta nodaļas (NVD VPN) vadītāju Evu Juhņēviču un nodaļas darbinieku Ņikitu Trojanski pieļauj, ka inficēšanās notikusi izbraukuma vakcinācijas laikā. Pārvaldniece, kas pati bijusi vakcinējusies, pie Meņģeles pagasta senioriem vedusi ģimenes ārstes Ausmas Līcītes prakses darbinieci, kura savukārt sirmgalvjus vakcinējusi pret Covid-19.
Vācijas olimpiskie kamaniņu čempioni Ķīnā bažījas par ierobežojumu samērību
Vācijas olimpiskie kamaniņu čempioni Ķīnā bažījas par ierobežojumu samērību
Vācijas olimpiskie čempioni kamaniņu sportā Natālija Geizenbergere un Fēlikss Lohs pirms Pasaules kausa posma Ķīnā pauda bažas par cīņā pret kovidu ieviesto ierobežojumu samērību. Nedēļas nogalē Jaņcjinā risināsies Pasaules kausa sezonas pirmais posms, kas vienlaicīgi būs arī testa sacensības, lai pārbaudītu objekta gatavību Pekinas ziemas olimpiskajām spēlēm.
Novembris, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12