Sports / Paraolimpiskais sports
Titulētais paraolimpietis Apinis: Sports ir dzīves stils, kas iemāca atbildību
Nesen Aigars Apinis atgriezās no paraolimpiskajām spēlēm Tokijā, mājās pārvedot bronzas godalgu. Tā ir viņa devītā medaļa paraolimpiskajās spēlēs. Aigara ceļš līdz sportam nebija vienkāršs, tomēr smagā dzīves posmā tas deva spēcīgu motivāciju un viņš cer, ka arī pašlaik jauniem censoņiem būs interese iesaistīties dažādās sporta aktivitātēs.
Tokijas medaļniece Dadzīte atgriežas mājās: Ir divas medaļas un nepaveikta darba sajūta
Pēc divām medaļām vainagota starta Tokijas paraolimpiskajās spēlēs ceturtdien mājās atgriezās paravieglatlēte Diāna Dadzīte, kuru lidostā "Rīga" sagaidīja atbalstītāji, draugi un Latvijas Paralimpiskās komitejas locekļi. Dadzīte Tokijas spēlēs izcīnīja sudraba medaļu diska mešanā un bronzas godalgu šķēpa mešanā, bet pilnīgu gandarījumu sportistei tas nesniedza.
Sveicēji mājās sagaida Tokijas paraolimpisko medaļnieku Apini
Sveicēji otrdien pievakarē lidostā "Rīga" sagaidīja Aigaru Apini, kurš savā vārdadienā uz Latviju no Tokijas paraolimpiskajām spēlēm atveda izcīnīto bronzas medaļu. Titulētais sportists priecājās atgriezties mājās un pauda cerību, ka savās pēdējās paraolimpiskajās spēlēs vēl nav startējis.
Pielāgotais sports Latvijā – karsts kartupelis bez skaidras vietas sistēmā
Pielāgotajam sportam Latvijā sabiedrība nedalītu uzmanību pievērš divos gadījumos – kad paraolimpiskajās spēlēs tiek izcīnītas medaļas un kad par tām no valsts budžeta izmaksā dāsnas naudas balvas. Pirms dažām nedēļām pamatīgu vētru sacēla Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) parlamentārā sekretāra Sanda Riekstiņa (Jaunā konservatīvā partija)  teiktais, ka paraolimpiešu prēmiju apmēru nedrīkst pielīdzināt olimpiešiem, jo konkurence ir būtiski mazāka. 
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt