Sports / Paraolimpiskais sports
Protēžu skrējēja Dina Grīnberga izaicina sevi – veiks distanci Rīgas maratonā
Ortopēde un skrējēja Dina Grīnberga ir pieņēmusi izaicinājumu Rīgas maratonā noskriet sešus kilometrus. Ar skriešanas protēzi pat viens kilometrs ir ļoti izaicinoša distance, bet Dina sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" uzsvēra, ka vienas kājas zaudēšana viņai nebūt nenozīmē sēdēšanu mājās. 
Latvijā atgriežas ratiņkērlinga izlases spēlētāji
Jau svētdien no ziemas paraolimpiksajām spēlēm Pekinā atgriezās pirmie Latvijas ratiņkērlinga izlases pārstāvji – spēlētāji Ojārs Briedis un Sergejs Djačenko, kā arī treneri Arnis Veidemanis, Rihards Jeske un fizioterapeite Signe Rinkule, vēsta Latvijas Paralimiskā komiteja.
Latvijas paralimpiskajiem atlētiem rod iespējas izmēģināt dažādus sportus
Debiju paralimpiskajās spēlēs Latvijas ratiņkērlinga komandai noslēgusies ar četrām uzvarām desmit spēlēs. Cīņā par medaļām izlase nepiedalīsies, taču paralimpiskās spēles Pekinā joprojām turpinās. Latvijā cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem ir iespēja izmēģināt ne tikai ratiņkērlingu, bet arī citus sportus. 
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt