Par Latvijas gada labāko futbolistu atzīts Jānis Ikaunieks

Latvijas sportists A. Klots Siguldā uzvar PK posmā parabobslejā. Arturs Klots

Latvijas sportists Arturs Klots Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā parabobslejā

Parabobslejists Klots Siguldā uzvar Pasaules kausa posmā

Latvijas sportists Arturs Klots sestdien Siguldā uzvarēja Pasaules kausa posmā parabobslejā.

Klots desmit sportistu konkurencē bija ātrākais abos braucienos, trasē pavadot minūti un 28,25 sekundes.

Otrais, atpaliekot 0,24 sekundes, bija ASV sportists Roberts Balks, kurš pirmajā braucienā bija otrais, bet otrajā - sestais, bet trešo vietu ieņēma austrietis Hermanis Ellmauers, kurš pēc astotās vietas pirmajā braucienā sasniedza otro vietu otrajā braucienā. Viņš Klotam zaudēja 0,31 sekundi.

Klots pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka sacensības izdevās kopumā veiksmīgas, lai arī viņš neiztika bez atsevišķām kļūdām.

"Izejā no 11. [virāžas] bišku par daudz pastūrēju, iestūrēju bortā, un pēc 13. [virāžas] arī nebija stabila izeja," paskaidroja Klots.

Posmam ir pieteikušies 17 atlēti, starp kuriem ir arī iepriekšējā posma uzvarētājs Kastiljo Gijermo no ASV, kurš sestdien finišēja astotais, un Menardi Flavio no Itālijas.

Klots ir viens no titulētākajiem parabobslejistiem šī sporta veida vēsturē - viņa kontā ir divi pasaules čempiona tituli, deviņas uzvaras Pasaules kausa posmos, no kurām viena izcīnīta pagājušajā nedēļā, kā arī viņš divreiz ir kļuvis par Eiropas čempionu. Siguldā latvietis sacenšas pirmo reizi.

Svētdien, plkst.9, parabobslejisti aizvadīs vēl vienu Pasaules kausa posmu.