Sports / Bobslejs
Bobsleja stūmējs Miknis: Mēs nebraucām šurp pēc devītās vietas
Neveiksmīga otrā sacensību diena Phjončhanā izvērtās Oskara Ķibermaņa un Matīsa Mikņa bobsleja divniekam – no ceturtās vietas pēc pirmā brauciena devītā četru braucienu summā. “Kādas emocijas, jūs taču redzat, kāda vieta…,” saskumis bija stūmējs Miknis, kamēr pilots Ķibermanis nebija omā runāt ar žurnālistiem.
Bronzas medaļnieki: Vakar pazaudējām kaut ko spīdīgāku
“Tā medaļa bija acu priekšā, gribējās, bet divniekā… Zināju, ka kamanas te skries,” jau pēc tik veiksmīgā starta Phjončhanas olimpisko spēļu sacensībās bobsleja divniekiem LSM.lv atzina bronzu izcīnījušais pilots Oskars Melbārdis.
Ķibermanis: Ir rezerves, savu maksimumu vēl neesam parādijuši
Oskara Ķibermaņa ekipāža pēc diviem braucieniem atrodas sestajā vietā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Lai gan divnieks ir labāko sešiniekā, sportisti ar rezultātu līdz galam nav apmierināti un ir apņēmušies uzlabot savu sniegumu atlikušajos braucienos.
Melbārdis: Neesam medaļu pozīcijās, naktī būs labāks miegs
Latviešu bobslejists Oskars Melbārdis, kura pilotētā ekipāža pēc divnieku sacensību pirmās dienas atrodas ceturtajā vietā, ir apmierināts ar pašreizējo sniegumu. Viņš arī norādīja, ka naktī varēs labāk izgulēties, jo nav jāuztraucas, ka atrodas labāko trijniekā.
Melbārdis un Strenga pēc otrā brauciena atkrīt uz ceturto vietu
Oskara Melbārža un Jāņa Strengas bobsleja divnieks svētdien otrajā braucienā uzrādīja desmito labāko laiku, atkrītot uz ceturto vietu divu braucienu summā. Tikmēr Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža pēc pirmās dienas ieņem 6. vietu, saglabājot izredzes cīņā par medaļām.
Bobsleja federācijas šefs Ekmanis: Latvieši cīnīsies par olimpiskajām medaļām
Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa pilotētās divnieku ekipāžas Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs cīnīsies par medaļām, nešaubās Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis. Viņš nesola, ka medaļas tiks iegūtas, bet cīņā par tām latviešiem savs vārds noteikti būs sakāms.
Bobsleja treneris Prūsis: Uz ko nozīmīgu var pretendēt abu pilotu ekipāžas
Latvijas bobslejisti ar iepriekšējā sezonā gūtajiem panākumiem nokaitināja sporta veida lielvalstis, kas Phjončhanas ziemas olimpiskajām spēlēm ir sagatavojušās ļoti augstā līmenī, Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atzina izlases galvenais treneris Sandis Prūsis. Lai arī konkurēt ar sāncenšiem kļuvis daudz grūtāk, latvieši Phjončhanā uz panākumiem var pretendēt ar divām spēkos praktiski līdzvērtīgām ekipāžām.
Krievijas bobslejisti Phjončhanā neizmantos vienu olimpisko starta kvotu
Krievijas bobslejisti Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs startēs tikai ar vienu četrinieka ekipāžu, lai gan bija ieguvusi divas dalības kvotas, aģentūrai TASS teica Krievijas Bobsleja federācijas prezidents Aleksandrs Zubkovs. Krievijā gan cer, ka Starptautiskās Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmums ļaus uz Phjončhanu doties arī sportistiem, kurus Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) nav ielūgusi. 
Jaunākie
Interesanti