Sports / Bobslejs
BMX braucējs un bobslejists Babris gatavojas ziemas un vasaras olimpiskajām spēlēm
Bobslejs pēdējā laikā ir tas sporta veids, kurā spēkus izmēģina citi sporta disciplīnu latviešu atlēti. Tāds ir arī Helvijs Babris – BMX riteņbraucējs, Latvijas čempions, Latvijas izlases dalībnieks, kurš šogad pirmo sezonu startē bobslejā, un vienlaikus viņa mērķis ir arī startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs, kuras ir nākamās vasaras olimpiskās spēles.
VIDEO: Ķibermaņa četrinieks Sanktmoricā izcīna bronzu
 Sanktmoricas trasē svētdien noritēja sestais Pasaules kausa posms bobslejā, kurā Oskara Ķibermaņa pilotētā četrinieku ekipāža uzrādīja fantastisku sniegumu otrajā braucienā, kas ļāva no astotās vietas pakāpties uz trešo vietu un atkal stāties uz goda pjedestāla.
Ķibermaņa bobsleja četrinieks arī Īglsā iegūst sudrabu
Oskara Ķibermaņa bobsleja četrinieks svētdien Īglsas trasē, Austrijā, izcīnīja sudraba godalgas Pasaules kausa posmā, pašlaik spēcīgākajam Latvijas pilotam otro dienu pēc kārtas pakāpjoties uz goda pjedestāla. Trešajās četrinieku sacīkstēs pēc kārtas Ķibermaņa vadītās kamanas bija otrās ātrākās.
Starptautiskā federācija par dopingu soda četrus Krievijas bobslejistus, arī Zubkovu
Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) diskvalificējusi Soču ziemas olimpiskajās spēlēs divas zelta medaļas saņēmušo Aleksandru Zubkovu un trīs citus Krievijas bobslejistus, ceturtdien informēja IBSF. Sodītajiem sportistiem IBSF apstiprināja rezultātu anulēšanu gan Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, gan turpmākajās sacensībās, kur viņi piedalījās.
Ķibermaņa bobsleja divnieks Kēnigszē paliek ārpus labāko trijnieka
Vācijas trasē Kēnigszē, kur vienlaikus norisinās gan Eiropas čempionāts, gan Pasaules kausa posms bobslejā, taču Latvijas ekipāžai - Oskaram Ķibermanim un Matīsam Miknim diemžēl neizdevās aizsniegtes līdz goda pjedestālam, Eiropas ieskaitē paliekot dalītā ceturtā vietā, bet Pasaules kausā - dalītā piektā vietā. Ārpus labāko trijnieka Ķibermaņa divnieks šosezon palika pirmo reizi.
Maskavas tiesa ļauj bobslejistu Zubkovu uzskatīt par olimpisko čempionu Krievijā
Maskavas pilsētas tiesa piektdien noraidīja Krievijas Olimpiskās komitejas sūdzību par spriedumu, kas Starptautiskās Sporta arbitrāžas tiesas (CAS) lēmumu par bobsleja pilota Aleksandra Zubkova diskvalifikāciju 2014. gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs atzina par Krievijas teritorijā spēkā neesošu, vēstīja aģentūra RIAN.
VIDEO: Ķibermaņa četrinieks pirmoreiz sezonā izcīna sudrabu Pasaules kausa posmā
Bobslejista Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks ar diviem lieliskiem braucieniem svētdien Altenbergā, Vācijā, izcīnīja 2.vietu Pasaules kausa sezonas trešajā posmā. Sezonas sākums Ķibermanim iepriekš bija veiksmīgāks divniekos, kur viņš ne reizi nav palicis ārpus labāko trijnieka, bet četriniekos dominējošu sniegumu rāda Vācijas bobslejisti, kas līdz šim allaž bija aizņēmuši visu pjedestālu. 
Jaunākie
Interesanti