Sports / Bobslejs
Bobslejists Melbārdis: Ko tur vairs slēpties – savu darbiņu laikam esmu padarījis
Olimpiskais čempions bobslejā Oskars Melbārdis ir pieņēmis situāciju, ka veselības dēļ Pekinas olimpiskās spēles viņam ies secen un līdz ar to arī gaitām sportā būtu laiks pielikt punktu. Melbārdis sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atzina, ka dienas līdz Pekinas spēlēm neskaita un respektēs ārstu ieteikumus no kāpšanas bobsleja kamanās atturēties.
Bobsleja šefs Ekmanis: Latvija olimpiskajās spēlēs plāno startēt ar pilnu komandu
Latvijas bobsleja komanda ir nonākusi sarežģītā situācija, jo no pieredzējušajiem pilotiem palicis vienīgi Oskars Ķibermanis, taču olimpiskajās spēlēs Latviju varētu pārstāvēt divas ekipāžas. Sarunā ar Latvijas Radio Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis norādīja, ka Latvijai ir potenciāli jaunie piloti, kas varētu izcīnīt vietu startēt Pekinas olimpiskajā turnīrā.
Bobslejā pēc bālākas sezonas prasa valstij naudu starta estakādei, bez tās rezultātus nesola
Latvijas bobslejistiem nule aizvadītā sezona nebija tik spilgta, kā pēdējos gados ierasts, bet iepriekš februārī medijos nonāca izlases trenera Sanda Prūša atklātā vēstule, kurā viņš pauž bažas par sporta veida nākotnes perspektīvām Latvijā. Uzsaukums gan seko pēc neizteiksmīgas sezonas Pasaules kausa izcīņā un pasaules čempionātā, turklāt no bobsleja saimes, kuras pastāvēšanas pamatā ir īstermiņa panākumi.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt