Sports / Bobslejs
Bobsleja treneris Prūsis: Skumīgi un smieklīgi lasīt ministrijas vēstules, ka «Daugavas» stadionā bobsleja estakādes nebūs
Latvijas bobsleja vadība neapmierināta ar "Daugavas" stadiona attīstības plāniem. Jaunākā informācija liecina, ka iepriekš paredzētā bobsleja starta estakāde stadionā nebūs. Estakāde ilgus gadus uzticīgi kalpojusi Latvijas bobslejam, un olimpiskais čempions Jānis Ķipurs uzskata, ka, tieši pateicoties treniņiem Daugavas stadionā, bobslejisti allaž bijuši starp labākajiem starta laikos.
Melbārdis lielajā bobslejā atgriezīsies pēc Jaungada
Olimpiskā čempiona Oskara Melbārža atgriešanās lielajā bobslejā būs pakāpeniska – Oskaram pašam pamatīgi jātrenējas, lai atgrieztos iepriekšējā līmenī, bet viņa jaunajai stūmēju komandai pieredze bobslejā ir ļoti maza.
Bobslejisti gatavojas pārceltajam Pasaules kausa sezonas sākumam
Latvijas bobslejisti, gatavojoties sezonai, novembra pirmajā nedēļā trenējās Siguldā, bet pirms Pasaules kausa sezonas ieskaņas 7. decembrī Ziemeļamerikā vēl dosies uz treniņiem Norvēģijā. Oskars Melnbārdis pēc sezonas izlaišanas un viņa stūmēji sezonu sāks Eiropas kausa izcīņā, lai pilots pakāpeniski atgrieztos formā.
Latvijas bobslejā sākas pakāpeniska paaudžu maiņa
Latvijas bobsleja komanda šobrīd ir pārbūves stadijā, ko var dēvēt par pakāpenisku paaudžu maiņu, lai nākotnē nebūtu robu. Vasarā bijis diezgan plašs jauno stūmēju iesaukums un, šķiet, tas ir arī gana kvalitatīvs.
Treneris Prūsis: Sportistam jābūt atbalstāmo sarakstā, lai varētu atgriezties apritē
Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) atbalstīto sportistu sarakstā nākamajai ziemas sezonai ir iekļauti arī bobslejisti Oskars Melbārdis un Daumants Dreiškens, lai gan abi aizvadītajā sezonā nestartēja. Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis sarunā Latvijas Radio paskaidroja, ka bez iekļaušanas atbalstāmo sportistu sarakstā atgriešanās augstākajā līmenī nav iespējama.
Par dopingu sodītais bobslejists Zubkovs atsakās atdot Soču olimpiskās medaļas
Par dopinga pārkāpumu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs diskvalificētais Krievija bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs ceturtdien paziņoja, ka negrasās atdot 2014. gadā iegūtās olimpiskās zelta godalgas, vēstīja aģentūra RIAN. Zubkova pilotētā četrinieka sākotnēji saņemtās zelta medaļas Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) piešķīra Oskara Melbārža ekipāžai.
Jaunākie
Interesanti