Sports / Bobslejs
Bobsleja treneris Prūsis: Slieču apstrādē esam akmens laikmetā
Lai sekmīgāk konkurētu cīņā par medaļām, Latvijas bobslejā jāapgūst jaunas prasmes slieču sagatavošanā, kas palīdzētu krāt tik ļoti nepieciešamās sekundes simtdaļas. Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis Phjončhanas ziemas olimpisko spēļu noslēgumā žurnālistiem teica, ka tehnika nav svarīgākais iemesls, kādēļ četrinieku sacensībās neizdevās iegūt godalgas, taču slieču sagatavošana ir joma, kur latvieši konkurentiem pamatīgi zaudē.
Bobslejistu Ķibermani braukšana apmierina, rezultāts - nē
Latvijas otrās ekipāžas pilots Oskars Ķibermanis ir apmierināts ar Phjončhanas olimpiskajās spēlēs četrinieku sacensībās veiktajiem braucieniem, taču iegūtā 10.vieta bobslejistam raisījusi vilšanos. Pilotam nav izskaidrojuma pieticīgajam sniegumam.
Melbārdim pēc starta četriniekos kauns stūmēju priekšā; Prūsis pilotu cildina
Oskars Melbārdis pēc četrinieku ekipāžu sacensībās iegūtās 5.vietas bija vīlies par savu sniegumu un sacīja, ka par rezultātu ir kauns stūmēju priekšā. Pilota paškritiku par nesamērīgu gan uzskata Latvijas bobsleja izlases  galvenais treneris Sandis Prūsis, atgādinot Melbārža piedzīvotās veselības likstas un rezultātus Pasaules kausa sezonā, kas bija samērojami ar olimpisko startu. 
Olimpiskās spēles Latvijai noslēdzas ar Melbārža četrinieka 5.vietu
Latvijai pēdējās sacensībās Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs Oskara Melbārža pilotētais bobsleja četrinieks svētdien izcīnīja 5.vietu, savukārt Oskara Ķibermaņa ekipāža četru braucienu summā noslēdza pirmo desmitu. Pēdējā braucienā Melbārdis sasniedza otro rezultātu, tomēr līderi bija pārāk tālu atrāvušies, lai latvieši pacīnītos par medaļām.
Melbārža bobsleja četrinieks sestais pirms pēdējā brauciena
Oskara Melbārža pilotētais bobsleja četrinieks pēc svētdien veiktā trešā brauciena ir 6.vietā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs ar nelielām izredzēm iejaukties cīņā par medaļām, savukārt Oskara Ķibermaņa ekipāža pirms pēdējā brauciena ieņem 11. pozīciju.
Bobslejistu treneris Prūsis: Labi, ja no mums bišķi raustās
Pēdējos treniņos pirms četrinieku ekipāžu sacensībām piektdien Phjončhanas ledus trasē valdīja spraigāka gaisotne, bobslejistiem pārbaudot savu un tehnikas gatavību. Latvijas izlases galvenais treneris Sandis Prūsis intervijā Latvijas Televīzijai atzina, ka paslēpes treniņos nav spēlētas, bet dažu konkurentu piesardzība un bažas par latviešu spēku gaidāmajās sacīkstēs nāk tikai par labu.
Melbārdis: Psiholoģiski un fiziski esmu sasniedzis virsotni
Latvijas bobslejisti aizvadījuši pēdējos treniņbraucienus pirms četrinieku sacensībām. Oskars Melbārdis norādīja, ka jūtās fiziski un psiholoģiski labā formā, kamēr Ķibermanis uzlabojis savus rezultātus treniņos, tomēr nespēj tikt galā ar otro virāžu. Ar treniņiem apmierināts bija arī treneris Sandis Prūsis, kurš informēja, ka priekšā vēl atbildīgais mirklis, kad jāizvēlas īstās slieces.
Bobsleja četrinieki uzsāk treniņbraucienus
Bobsleja četrinieki trešdien aizvadīja pirmos treniņus. Abi piloti – gan Oskars Ķibermanis, gan Oskars Melbārdis - atzina, ka pagaidām neviens no konkurentiem maksimumu nerāda – arī paši izmēģina slieces.
Bobsleja stūmējs Dreiškens: Pagaidām baigā pacēluma nav
Trešdien pirmos oficiālos treniņus aizvadīja bobsleja četrinieki. Arī stūmējs Daumants Dreiškens, kuru divnieku ekipāžās pēdējā brīdī nomainīja pret Jāni Strengu, piedalījās treniņos, taču LSM.lv atzina – pagaidām nekāda lielā pacēluma nav.
Jaunākie
Interesanti