Sports / Bobslejs
Bobsleja treneris Prūsis: Skumīgi un smieklīgi lasīt ministrijas vēstules, ka «Daugavas» stadionā bobsleja estakādes nebūs
Latvijas bobsleja vadība neapmierināta ar "Daugavas" stadiona attīstības plāniem. Jaunākā informācija liecina, ka iepriekš paredzētā bobsleja starta estakāde stadionā nebūs. Estakāde ilgus gadus uzticīgi kalpojusi Latvijas bobslejam, un olimpiskais čempions Jānis Ķipurs uzskata, ka, tieši pateicoties treniņiem Daugavas stadionā, bobslejisti allaž bijuši starp labākajiem starta laikos.
Bobslejisti gatavojas pārceltajam Pasaules kausa sezonas sākumam
Latvijas bobslejisti, gatavojoties sezonai, novembra pirmajā nedēļā trenējās Siguldā, bet pirms Pasaules kausa sezonas ieskaņas 7. decembrī Ziemeļamerikā vēl dosies uz treniņiem Norvēģijā. Oskars Melnbārdis pēc sezonas izlaišanas un viņa stūmēji sezonu sāks Eiropas kausa izcīņā, lai pilots pakāpeniski atgrieztos formā.
Latvijas bobslejā sākas pakāpeniska paaudžu maiņa
Latvijas bobsleja komanda šobrīd ir pārbūves stadijā, ko var dēvēt par pakāpenisku paaudžu maiņu, lai nākotnē nebūtu robu. Vasarā bijis diezgan plašs jauno stūmēju iesaukums un, šķiet, tas ir arī gana kvalitatīvs.
Latvijas bobslejisti pēc treniņnometnes Ventspilī soli tuvāk jaunajai sezonai
Olimpiskajā centrā „Ventspils” treniņnometni aizvadīja 26 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša un Jāņa Ozola vadībā. Jau kļuvis par tradīciju, ka Latvijas labākie bobslejisti Ventspilī trenējas divas reizes gadā - gatavošanās turpināsies arī augustā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt