Sports / Bobslejs
Bobsleja četrinieki uzsāk treniņbraucienus
Bobsleja četrinieki trešdien aizvadīja pirmos treniņus. Abi piloti – gan Oskars Ķibermanis, gan Oskars Melbārdis - atzina, ka pagaidām neviens no konkurentiem maksimumu nerāda – arī paši izmēģina slieces.
Bobsleja stūmējs Dreiškens: Pagaidām baigā pacēluma nav
Trešdien pirmos oficiālos treniņus aizvadīja bobsleja četrinieki. Arī stūmējs Daumants Dreiškens, kuru divnieku ekipāžās pēdējā brīdī nomainīja pret Jāni Strengu, piedalījās treniņos, taču LSM.lv atzina – pagaidām nekāda lielā pacēluma nav.
Bobsleja ģenerālsekretārs Ekmanis: Bronzas medaļa mums ir zelta vērtībā
Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis telefonintervijā raidījumā „Rīta panorāma”, sacīja, ka Oskara Melbārža un Jāņa Strengas bronzas medaļa Latvijai ir zelta vērtē. Bobsleja šefs arī minēja, ka ar priekiem nevar aizrauties, jo priekšā vēl četrinieku sacensības.
Bobsleja stūmējs Miknis: Mēs nebraucām šurp pēc devītās vietas
Neveiksmīga otrā sacensību diena Phjončhanā izvērtās Oskara Ķibermaņa un Matīsa Mikņa bobsleja divniekam – no ceturtās vietas pēc pirmā brauciena devītā četru braucienu summā. “Kādas emocijas, jūs taču redzat, kāda vieta…,” saskumis bija stūmējs Miknis, kamēr pilots Ķibermanis nebija omā runāt ar žurnālistiem.
Bronzas medaļnieki: Vakar pazaudējām kaut ko spīdīgāku
“Tā medaļa bija acu priekšā, gribējās, bet divniekā… Zināju, ka kamanas te skries,” jau pēc tik veiksmīgā starta Phjončhanas olimpisko spēļu sacensībās bobsleja divniekiem LSM.lv atzina bronzu izcīnījušais pilots Oskars Melbārdis.
Ķibermanis: Ir rezerves, savu maksimumu vēl neesam parādijuši
Oskara Ķibermaņa ekipāža pēc diviem braucieniem atrodas sestajā vietā Phjončhanas olimpiskajās spēlēs. Lai gan divnieks ir labāko sešiniekā, sportisti ar rezultātu līdz galam nav apmierināti un ir apņēmušies uzlabot savu sniegumu atlikušajos braucienos.
Melbārdis: Neesam medaļu pozīcijās, naktī būs labāks miegs
Latviešu bobslejists Oskars Melbārdis, kura pilotētā ekipāža pēc divnieku sacensību pirmās dienas atrodas ceturtajā vietā, ir apmierināts ar pašreizējo sniegumu. Viņš arī norādīja, ka naktī varēs labāk izgulēties, jo nav jāuztraucas, ka atrodas labāko trijniekā.
Melbārdis un Strenga pēc otrā brauciena atkrīt uz ceturto vietu
Oskara Melbārža un Jāņa Strengas bobsleja divnieks svētdien otrajā braucienā uzrādīja desmito labāko laiku, atkrītot uz ceturto vietu divu braucienu summā. Tikmēr Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža pēc pirmās dienas ieņem 6. vietu, saglabājot izredzes cīņā par medaļām.
Bobsleja federācijas šefs Ekmanis: Latvieši cīnīsies par olimpiskajām medaļām
Oskara Melbārža un Oskara Ķibermaņa pilotētās divnieku ekipāžas Phjončhanas ziemas olimpiskajās spēlēs cīnīsies par medaļām, nešaubās Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis. Viņš nesola, ka medaļas tiks iegūtas, bet cīņā par tām latviešiem savs vārds noteikti būs sakāms.
Jaunākie
Interesanti