Sports / Bobslejs
Arbitrāžas tiesa: Krievijas bobslejists Vojevoda Sočos krāpās ar dopinga analīzēm
Starptautiskā sporta arbitrāžas tiesa (CAS) atzina Krievijas bobslejistu Alekseju Vojevodu par vainīgu krāpšanā ar dopinga analīžu paraugu aizstāšanu Soču ziemas olimpiskajās spēlēs, pirmdien vēstīja aģentūra TASS. Sākotnēji olimpisko zeltu Vojevoda saņēma kā stūmējs Aleksandra Zubkova ekipāžā gan divniekos, gan četriniekos, bet vēlāk godalgas Krievijas bobslejistiem anulēja.
Soču zelta piešķiršanas laiks Latvijas bobslejistiem nezināms, turpinās procedūras
Pašlaik nav iespējams pateikt, kad Starptautiskā Olimpiskā komiteja (SOK) pasludinās Latvijas bobsleja četrinieka ekipāžu par 2014.gada Soču ziemas olimpisko spēļu uzvarētājiem un pasniegs atlētiem zelta medaļas, jo vēl turpinās dažādas procedūras, Latvijas Radio pastāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Aldons Vrubļevskis.
Bobslejists Melbārdis: Esam priecīgi, bet emocijas jau ir izdzīvotas
Bobsleja pilots Oskars Melbārdis pēc viņa vadītās četrinieka ekipāžas ierindošanas pirmajā vietā 2014.gada Soču ziemas olimpiskajās spēlēs ir priecīgs par notikumu gaitu, kas jau bija gaidāma, tomēr intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka emocijas nevar būt tādas, kā izcīnot uzvaru trasē. Turklāt juridisku procedūru dēļ Latvijas bobslejisti vēl nav oficiāli pasludināti par olimpiskajiem čempioniem. 
Melbārža bobsleja ekipāžu ierindo Soču olimpiskā zelta pozīcijā, Prūsis arvien piesardzīgs
Starptautiskā Bobsleja un skeletona federācija (IBSF) atzinusi Melbārža bobsleja četrinieku par 2014.gada Soču ziemas olimpisko spēļu zelta medaļu ieguvēju, kā arī Melbārža divnieka ekipāža IBSF mājaslapā izmainītajos rezultātos ierindota bronzas pozīcijā. Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis trešdien Latvijas Radio gan teica, ka ar secinājumiem nav pamata steigties, kamēr nav oficiālu organizāciju paziņojuma. 
Olimpiskie čempioni Lidērs un Lange gatavos Ķīnas bobsleja izlasi
Olimpiskie čempioni Pjērs Lidērs no Kanādas un Andrē Lange no Vācijas vadīs Ķīnas bobsleja izlasi, vēsta laikraksts "Freies Wort". Abi aizvadītajās olimpiskajās spēlēs Phjončhanā strādāja ar mājinieces Dienvidkorejas sportistiem - Lange ar kamaniņu braucējiem, bet Lidērs vadīja bobsleja komandu, kanādieša audzēkņiem četriniekos izcīnot sudrabu.
Latvijas bobslejisti gatavojas jaunajai sezonai
Latvijas bobslejisti jau pilnā sparā gatavojas jaunajai sezonai – viņi  jau divas nedēļas trenējas Ventspilī. Šosezon uz iekļūšanu izlasē kandidē 17 sportisti. Ja par pilotiem daudz kas ir skaidrs, tad stūmējiem šoreiz konkurence ir milzīga.
Zubkovs neapstrīdēs olimpisko medaļu atņemšanu, godalgas pienākas Latvijas bobslejistiem
Soču ziemas olimpiskajās spēlēs divas zelta medaļas saņēmušais un vēlāk par dopingu sodītais Krievijas bobsleja pilots Aleksandrs Zubkovs neapstrīdēs Šveices federālajā tiesā Starptautiskās sporta arbitrāžas (CAS) tiesas atbalstīto lēmumu atņemt viņam abas godalgas, sestdien informēja aģentūra TASS. Tādējādi olimpisko čempionu medaļas jāsaņem Latvijas ekipāžām.
Gulbenē un Rēzeknē bobsleja talantu testos niecīga jauniešu atsaucība
Nākamie bobslejisti tiek meklēti arī attālākajos reģionos, un viens no šādiem meklējumiem noticis Rēzeknē. Tos rīkoja nu jau par treneri kļuvušais bijušais bobslejists Daumants Dreiškens. Testa treniņš aizvadīts arī Gulbenē, taču abās reizēs jauniešu atsaucība bijusi zema. Uzrādītie rezultāti gan esot labi.
Treneris Prūsis: Tas vairāk ir mīts, ka bobslejā nonāk no vieglatlētikas
Jau vairākus gadus Latvijas bobslejisti un skeletonisti ir pasaulē labāko vidū, ko apliecināja arī Phjončhanas ziemas olimpiskās spēles. Lai meklētu jaunus talantus, sestdien Murjāņos notiks atlases testi, kur gaidīs visus nopietnus interesentus. Latvijas bobsleja izlases galvenais treneris Sandis Prūsis Latvijas Radio pastāstīja, ka kandidātu līdzšinējām gaitām nav būtiskas nozīmes un tas vairāk uzskatāms par mītu, ka bobslejā arvien nonāk no vieglatlētikas. 
Jaunākie
Interesanti