Sadaļas Sadaļas
Sports / Bobslejs
VIDEO: Melbārža bobsleja divnieks izcīna sudrabu Pasaules kausa posmā

Vēlreiz piederību bobsleja elitei sestdien apliecināja Latvijas pilots Oskars Melbārdis, kura vadītais divnieks Austrijā ieguva sudraba godalgu Pasaules kausa posmā. Oskara Ķibermaņa pilotētā ekipāža finišēja labāko astoņnieka beigās, par vienu pozīciju apsteidzot Uģa Žaļima divnieku. 

Ekmanis: Nebūs viegli bobslejā panākt tehnisko noteikumu stingru ievērošanu

Latvijas Bobsleja un skeletona federācijas ģenerālsekretārs Zintis Ekmanis pirmdien Latvijas Radio pauda apņēmību starptautiskajā federācijā panākt tehnisko prasību stingrāku ievērošanu augstākā līmeņa sacensībās, lai arī bobsleja lielvalstis ar citiem sacenstos pēc vienādiem noteikumiem. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka nebūs viegli panākt vienlīdzību bobslejā, kas ir arī tehnoloģiski inovatīvs sporta veids. 

VIDEO: Ķibermanim zelts, Melbārdim sudrabs Sanktmoricā

Oskara Ķibermaņa pilotētais četrinieks Sanktmoricā notiekošajā Pasaules kausa posmā izcīnīja pirmo zeltu savā karjerā, savukārt Oskara Melbārža četrinieks stājās uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, liecina organizatoru informācija. Uģa Žaļima četrinieks ierindojās 18. pozīcijā.

Melbārža četrinieks turpina uzvaru gājienu Sanktmoricā

Oskara Melbārža pilotētais četrinieks svētdien Eiropas kausa sacensībās Sanktmoricā izcīnīja pārliecinošu uzvaru, liecina organizatoru informācija. Tādējādi latviešiem ir izdevies atkārtot iepriekšējo dienu panākumus.

Melbārdis paliek nepārspēts arī četriniekos Eiropas kausa posmā bobslejā

Oskara Melbārža pilotētais bobsleja četrinieks sestdien Sanktmoricas trasē Šveicē pārliecinoši uzvarēja Eiropas kausa posmā un atkārtoja dienu iepriekš divnieku ekipāžu sacensībās gūto panākumu, liecina organizatoru informācija. Latvijas pilots otrā līmeņa sacensībās apliecināja, ka strauji atgūst labāko formu un būs nopietns pretendents pasaules čempionātā.

VIDEO no Vinterbergas: Bobslejisti gatavojas startam un cilā svarus pilsētiņas ielās

Bobsleja pilots Oskars Melbārdis ar stūmējiem un izlases galveno treneri Sandi Prūsi jau ir Sanktmoricā, Šveicē, kur šonedēļ startēs Eiropas kausa posmā, turpretim Vinterbergā Latvijas bobslejistus pārrauga treneris Jānis Ozols. Nedēļas nogalē šajā Vācijas trasē latvieši startēs Pasaules kausa posmā, kas vienlaicīgi būs arī Eiropas čempionāts. Optimālākas plānošanas dēļ izlases vīri labprāt cilā svarus turpat ielas malā, jo tas palīdz ietaupīt laiku.

VIDEO: Latvijas bobsleja četrinieki Pasaules kausa posmā netiek sešiniekā

Oskara Ķibermaņa pilotētā četrinieka ekipāža svētdien Altenbergas trasē izcīnīja 7.vietu Pasaules kausa posmā, kas Latvijas bobslejistiem bija sezonā pirmais starts augstākā līmeņa sacīkstēs. Pirmajās sacensībās pēc ārstēšanās šonedēļ startējušais Oskars Melbārdis savu ekipāžu aizvadīja līdz 11.vietai, savukārt Uģa Žaļima četrinieks finišēja 18. pozīcijā.

Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt