Sports / Bobslejs
Melbārdis: Ķibermanim pienākas labākā tehnika un stūmēji
Latvijas titulētākais bobslejists Oskars Melbārdis izlaida šo sezonu, lai tiktu galā ar veselības ķibelēm, un šī bija iespēja sevi parādīt Oskaram Ķibermanim. Mazais Oskars ar stūmējiem Matīsu Mikni un diviem stūmējiem no Melbārža ekipāžas Arvi Vilkasti un Jāni Strengu sezonas kopvērtējumā divniekiem un četriniekiem izcīnīja augsto otro vietu.
VIDEO: Par pasaules čempioni kļūst Vācijas bobslejiste Jamanka
Pasaules čempionātā bobslejā, kas risinās Kanādā, Vistlerā, četru braucienu summā uzvarēja Vācijas sportistes Mariamas Jamankas pilotētais divnieks, liecina organizatoru informācija. Taču svētdienas nakts bobslejs ar to vēl nenoslēdzas – plkst. 2 naktī tiešraide no komandu sacensībām.
Ķibermanis pasaules čempionāta pirmajā braucienā uzrāda ceturto ātrāko laiku
Kanādas pilsētā Vistlerā piektdien tiek dots starts pasaules bobsleja čempionāta pirmajiem braucieniem divnieku sacensībās. Latviju sarežģītajā un ātrajā Vistleras trasē pārstāvēs Oskara Ķibermaņa un Ralfa Bērziņa ekipāžas. Ķibermanis pirmajā braucienā bija ceturtais ātrākais, tomēr sacensību rezultāti ir blīvi, līdz ar to prognozēt rezultātus ir pāragri.
BMX braucējs un bobslejists Babris gatavojas ziemas un vasaras olimpiskajām spēlēm
Bobslejs pēdējā laikā ir tas sporta veids, kurā spēkus izmēģina citi sporta disciplīnu latviešu atlēti. Tāds ir arī Helvijs Babris – BMX riteņbraucējs, Latvijas čempions, Latvijas izlases dalībnieks, kurš šogad pirmo sezonu startē bobslejā, un vienlaikus viņa mērķis ir arī startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs, kuras ir nākamās vasaras olimpiskās spēles.
VIDEO: Ķibermaņa četrinieks Sanktmoricā izcīna bronzu
 Sanktmoricas trasē svētdien noritēja sestais Pasaules kausa posms bobslejā, kurā Oskara Ķibermaņa pilotētā četrinieku ekipāža uzrādīja fantastisku sniegumu otrajā braucienā, kas ļāva no astotās vietas pakāpties uz trešo vietu un atkal stāties uz goda pjedestāla.
Jaunākie
Interesanti